25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Rover 45

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Rover 45

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Auto tak naprawdę jest zmodyfikowaną wersją modelu 400. Konstrukcyjnie tak jak poprzednik bazuje oczywiście na Hondzie, a dokładniej na modelu Civic. Dzięki temu mariażowi z japońską firmą Rover 45 prezentuje się dostojnie. Jednak jego największą zaletą jest konstrukcja, która jest bardzo przemyślana i co najważniejsze wykonana z dobrych jakościowo materiałów. Samochód nie powinien więc zaskakiwać właściciela nieprzewidywalnymi usterkami, bo dużo komponentów jest z Hondy, co jest najlepszą reklamą dla tego auta. Produkcja 45 zakończyła się w 2005 roku i związana była z ogromnymi problemami finansowymi angielskiej firmy. W tym samym roku doszło zresztą do upadku koncernu MG Rover. Prawa do modelu 45 miała Honda, więc nowy właściciel Rovera nie miał nawet możliwości przywrócenia auta z powrotem do życia.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy. 

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rover 45

              

   

Rover 45 1999 – 2005

2.0 iDT 113 KM ( 20 T2N )

 


regeneracja wtrysków Rover 45

pompowtryski Rover 45

Oceń: / Aktualna ocena: 4.52

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO