25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Kraków

Regeneracja wtryskiwaczy w Kraków w województwie małopolskim

Regeneracja wtryskiwaczy Kraków województwo małopolskie
Regeneracja wtryskiwaczy Kraków województwo małopolskie

 

   Miasto królewskie Kraków to drugie co do wielkości miasto Polski i jednocześnie jedno z najbardziej bogatych w atrakcje turystyczne i historyczne w kraju. Kraków jest także nierozerwalnie związany z motoryzacją. W 1891 roku w Krakowie powstały zakłady przemysłowe znane jako Fabryka Wagonów, która po rozszerzeniu działalności w roku 1924 roku zajęła się również produkcją karoserii do samochodów. W 1906 roku natomiast Emil Rudawski tworzy pierwsze w kraju przedstawicielstwo firmy Laurin-Klement, czeskiej fabryki samochodów, a następnie zaledwie 2 lata później pierwszy serwis samochodowy.

 

 

   Produkowany w Krakowie Star, jako pierwszy skonstruowany w całości w Polsce samochód opuszcza linię produkcyjną w 1912 roku. W krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych stworzona została koncepcja linii nadwozia dla specyficznej wersji Fiata 126p znanej jako "Ryjek", znana jako jedyna, w której silnik znajdował się pod przednią maską. Z Krakowem bardzo związany jest również Jamnik, czyli limuzyna na bazie Fiata 126p, którą podczas swojej pierwszej pielgrzymki wykorzystywał w wycieczkach po Krakowie papież Jan Paweł II. W Krakowie można odwiedzić Muzeum Inżynierii Miejskiej, na którego stałej wystawie "Motokultura" można podziwiać Fiaty, Nysy, Warszawy, ale także produkty zagraniczne. Muzeum Motoryzacji można podziwiać również w przy krakowskich Bronowicach.

Właściwie cała Polska centralna może zazdrościć Krakowowi zabytków, których ilość w Krakowie jest największa w kraju, porównywalna z ilością jaką może pochwalić się cała małopolska. Poza tym Kraków jest przodującym w innowacjach miastem czego przykładem jest jedna z najnowocześniejszych w kraju oczyszczalni miejskich. Można zwrócić na nią uwagę w czasie drogi na Stare Miasto Krakowa jadąc od CH Rybitwy przez ulicę Półłanki. 

Miasta tak pochłoniętego motoryzacją nie mogliśmy więc, pominąć przygotowując naszą ofertę zakładową. Firma Bosch Service Pawlik, uznany specjalistyczny zakład zajmujący się naprawą i regeneracją elementów układu zasilania silnika, a specjalizujący się w układach silników samozapłonowych – szerzej znanych jako silnik diesla. Znani jesteśmy z naszej flagowej usługi regeneracja wtryskiwaczy, małopolska zaś to nasz największy kontrahent. Zajmujemy się zarówno pompowtryskiwaczami spod grupy VAG, czyli podzespołami pracującymi w modelach samochodów marek Volkswagen, Audi, Skoda i Seat, jak i układami zasobnikowego zasilania silnika, czyli Common Rail, które swoją genealogię wywodzą z Włoch. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi mamy możliwość zajmować się wszystkimi elementami systemu Common Rail, więc w naszym zakładzie regenerujemy wtryskiwacze, pompy wysokiego ciśnienia, wymieniamy pompy pomocnicze i diagnozujemy sterowniki. Dzięki najnowszym technologiom posiadamy niemal 100% skuteczności w realizacji usługi naprawa wtryskiwaczy kraków, cena natomiast jest zależna od stopnia uszkodzenia. W naszej pracy wykorzystujemy rekomendowane przez producenta stoły probiercze EPS. Wśród modeli, jakie mamy dostępne w pracowni to maszyny EPS 200A, EPS 708 i EPS 815, do którego posiadamy przystawkę Cambox. Prócz tego urządzenia Carbon Zapp Diesel Tech oraz CRU2 zapewniają najwyższą jakość kontroli jakości rozpylenia, czyli skuteczności pracy końcówki wtryskiwacza. Ponadto zajmujemy się układami doładowującymi silnik, a konkretnie regenerujemy turbosprężarki według technologii producenta turbosprężarek Melett, którego autoryzację posiadamy. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze wyważarki Schenck, rekomendowane przez producenta. Prócz tego posiadamy stanowiska do czyszczenia termochemicznego, ultradźwiękowego, szkiełkowania i piaskowania. Ponadto w celu zachowania najwyższego poziomu naszych usług stosujemy w naszej pracy mikroskopy cyfrowe i oryginalne części zamienne.

 

  Na wszystkie wykonane przez nas naprawy wystawiamy roczną gwarancję, bez limitu przejechanych kilometrów. Proponujemy mieszkańcom miasta Kraków wysłanie wtryskiwaczy do naszej pracowni za pomocą kuriera po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkie informacje dotyczące adresu naszej firmy oraz danych kontaktowych, znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Kraków - małopolskie


Regeneracja wtryskiwaczy - naprawa pompowtryskiwaczy


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 601-856-277

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje wtryskiwacze.

Poczta Polska
Ulica: Westerplatte 20
Kod pocztowy: 30-001, Kraków
Współrzędne GPS:
N 50° 3' 34.95'' E 19° 56' 33.124''

 

lub

 

Ulica: Beskidzka 30
Kod pocztowy: 30-634 Kraków

Jeśli jesteś na naszej stronie prawdopodobnie szukałeś:
regeneracja wtryskiwaczy kraków rybitwy
regeneracja wtryskiwaczy kraków półłanki
regeneracja wtryskiwaczy kraków centralna

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53

Komentarze

Dodaj komentarz

Spis treści

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.