25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Hyundai Accent

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Hyundai Accent

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Model ten zadebiutował w 1995 roku i był następcą Hyundaia Pony. Auto plasowało się pomiędzy segmentem B i C. Samochód w zależności od kraju w którym był sprzedawany przybierał różne nazwy. We Francji w dalszym ciągu był dostępny jako Pony, a w Belgii i Holandii i USA znano go jako Hyundai Excel. Accent pomimo swojej niskiej ceny okazał się konstrukcją na tyle sprawdzoną, że w 1999 roku na rynku pojawiła się druga generacja. Tym razem inżynierowie koreańskiego koncernu postanowili powiększyć samochód, który dzięki temu stał się pełnokrwistym przedstawicielem segmentu C. Dodano także nowoczesne silniki wysokoprężne CRDi z wtryskiem common rail. Kolejna odsłona z 2005 roku znów charakteryzowała się większą kubaturą. Znalazło to od razu swoje odzwierciedlenie w sprzedaży aut na rynku amerykańskim ceniącym sobie wygodę. Accent przez pewien czas był tam w trójce najlepiej sprzedających się aut w swojej klasie. Najnowszą czwartą generację zaczęto produkować w 2011 roku. Tym razem model ten nie jest praktycznie dostępny w Europie, bo można go kupić oficjalne jedynie w Rosji i Ukrainie, gdzie występuje jako Hyundai Solaris.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.  

        

       

Hyundai Accent II 1999 – 2005

1.5 CRDi 82 KM ( D3EA )

 

Hyundai Accent III 2005 – 2011

1.5 CRDi 110 KM (D4FA)

 

Hyundai Accent IV 2011 – nadal

1.6 CRDi 128 KM ( D4FB )

 


regeneracja wtrysków Hyundai Accent

wtryski Hyundai Accent

Oceń: / Aktualna ocena: 4.61

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO