Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Rover

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy do Rovera
Cena Gotowe wtryskiwacze Rover - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Rover

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kup wtryski lub powierz regenerację specjalistom!

• Najnowocześniejsza w Polsce pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail i benzynowych
• Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 30 lat doświadczenia
• Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
• Oryginalne części firmy Bosch, Delphi, Denso, Siemens / VDO
• Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
• 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
• Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe
• Podzespoły odbieramy/wysyłamy codziennie naszym kurierem
• Sprzedaż w Polsce i za granicą
• Szybki czas realizacji zamówienia

Regeneracja wtryskiwaczy Rover

Pompowtryskiwacze Rover

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Ta brytyjska firma motoryzacyjna początkowo zajmowała się produkcją rowerów. Trzeba przyznać, że w tej dziedzinie Brytyjczycy doszli do perfekcji, bo do dziś jeździmy rowerem właśnie tam wymyślonym, czyli napędzanym łańcuchem z dwoma kołami tej samej wielkości. Później przyszedł czas na konstrukcje bardziej złożone, czyli samochody. Już w 1901 roku powstał pierwszy pojazd tego typu o nazwie Rover 8. Pierwsza wojna światowa przybliżyła tą firmę do szeroko rozumianego przemysłu wojskowego, a to za sprawą produkcji ciężarówek i motocykli. Później Rover postanowił skupić się na produkcji aut dla bardziej wymagających klientów. Niestety z pełną realizacja tej nowej strategii firmy Brytyjczycy musieli poczekać do zakończenia kolejnej wojny światowej. W latach 50-tych wreszcie Rover mógł się skupić na realizacji swoich wcześniejszych projektów. W tamtym okresie furorę zaczęły robić samochody terenowe Land Rovery, które dzięki swojej dużej popularności stały się z czasem odrębną marką. Samochody te aż do lat 70-tych były najczęściej sprzedawanymi modelami z oferty Rovera. Ukoronowaniem tych sukcesów nowej marki było stworzenie w 1970 roku Range Rovera, będącego połączeniem samochodu terenowego z autem luksusowym. Większy udział tradycyjnych samochodów w całkowitej sprzedaży nastąpił od lat 80-tych, kiedy to Brytyjski koncern związał się bliżej z japońską Hondą. Zaczęły wtedy powstawać rodzime odmiany znanych i cenionych Hond. Na rynku pojawiły się więc modele 200, 400, 600 czy 45, które mogły się pochwalić się japońskim pochodzeniem. Pomimo tego mariażu Rover miał duże problemy finansowe. W 1994 roku firmę przejęło niemieckie BMW, które z kolei odprzedało markę Land Rover Fordowi, a całą resztę dla Phoenix Consortium. Nowy projekt w postaci koncernu MG Rover, na dodatek bez swojej flagowej terenowej marki nie mógł się jednak powieść. Nowa firma zbankrutowała, a od 2008 roku właścicielem marki Rover jest indyjski koncern Tata Motors.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Rover

Oceń: / Aktualna ocena: 4.56
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Regeneracja lub naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) w samochodach marki Rover powinna być wykonywana przez specjalistów z autoryzowanego serwisu Rover lub innego profesjonalnego serwisu specjalizującego się w naprawach wtryskiwaczy. Regeneracja wtryskiwaczy polega na przywróceniu ich do stanu pierwotnego poprzez czyszczenie, wymianę uszczelnień i innych elementów oraz przeprowadzenie testów. Naprawa wtryskiwaczy polega na usunięciu usterki, która uniemożliwia prawidłowe działanie wtryskiwacza. Może to być na przykład zanieczyszczenie, zużycie lub uszkodzenie mechaniczne. Diagnostyka wtryskiwaczy polega na dokładnym sprawdzeniu ich działania za pomocą specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu możliwe jest znalezienie i usunięcie usterek, które mogą uniemożliwiać prawidłowe działanie wtryskiwaczy. Koszt naprawy, regeneracji lub diagnostyki wtryskiwaczy może się różnić w zależności od stopnia skomplikowania usterki i koniecznych czynności. Zalecamy skontaktowanie się z najbliższym dealerem Rover lub serwisem w celu uzyskania dokładnych informacji na temat kosztów i czasu potrzebnego na naprawę, regenerację lub diagnostykę wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Bambo78

Wystawiono 2 lata temu

Regeneracja wtryskiwaczy przebiegła w tej firmie bez żadnych problemów, szybko i profesjonalnie, mogę każdemu polecić ich usługi, bo ja na pewno jeszcze nieraz skorzystam ;)

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki