25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Oświęcim

Regeneracja wtryskiwaczy w Oświęcimiu w województwie małopolskim.

Jedno z najstarszych grodów kasztelańskich piastowskiej Polski, miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego, w roku 2010 czwarte co do ludności miasto województwa małopolskiego. Mowa oczywiście o Oświęcimiu, mieście, którego historię znaczy plama największej nazistowskiej zbrodni w dziejach ludzkości. Historia Oświęcimia zaczyna się ponad 800 lat temu, kiedy oficjalnym zapiskiem został przekazany przez Kazimierza Sprawiedliwego, Mieszkowi Plątonogiemu. W XVI wieku Oświęcim stał się stolicą powiatu śląskiego wchodzącego w skład Korony Królestwa Polskiego. Po rozbiorze Polski, został wcielony w zabór austriacki, a cesarz Austrii tytułował się również Księciem Oświęcimskim. W 1918 roku Oświęcim wrócił w granice Polski, jednak jedynie na 20 lat, ponieważ wraz z dekretem wydanym przez Hitlera w 1939 roku w październiku, został wcielony w ziemie III Rzeszy. Na terenie Oświęcimia funkcjonował największy niemiecki, nazistowski obóz koncentracyjny, w którym zamordowano ponad milion ludzi głównie pochodzenia polskiego, żydowskiego i romskiego. Dziś funkcjonuje tam Muzeum Państwowe Auschwitz-Birkenau wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Prócz tego Muzeum wśród zabytków ziemi oświęcimskiej znajdziemy również liczne kościoły i cmentarze. Dziś Oświęcim jest znaczącym węzłem komunikacyjnym, którego bezpośrednie połączenia kolejowe obejmują polskie miasta Kraków, Katowice, Lubliniec oraz zagraniczne Budapeszt, Praga i Wiedeń. W Oświęcimiu zaczyna się Droga Wodna Górnej Wisły, czyli główny szlak żeglugowy tej części Wisły. Na terenie miasta krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie, w tym połączenie Gliwice – Kraków. Specjalnie dla naszych Klientów z Oświęcimia, Bosch Service Pawlik przygotowuje specjalną ofertę świadczonych przez zakład usług. 25 lat doświadczenia w pracy z silnikami wysokoprężnymi przekładamy na 100% zadowolenia naszych drogich Klientów. Bosch Service Pawlik to jedna z najnowocześniejszych w Polsce i w Europie pracowni regeneracji elementów osprzętu silnika diesla. Zajmujemy się regeneracją i naprawą podzespołów takich jak wtryskiwaczy czy pompowtryskiwacze oraz urządzeń takich jak turbosprężarki i pompy Common Rail. Posiadamy autoryzacje najlepszych w Europie producentów – Bosch i Melett, więc sprzęt, z którego korzystamy w naszej pracy, musi być (i jest) zgodny z normami producenta, wykorzystywane przez nas części i zestawy naprawcze są oryginalne, a na wszystkie wykonane przez nas naprawy udzielamy rocznej gwarancji – identycznej z tą, jakiej udziela producent na nowe części. Bosch Service Pawlik to zakład, którego potrzebuje Twoje auto.  Proponujemy mieszkańcom miasta Oświęcim wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Oświęcim - małopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Jagiełły 14
Kod pocztowy: 32-600, Oświęcim
Współrzędne GPS:
N 50° 2' 8.801'' E 19° 13' 12.631''

 

lub

 

Ulica: gen. Jarosława Dąbrowskiego 139
Kod pocztowy: 32-600 Oświęcim

Oceń: / Aktualna ocena: 4.49

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.