25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Rover 25

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Rover 25

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Po klapie rynkowej modelu 200 wprowadzono Rovera 25, który miał zatrzeć złe wrażenie po swoim poprzedniku. Zadanie było bardzo trudne choćby z tego powodu, że oba samochody były pod względem konstrukcyjnym bardzo do siebie zbliżone. Model 25 był po prostu zmodernizowaną nieco 200, tyle że z nową nazwą. Zadbano też o inną twarz auta upodobniając go do Rovera 75. Auto mierzyło 3,99m, więc trudno w nim o jakąś większą wygodę. Pozytywnie zaskakuje pojemność bagażnika, który jest w stanie pomieścić 300l. Zawieszenie 25 zestrojono dość twardo dzięki czemu prowadzi się go pewnie także na zakrętach. Szybkiej jeździe nie przeszkadzało też wyposażenie tego auta w silniki wysokoprężne. Jego przyśpieszenie z 2 litrowym dieslem wynosiło bowiem niecałe 10s do „setki”. Oszczędność paliwa jak na tamte czasu też była zadawalająca i kształtowała się na poziomie 6l/100km.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.  

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rover 25

 

             

Rover 25 1999 – 2005

2.0 iDT 113 KM ( 20 T2N )

 


regeneracja wtrysków Rover 25

pompowtryski Rover 25

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO