Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 2000 dostępnych pomp wtryskowych Bosch Common Rail CP3S3 - BMW 325d E90 / E91 / E92 / E93, 3.0d, 145 kW
DOSTĘPNOŚĆ dostępny
WYSYŁKA 1 dzień roboczy*
GWARANCJA 24 miesiące
Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!
BOSCH Diesel Service Gwarancja Jakości
Bosch CP3 0445010041 do BMW 325d – test na EPS 708, 2 lata gwarancji, trzy opcje w świetnej cenie
Dobór właściwego wykonania najszybciej potwierdzimy telefonicznie po numerze pompy / OE / VIN.
Zastosowanie pompy 0445010041 w BMW 325d E90/E91/E92/E93:
  • 325d 3.0d – 145 kW (197 KM), 2006–2010
Zastosowanie w innych modelach BMW:
  • BMW 118d (E87) – 90 kW, 2.0d
  • BMW 120d (E87) – 110 – 130 kW, 2.0d
  • BMW 318d / 318 td (E46) – 85 kW, 2.0d
  • BMW 320d / 320 td / 320 Cd (E46) – 100 -110 kW, 2.0d
  • BMW 318d (E90/E91) – 90 kW, 2.0d
  • BMW 320d (E90/E91) – 110 – 120 kW, 2.0d
  • BMW 330d / 330xd (E90/E91/E92/E93) – 155 – 170 kW, 3.0d
  • BMW 335d (E90/E91/E92) – 210 kW, 3.0d
  • BMW 520d (E60/E61/) – 110 – 120 kW, 2.0d
  • BMW 525d / 525xd / 525d xDrive – 145 kW, 3.0d
  • BMW 530d / 530xd / 530d xDrive – 155 – 173 kW, 3.0d
  • BMW 535d – 210 kW, 3.0d
  • BMW 635d – 210 kW, 3.0d
  • BMW 730Ld – 170 kW, 3.0d
  • BMW X3 2.0d – 110 kW, 2.0d
  • BMW X3 3.0d / xDrive30d – 155 – 160 kW, 3.0d
  • BMW X3 3.0sd / xDrive35d – 210 kW, 3.0d
  • BMW X5 3.0d / xDrive30d – 155 - 173 kW, 3.0d
  • BMW X5 3.0sd / xDrive35d – 210 kW, 3.0d
  • BMW X6 xDrive30d – 173 kW, 3.0d
  • BMW X6 xDrive35d – 210 kW, 3.0d
W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!
  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Numery OE:
Regeneracja
Wtryskiwacze do BMW 325d E90/E91/E92/E93 – posiadamy i dobieramy:
BMW 325d E90 / E91 / E92 / E93 3.0d (diesel) – układ wtryskowy Common Rail Bosch
BMW 325d E90/E91/E92/E93 z silnikiem 3.0d 145 kW to mocny diesel, w którym układ Common Rail pracuje pod wysokim ciśnieniem i wymaga stabilnych parametrów zasilania w całym zakresie obrotów. Gdy pojawiają się spadki mocy, nierówna praca, dłuższy rozruch, dymienie lub błędy ciśnienia na listwie, często wraca temat jakie objawy daje uszkodzona pompa wtrysku i czy problem leży po stronie elementów wysokiego ciśnienia. W takiej sytuacji kluczowe jest potwierdzenie przyczyny pomiarowo, aby nie wymieniać podzespołów na próbę.