Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryski 4897271 0445120007 Bosch

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj, kup zregenerowane lub zupełnie nowe wtryskiwacze 0445120007 Bosch
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryski 4897271 0445120007 Bosch

Dlaczego warto kupić:

  • Najnowocześniejsza pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail w Polsce
  • Autoryzacja Bosch Diesel Service – gwarancja jakości – 27 lat doświadczenia
  • Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
  • Oryginalne części firmy Bosch
  • Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
  • 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
  • Tysiące zadowolonych klientów
  • Sprzedaż w Polsce i za granicą
  • Szybki czas realizacji zamówienia
  • Najlepsze ceny w Polsce!
Regeneracja wtrysków 0445120007

Wtryskiwacz 0445120007 pasuje do modeli:

AGRALE MA 12.0 E-tronic 3.9 125 01/2005 - 12/2009 ISBe4 AM, AS
AGRALE MT 12.0 LE/SB E-tronic 3.9 125 01/2005 - 12/2009 ISBe4 AM, AS
AGRALE MT 12.0 LE/SB E-tronic 5.9 136 01/2005 - 12/2009 ISBe6 AM, AS
AGRALE MT 12.0 LE/SB E-tronic 5.9 162 01/2005 - 12/2009 ISBe6 AM, AS
CASE 1150 K 6.7 88 10/2006 - 12/2013
CASE 721D 6.7 127 01/2003 - 12/2006 N67
CASE IH Maxxum MXU 110 16X16 4.5 85 07/2003 - 12/2007 NEF
CASE IH Maxxum MXU 110 24x24 4.5 85 07/2003 - 12/2007 NEF
CASE IH Maxxum MXU 125 16X16 6.7 92 07/2003 - 12/2007
CASE IH Maxxum MXU 125 24X24 6.7 92 07/2003 - 12/2007
CASE IH Maxxum MXU 135 16X16 6.7 99 07/2003 - 12/2007
CASE IH Maxxum MXU 135 24X24 6.7 99 07/2003 - 12/2007
DAF CF 65.180 5.9 136 02/2001 - 07/2006 CE 136
DAF CF 65.220 5.9 162 01/2001 - 01/2007 CE 162
DAF CF 65.250 5.9 184 03/2001 - 09/2006 CE 184 C
DAF LF 45.130 3.9 99 11/2001 - 09/2006 BE 99
DAF LF 45.150 3.9 110 04/2001 - 10/2007 BE 110 C
DAF LF 45.170 3.9 123 04/2001 - 12/2007 BE 123 C
DAF LF 45.180 5.9 136 07/2001 - 12/2008 CE 136 C
DAF LF 45.220 5.9 162 11/2001 - 01/2009 CE 162 C
DAF LF 55.180 5.9 136 04/2001 - 08/2008 CE 136 C
DAF LF 55.220 5.9 162 04/2001 - 08/2008 CE 162 C
DAF LF 55.250 5.9 184 04/2001 - 08/2008 CE 184 C
FORD Cargo C 1317 3.9 125 05/2011 - 12/2011 ISBe4 AM, AS
FORD Cargo C 1317 E 3.9 125 01/2005 - 04/2011 ISBe4 AM, AS
FORD Cargo C 1517 3.9 125 05/2011 - 12/2011 ISBe4 AM, AS
FORD Cargo C 1517 E 3.9 125 01/2005 - 04/2011 ISBe4 AM, AS
FORD Cargo C 1717 3.9 125 05/2011 - 12/2011 ISBe4 AM, AS
FORD Cargo C 1717 E 3.9 125 01/2005 - 04/2011 ISBe4 AM, AS
FORD Cargo C 1722 5.9 162 05/2011 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 1722 E 5.9 162 01/2006 - 04/2011 ISBe6 WS, ARM
FORD Cargo C 2422 5.9 162 05/2011 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 2422 E 5.9 162 01/2006 - 04/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 2428 5.9 202 05/2011 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 2428 E 5.9 202 01/2006 - 04/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 2622 5.9 162 05/2011 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 2622 E 5.9 162 01/2006 - 04/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 2628 5.9 202 05/2011 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 2628 E 5.9 202 01/2006 - 04/2011 ISBe6 AM, AS
FORD Cargo C 815 E 3.9 92 - 110 01/2005 - ISBe4 AM, AS
FORD F 250 4x4 3.9 149 04/2006 - 02/2012 ISBe4 AM, AS
IVECO 170 E 25 (T) 5.9 184 - 186 12/2008 - 04/2012 F4AE3681D*.. BR
IVECO 240 E 25 (S) 5.9 186 12/2008 - 04/2012 F4AE3681D*.. BR
IVECO CC 170 E 22 5.9 152 - 155 06/2006 - 12/2011 F4AE 0681 D AM, AS
IVECO EuroCargo 100 E 17 3.9 125 09/2000 - 08/2003 F4AE0481A*C...
IVECO EuroCargo 100 E 17 3.9 125 09/2003 - 08/2008 F4AE0481A*C..
IVECO EuroCargo 100 E 18 3.9 130 09/2006 - 01/2014 F4AE3481B*...
IVECO EuroCargo 100 E 18 5.9 134 09/2000 - 08/2003 F4AE0681E*C...
IVECO EuroCargo 100 E 18 5.9 134 09/2003 - 08/2008 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 100 E 18 5.9 135 09/2005 - 01/2014 F4AE3681C*...
IVECO EuroCargo 100 E 21 5.9 154 09/2000 - 08/2003 F4AE0681D*C...
IVECO EuroCargo 100 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 100 E 22 5.9 160 09/2005 - 01/2014 F4AE3681B*...
IVECO EuroCargo 110 E 22 5.9 160 09/2007 - 01/2014 F4AE3681B*...
IVECO EuroCargo 120 E 17 3.9 125 09/2000 - 08/2003 F4AE0481A*C...
IVECO EuroCargo 120 E 17 3.9 125 09/2003 - 08/2008 F4AE0481A*C..
IVECO EuroCargo 120 E 18 3.9 134 09/2005 - 01/2014 F4AE3481A*...
IVECO EuroCargo 120 E 18 5.9 134 09/2000 - 08/2003 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 120 E 18 5.9 134 09/2003 - 08/2008 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 120 E 21 5.9 154 09/2000 - 08/2003 F4AE0681D*C...
IVECO EuroCargo 120 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 120 E 22 5.9 160 09/2005 - 01/2014 F4AE3681B*...
IVECO EuroCargo 120 E 24 5.9 176 09/2000 - 08/2003 F4AE0681B*C..
IVECO EuroCargo 120 E 24 5.9 176 09/2003 - 08/2008 F4AE0681B*C..
IVECO EuroCargo 120 E 28 5.9 202 09/2000 - 08/2003 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 120 E 28 5.9 202 09/2003 - 08/2005 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 130 E 18 5.9 134 09/2000 - 08/2003 F4AE0681E*C...
IVECO EuroCargo 130 E 18 5.9 134 09/2003 - 08/2008 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 130 E 21 5.9 154 09/2001 - 08/2003 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 130 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 130 E 24 5.9 176 09/2000 - 08/2003 F4AE0681B*C...
IVECO EuroCargo 130 E 24 5.9 176 09/2003 - 08/2008 F4AE0681B*C..
IVECO EuroCargo 130 E 28 5.9 202 09/2000 - 08/2003 F4AE0681A*C...
IVECO EuroCargo 130 E 28 5.9 202 09/2003 - 08/2008 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 140 E 18 3.9 134 09/2005 - 01/2014 F4AE3481A*...
IVECO EuroCargo 140 E 18 5.9 134 09/2000 - 08/2003 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 140 E 18 5.9 134 09/2003 - 08/2008 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 140 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 140 E 22 5.9 160 09/2005 - 01/2014 F4AE3681B*...
IVECO EuroCargo 140 E 22 6.7 162 09/2013 - 12/2015 F4AFE611A*
IVECO EuroCargo 140 E 24 5.9 176 09/2000 - 08/2003 F4AE0681B*C..
IVECO EuroCargo 140 E 24 5.9 176 09/2003 - 08/2008 F4AE0681B*C..
