Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Pracownik biurowy ds. Obsługi Magazynu i Logistyki

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Magazyn i Logistyka

Twój zakres obowiązków:

• przyjmowanie dostaw oraz przygotowanie towaru do wydania;
• terminowe sporządzanie dokumentacji magazynowej i sprzedażowej;
• terminowe kompletowanie i realizacja zamówień w tym internetowych;
• rzetelne prowadzenie stanów magazynowych;
• utrzymywanie ładu i porządku w strefie magazynowej;
• gospodarowanie miejscem magazynowym;
• podejmowanie aktywnych działań mających na celu zwiększenie sprzedaży w tym internetowej;
• koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia;
• samodzielna realizacja założonych celów;
• organizacja pracy zespołu;
• dbałość o powierzony towar i mienie.

Nasze wymagania:

• Ogłoszenie kierujemy do osoby, która:
• posiada doświadczenie na magazynie i/lub w dziale logistyki
• posiada rozeznanie w asortymencie części samochodowych

To oferujemy:

• możliwość wzbogacenia swoich kwalifikacji;
• pracę na podstawie umowy o pracę;
• pracę w świetnej lokalizacji i nowoczesnych, doskonale wyposażonych biurach;
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

O nas:

Jesteśmy największym i jednym z najnowocześniejszych serwisów Bosch Service w Polsce. Firma zajmuje się regeneracją i naprawą wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, pomp wtryskowych Common Rail oraz turbosprężarek i filtrów cząstek stałych, a także serwisem i naprawą pojazdów samochodowych. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne miejsce pracy. Obecnie powiększamy nasz zespół o kolejne osoby, które razem z nami będą rozwijać naszą firmę.

CV proszę przesłać na adres e-mail: pawlik.sw@bosch-service.pl

Logistyka

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.