25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Zakopane

Regeneracja wtryskiwaczy w Zakopanem w województwie małopolskim

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Zakopanego oraz okolic do skorzystania z oferty polecanej przez tysiące klientów firmy Bosch Service Pawlik, która już od wielu lat zajmuje się regeneracją wtryskiwaczy układów Common Rail firmy Bosch, Delphi, Denso oraz Siemens, naprawą pompowtryskiwaczy samochodów osobowych grupy VW: Volkswagen, Audi, Seat i Skoda, regeneracją pompowtrysków samochodów ciężarowych a także pompy PLD firmy Bosch. W procesie regeneracji, wszystkie części wtryskiwacza są dokładnie czyszczone w myjkach ultradźwiękowych, wszelkie uszczelnienia są wymieniane na nowe, a gniazdo wtryskiwacza jest szczegółowo badane pod cyfrowym mikroskopem. Uszkodzone gniazdo wymaga wymiany na nowe, co realizujemy w trzeciej fazie regeneracji wtrysku. Wtryskiwacze są składane według technologii producenta dla danego wtryskiwacza, wyłącznie na oryginalnych i nowych częściach. Wszystkie testy oraz regulacje przeprowadzane są na nowoczesnych i profesjonalnych maszynach EPS 200A, EPS 708 oraz EPS 815 Cambox firmy Bosch. Po wykonanym pomiarze dawki, wtryskiwacz wędruje na urządzenie Zapp Diesel Tech lub CRU2, na których sprawdzany jest pod kątem jakości rozpylenia końcówki wtrysku. Nasza firma, na tak naprawione wtryskiwacze, udziela 12 - miesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Zakopane wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Zakopane - małopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Krupówki 20
Kod pocztowy: 34-500, Zakopane
Współrzędne GPS:
N 49° 17' 39.865'' E 19° 57' 8.232''

 

lub

 

Ulica: Osiedle Pardałowka 1
Kod pocztowy: 34-502 Zakopane

Oceń: / Aktualna ocena: 4.43

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.