Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Oświęcim

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy!
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 1-2 dni
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Oświęcim

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

KUP WTRYSKI LUB POWIERZ REGENERACJĘ SPECJALISTOM!

• Najnowocześniejsza pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail w Polsce
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Czy trzeba wymieniać wszystkie wtryski? Oświęcim

Nie zawsze konieczne jest wymienianie wszystkich wtrysków w silniku. Wymiana wtrysków zależy od indywidualnego przypadku i wynika z diagnostyki przeprowadzonej przez mechanika. Jeśli jeden wtrysk jest uszkodzony, może być wystarczające, aby wymienić tylko ten uszkodzony wtrysk. Jednak w przypadku starszych wtrysków, zaleca się wymianę wszystkich wtrysków w celu zapewnienia równej wydajności i równomiernego spalania paliwa. Jeśli silnik ma wysoki przebieg, a wtryskiwacze nie były wymieniane od dłuższego czasu, to zaleca się wymianę wszystkich wtrysków, aby zapewnić optymalną wydajność i zminimalizować koszty przyszłych napraw. Jeśli szukasz informacji dotyczących wymiany wtrysków w Oświęcimiu lub okolicach, najlepiej skontaktować się z lokalnymi mechanikami lub specjalistycznymi serwisami samochodowymi, którzy przeprowadzą diagnostykę wtrysków i doradzą, które z nich należy wymienić.

Aby skorzystać z usługi regeneracji, nie trzeba przyjeżdżać osobiście do siedziby serwisu, ponieważ przyjmujemy zlecenia wysyłkowe z całej Polski, w tym także z Oświęcimia. Jedyne co trzeba zrobić, to skontaktować się z naszym sprzedawcą, zapakować wtryski i przekazać je kurierowi. Po wykonaniu regeneracji, odsyłamy paczkę do Oświęcimia pod wskazany adres.

Nowe wtryskiwacze Oświęcim cena

Szukasz nowych wtryskiwaczy do swojego auta w Oświęcimiu? Sprawdź ofertę naszego sklepu! - znajdziesz nowe wtryski, złożone z wysokiej jakości komponentów, a do tego w świetnej cenie. Twoje zamówienie realizujemy natychmiast, a wysłane wtryski są gotowe do montażu. Aby prawidłowo dobrać części do swojego modelu samochodu, przygotuj numer VIN i skontaktuj się z naszym sprzedawcą. Nowe wtryskiwacze wyeliminują objawy awarii, takie jak słaba moc i osiągi, szarpanie silnika, czy problem z jego uruchomieniem. Nie zwlekaj z zakupem, przywróć pełną sprawność pojazdu już dziś.

Regeneracja wtryskiwaczy w Oświęcimiu w województwie małopolskim.

Jedno z najstarszych grodów kasztelańskich piastowskiej Polski, miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego, w roku 2010 czwarte co do ludności miasto województwa małopolskiego. Mowa oczywiście o Oświęcimiu, mieście, którego historię znaczy plama największej nazistowskiej zbrodni w dziejach ludzkości. Historia Oświęcimia zaczyna się ponad 800 lat temu, kiedy oficjalnym zapiskiem został przekazany przez Kazimierza Sprawiedliwego, Mieszkowi Plątonogiemu. W XVI wieku Oświęcim stał się stolicą powiatu śląskiego wchodzącego w skład Korony Królestwa Polskiego. Po rozbiorze Polski, został wcielony w zabór austriacki, a cesarz Austrii tytułował się również Księciem Oświęcimskim. W 1918 roku Oświęcim wrócił w granice Polski, jednak jedynie na 20 lat, ponieważ wraz z dekretem wydanym przez Hitlera w 1939 roku w październiku, został wcielony w ziemie III Rzeszy. Na terenie Oświęcimia funkcjonował największy niemiecki, nazistowski obóz koncentracyjny, w którym zamordowano ponad milion ludzi głównie pochodzenia polskiego, żydowskiego i romskiego. Dziś funkcjonuje tam Muzeum Państwowe Auschwitz-Birkenau wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Prócz tego Muzeum wśród zabytków ziemi oświęcimskiej znajdziemy również liczne kościoły i cmentarze. Dziś Oświęcim jest znaczącym węzłem komunikacyjnym, którego bezpośrednie połączenia kolejowe obejmują polskie miasta Kraków, Katowice, Lubliniec oraz zagraniczne Budapeszt, Praga i Wiedeń. W Oświęcimiu zaczyna się Droga Wodna Górnej Wisły, czyli główny szlak żeglugowy tej części Wisły. Na terenie miasta krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie, w tym połączenie Gliwice – Kraków. Specjalnie dla naszych Klientów z Oświęcimia, Bosch Service Pawlik przygotowuje specjalną ofertę świadczonych przez zakład usług. 25 lat doświadczenia w pracy z silnikami wysokoprężnymi przekładamy na 100% zadowolenia naszych drogich Klientów. Bosch Service Pawlik to jedna z najnowocześniejszych w Polsce i w Europie pracowni regeneracji elementów osprzętu silnika diesla. Zajmujemy się regeneracją i naprawą podzespołów takich jak wtryskiwaczy czy pompowtryskiwacze oraz urządzeń takich jak turbosprężarki i pompy Common Rail. Posiadamy autoryzacje najlepszych w Europie producentów – Bosch i Melett, więc sprzęt, z którego korzystamy w naszej pracy, musi być (i jest) zgodny z normami producenta, wykorzystywane przez nas części i zestawy naprawcze są oryginalne, a na wszystkie wykonane przez nas naprawy udzielamy rocznej gwarancji – identycznej z tą, jakiej udziela producent na nowe części. Bosch Service Pawlik to zakład, którego potrzebuje Twoje auto.  Proponujemy mieszkańcom miasta Oświęcim wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Masz pytania? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

Serdecznie zapraszamy do najbliższej placówki Poczty Polskiej lub innego oddziału spedycyjnego DPD, DHL, GLS, INPOST, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Władysława Jagiełły 14
Kod pocztowy: 32-600, Oświęcim
Współrzędne GPS:
N 50° 2' 8.801'' E 19° 13' 12.631''

lub

Ulica: gen. Jarosława Dąbrowskiego 139
Kod pocztowy: 32-600 Oświęcim
Przykładowe ulice w Oświęcimiu: Eugeniusza Szustera, Marii Konopnickiej, Chemików, Władysława Jagiełły, Janusza Kusocińskiego, Wyzwolenia w województwie małopolskim.

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53
Udostępnij wpis

Komentarze

Bartek

Wystawiono 2 lata temu

Nie znam serwisu, który tak dobrze i umiejętnie przeprowadziłby dokładną regenerację wtryskiwaczy. Ja za każdym razem jestem bardzo zadowolony!

Czy ta opinia była pomocna?

PatiPat

Wystawiono 4 lata temu

Szykuję się do naprawy układu paliwowego w reno 1,5 DCi. opinie i Państwa strona przekonały mnie do skorzystania z usługi w Waszym punkcie.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki