Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pompa Common Rail 28477820

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Zregeneruj swoją, kup zregenerowaną lub zamów nową pompę Common Rail 28477820 Delphi!

sklep
CENA: od 350 zł
DOSTĘPNOŚĆ: DOSTĘPNY
WYSYŁKA: 1 DZIEŃ ROBOCZY 

Pompa Common Rail 28477820 na regenerację i sprzedaż
Pompa Common Rail 28477820

Oferujemy:

  • regenerację pomp (wyłącznie na oryginalnych częściach Delphi),
  • sprzedaż pomp (po regeneracji i nowych).

Jeśli złożysz zamówienie przed 12:00, pompę do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Zarówno zregenerowane przez nas na sprzedaż, jak i pompy wtryskowe Klientów po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

Po regeneracji w naszym serwisie pompa gotowa jest do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki i uzyskasz gwarancję komfortowej, bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

Przy odbiorze pompy otrzymasz także:

 ✔   Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający jej pełną sprawność,
 ✔   Dodatkowy oryginalny oring uszczelniający.


 Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów pompę CR do Twojego samochodu! 

Pompa wtryskowa 28477820 dla wybranych modeli silników Audi 1.4 1.6, Seat 1.4 1.6, Skoda 1.4 1.6, VW 1.4 1.6 1.9 występuje także pod innymi numerami katalogowymi:

» HRP719,
» 28395883,
» 28440420,
» 28470303,
» 04B130755H.

Mechanik stwierdził awarię pompy i zastanawiasz się, co zrobić? Czy nadaje się ona do regeneracji, czy tylko do wymiany? Ile będzie kosztowała Cię ta awaria i czy da się na niej zaoszczędzić? Nie musisz się tym więcej martwić – po prostu skontaktuj się z nami i wyślij do nas uszkodzoną pompę, a po określeniu jej stanu technicznego dobierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie!Pompa wtryskowa 28477820 – weryfikacja i naprawa

Pompa wtryskowa 28477820 po weryfikacji i naprawie
Pompa wtryskowa 28477820 – weryfikacja i naprawa

W przypadku jakiejkolwiek usterki pompy wysokiego ciśnienia jej rzetelna weryfikacja i regulacja są kluczowymi kwestiami w procesie regeneracji. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznej technologii naprawy oraz oryginalnych części zamiennych szybko i skutecznie przywracamy pełną sprawność podzespołu. Co więcej, cena takiej usługi jest również bardzo atrakcyjna w porównaniu z zakupem fabrycznie nowej części.

Trzeba pamiętać, że nieszczelna pompa wtryskowa i jej objawy są bardzo szkodliwe dla prawidłowego funkcjonowania układu paliwowego i silnika. Często zdarza się, że z ich powodu dochodzi do uszkodzenia dość drogich podzespołów, jakimi są wtryskiwacze. Dodatkowo nierówna praca silnika, która wynika z nieodpowiedniego zasilania silnika w paliwo, może skutkować przyśpieszonym zużyciem koła dwumasowego, łańcucha rozrządu, jak i zniszczeniem samej jednostki napędowej.

Dlatego też nie warto się dłużej zastanawiać przed podjęciem decyzji o naprawie wadliwej pompy CR. Skontaktuj się więc z nami już teraz i zadbaj o dobrą kondycję swojego samochodu!

Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki