25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Mercedes Citan

Pompowtryskiwacze Mercedes Citan

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Niemieckiemu koncernowi motoryzacyjnemu brakowało w ofercie małego samochodu dostawczego typu kombivan. Jak wiadomo zaprojektowanie od podstaw każdego samochodu wiąże się z dużymi kosztami i jest pracochłonne, więc postanowiono pójść na skróty. W tym celu Mercedes nawiązał współpracę z francuskim Renaultem. Owocem tego porozumienia jest Mercedes Citan, który tak naprawdę jest tylko przestylizowanym Renaultem Kangoo. Aby nadać tej zaimportowanej francuskiej konstrukcji niemieckiego stylu zmieniono przód auta, który otrzymał duży grill i oczywiście dużą gwiazdę. Jednak Mercedes jak na ambitny koncern przystało nie ograniczył się jedynie do kosmetycznych zmian. Bardzo dobrą pracę wykonał przy zawieszeniu tego auta. Zostało ono całkowicie zmienione, dzięki czemu w tym małym kombivanie kierowca szybko odczuje nową jakość – auto prowadzi się lepiej, szczególnie widoczne jest to w zakrętach. Auto napędzane jest między innymi znanym silnikiem wysokoprężnym Renaulta 1.5 dCi o mocy 75 KM, 90 KM oraz 110 KM.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.    

 

 

Mercedes Citan 2012 – nadal

1.5 dCi 75 KM ( OM 607.951 ) – wersja 108 CDI

1.5 dCi 90 KM  ( OM 607.951 ) – wersja 109 CDI

1.5 dCi 110 KM ( 415.703 ) – wersja 111 CDI

 


regeneracja wtrysków Mercedes Citan

wtryski Mercedes Citan

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.