IVECO EuroCargo 140 E 25 5.9 185 09/2005 - 01/2014 F4AE3681D*...
IVECO EuroCargo 140 E 28 5.9 202 09/2003 - 08/2008 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 140 E 28 5.9 205 09/2005 - 01/2014 F4AE3681E*...
IVECO EuroCargo 140-220 6.7 162 09/2015 - F4AFE611A*
IVECO EuroCargo 150 E 18 3.9 134 09/2005 - 01/2014 F4AE3481A*..
IVECO EuroCargo 150 E 18 5.9 134 09/2000 - 08/2003 F4AE0681E*C...
IVECO EuroCargo 150 E 18 5.9 134 09/2003 - 08/2008 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 150 E 21 5.9 154 09/2001 - 08/2003 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 150 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 150 E 24 5.9 176 09/2000 - 08/2003 F4AE0681B*C...
IVECO EuroCargo 150 E 24 5.9 176 09/2003 - 08/2008 F4AE0681B*C..
IVECO EuroCargo 150 E 25 5.9 185 09/2005 - 01/2014 F4AE3681D*..
IVECO EuroCargo 150 E 28 5.9 202 09/2000 - 08/2003 F4AE0681A*C...
IVECO EuroCargo 150 E 28 5.9 202 09/2003 - 08/2008 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 150 E 28 5.9 205 09/2005 - 01/2014 F4AE3681E*..
IVECO EuroCargo 150 E 30 5.9 220 09/2005 - 01/2014 F4AE3681A*..
IVECO EuroCargo 150E22 5.9 162 09/2013 - 12/2017 F4AEE681 AK, MEA
IVECO EuroCargo 160 E 18 3.9 134 09/2005 - 01/2014 F4AE3481A*..
IVECO EuroCargo 160 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 160 E 22 5.9 160 09/2005 - 01/2014 F4AE3681B*..
IVECO EuroCargo 160 E 24 5.9 176 09/2003 - 08/2008 F4AE0681B*C..
IVECO EuroCargo 160 E 25 5.9 185 09/2005 - 01/2014 F4AE3681D*..
IVECO EuroCargo 160 E 28 5.9 202 09/2003 - 08/2008 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 160 E 28 5.9 205 09/2005 - 01/2014 F4AE3681E*..
IVECO EuroCargo 160 E 30 5.9 220 09/2005 - 01/2014 F4AE3681A*..
IVECO EuroCargo 170 E 22 5.9 155 - 172 01/2005 - F4AE 0681 D WS, ARM
IVECO EuroCargo 180 E 21 5.9 154 09/2000 - 08/2003 F4AE0681D*C...
IVECO EuroCargo 180 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 180 E 24 5.9 176 09/2000 - 08/2003 F4AE0681B*C...
IVECO EuroCargo 180 E 24 5.9 176 09/2003 - 08/2008 F4AE0681B*C..
IVECO EuroCargo 180 E 25 5.9 185 09/2005 - 01/2014 F4AE3681D*..
IVECO EuroCargo 180 E 28 5.9 202 09/2000 - 08/2003 F4AE0681A*C...
IVECO EuroCargo 180 E 28 5.9 202 09/2003 - 08/2008 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 180 E 28 5.9 205 09/2005 - 01/2014 F4AE3681E*..
IVECO EuroCargo 180 E 28 6.7 206 09/2013 - 12/2015 F4AFE611C*
IVECO EuroCargo 180 E 30 5.9 220 09/2005 - 01/2014 F4AE3681A*..
IVECO EuroCargo 180-280 6.7 206 09/2015 - F4AFE611C*
IVECO EuroCargo 230 E 22 5.9 154 - 230 03/2006 - 12/2009 F4AE 0681 D AM, AS
IVECO EuroCargo 230 E 24 5.9 176 03/2006 - 12/2011 F4AE0681B AM, AS
IVECO EuroCargo 260 E 28 5.9 202 09/2003 - 08/2008 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 320 E 28 5.9 202 09/2000 - 08/2003 F4AE0681A*C..
IVECO EuroCargo 65 E 13 3.9 95 08/2000 - 08/2003 F4AE0481D*C
IVECO EuroCargo 65 E 13 3.9 95 09/2003 - 08/2008 F4AE0481D*C
IVECO EuroCargo 65 E 15 3.9 110 08/2000 - 08/2003 F4AE0481C*C..
IVECO EuroCargo 65 E 15 3.9 110 09/2003 - 08/2008 F4AE0481C*C..
IVECO EuroCargo 75 E 13 3.9 95 09/2000 - 08/2003 F4AE0481D*C
IVECO EuroCargo 75 E 13 3.9 95 09/2003 - 08/2008 F4AE0481D*C
IVECO EuroCargo 75 E 15 3.9 110 09/2000 - 08/2003 F4AE0481C*CC
IVECO EuroCargo 75 E 15 3.9 110 09/2003 - 08/2008 F4AE0481C*C..
IVECO EuroCargo 75 E 17 3.9 125 09/2000 - 08/2003 F4AE0481A*C...
IVECO EuroCargo 75 E 17 3.9 125 09/2003 - 08/2008 F4AE0481A*C..
IVECO EuroCargo 75 E 18 5.9 134 09/2000 - 08/2003 F4AE0681E*C...
IVECO EuroCargo 75 E 18 5.9 134 09/2003 - 08/2008 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 80 E 15 3.9 110 09/2000 - 08/2003 F4AE0481C*C..
IVECO EuroCargo 80 E 15 3.9 110 09/2003 - 08/2008 F4AE0481C*C..
IVECO EuroCargo 80 E 17 3.9 125 09/2000 - 08/2003 F4AE0481A*C..
IVECO EuroCargo 80 E 17 3.9 125 09/2003 - 08/2008 F4AE0481A*C..
IVECO EuroCargo 80 E 18 5.9 134 09/2000 - 08/2003 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 80 E 18 5.9 134 09/2003 - 08/2008 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 80 E 21 5.9 154 09/2000 - 08/2003 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 80 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 90 E 17 3.9 125 09/2000 - 08/2003 F4AE0481A*C..
IVECO EuroCargo 90 E 17 3.9 125 09/2003 - 09/2008 F4AE0481A*C..
IVECO EuroCargo 90 E 18 5.9 134 09/2000 - 08/2003 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 90 E 18 5.9 134 09/2003 - 09/2008 F4AE0681E*C..
IVECO EuroCargo 90 E 21 5.9 154 09/2000 - 08/2003 F4AE0681D*C..
IVECO EuroCargo 90 E 21 5.9 154 09/2003 - 08/2008 F4AE0681D*C..
NEFAZ NEFTEKAMSK 2 5.9 184 01/2000 - 6ISBe 250.30 RUS
NEFAZ NEFTEKAMSK 7 6.7 198 01/2008 - 6ISBe 270B RUS
NEFAZ NEFTEKAMSK 8 6.7 184 01/2008 - 6ISBe 250.30 RUS
NEW HOLLAND T7060 6.7 164 10/2007 - 12/2014 AM, AS
NEW HOLLAND TS 110A 4.5 16x16 4.5 81 12/2003 - 12/2007 F4DFE413E
NEW HOLLAND TS 110A 4.5 24x24 4.5 81 12/2003 - 12/2007 F4DFE413E
NEW HOLLAND TS 125A 12x12 6.7 93 07/2003 - 12/2007 NEF
NEW HOLLAND TS 125A 16x16 6.7 93 07/2003 - 12/2007 NEF
NEW HOLLAND TS 125A 24x24 6.7 93 07/2003 - 12/2007 NEF
NEW HOLLAND TS 135A 16x16 6.7 100 07/2003 - 12/2007 NEF
NEW HOLLAND TS 135A 24x24 6.7 100 07/2003 - 12/2007 NEF
PAZ PAVLOVO 6 3.9 110 01/2000 - ISBe 150.30 RUS
VW 8.150 E Electronic 3.9 110 07/2003 - 12/2011 ISBe4 AM, AS
VW 8.150 EOD Electronic 3.9 110 02/2004 - 12/2011 ISBe4 AM, AS
VW 9.150 3.9 110 06/2010 - 12/2011 ISBe4 AM, AS
VW 9.150 EOD Electronic 3.9 110 02/2004 - 02/2012 ISBe4 AM, AS
VW Constellation 17.250 5.9 184 10/2005 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
VW Constellation 24.250 5.9 184 10/2005 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
VW Worker 13.170 E Electronic 3.9 125 02/2004 - 12/2006 ISBe4 AM, AS
VW Worker 15.170 E Electronic 3.9 125 02/2004 - 12/2006 ISBe4 AM, AS
VW Worker 15.190 E Electronic 3.9 125 12/2004 - 12/2011 ISBe4 AM, AS
VW Worker 17.250 E Electronic 5.9 184 07/2003 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
VW Worker 23.250 E Electronic 5.9 184 02/2004 - 12/2006 ISBe6 AM, AS
VW Worker 24.250 E Electronic 5.9 184 07/2003 - 12/2011 ISBe6 AM, AS
VW Worker 9.150 E Electronic 3.9 110 07/2003 - 12/2011 ISBe4 ARM, WS

Numery zamienne:

0986435508
0986435571
0445120007

Numery OE:

AUDI 2R0198133
CASE NEW HOLLAND 2830957
CASE NEW HOLLAND 2830957R
CUMMINS 2 830 244
CUMMINS 4 897 271
DAF 1405332
DAF 1407306
DAF 1409652
FORD BG5X 9E526 AA
IVECO 2830221
IVECO 2830224
IVECO 2995462
IVECO 3230159500
IVECO 4896444
IVECO 500061276
VW (VOLKSWAGEN) 2R0 130 201 A

Wtryskiwacze NEW HOLLAND TS 110A

Wtryskiwacze NEW HOLLAND TS 110A

New Holland to marka, która ma w swojej ofercie szeroki wybór maszyn rolniczych, które wyposażono w nowoczesne technologie, aby ich użytkownicy mogli cieszyć się przyjemną jazdą, wydajnością i efektywnością pracy tychże maszyn. Nie ma co się łudzić, że zakup przykładowo ciągnika rolniczego TS 110A będzie tani, ponieważ z reguły maszyny te są drogie. Dodatkowo warto wiedzieć, że po dłuższym okresie eksploatacji wymiany będą ulegały wtryskiwacze 4897271, których wydajność jest bardzo istotna. Źle pracujące wtryski pogarszają także osiągi jednostki napędowej, dlatego koniecznie w razie jakiejś usterki bądź po prostu zużycia trzeba kupić nowe podzespoły. Bez problemu dostaniesz potrzebne do Twojej maszyny wtryskiwacze w sklepach internetowych i nawet w tańszych wersjach, jeżeli będziesz zainteresowany przykładowo regenerowanym kompletem.

VW Constellation

Volkswagen produkuje na rynek Ameryki Południowej ciągniki siodłowe Constellation w zakładach MAN-a. Pojazdy te występują w dwóch wersjach: z podwoziem do zabudowy albo ciągnika siodłowego. VW Constellation jest rówieśnikiem VW-a Craftera i nawet wnętrza kabin są do siebie bardzo podobne. Auta te można nabyć z silnikami o różnych mocach, z czego najmniejsza wynosi 180 KM, a największa 367 KM. W pojazdach tych producent umieścił oryginalne wtryskiwacze 0445120007, które na początku są bardzo wydajne i pracują prawidłowo, jednak po dłuższym czasie może się to zmienić. Jeśli będziesz stosować się do zaleceń producenta, to usterki tych podzespołów mogą się znacznie opóźnić, natomiast jeżeli już pojawi się problem z ich pracą, to koniecznie kup nowe albo regenerowane wtryski, aby zamontować je w miejsce starych. Sklepy motoryzacyjne dysponują różnymi wariantami wtryskiwaczy, zarówno tymi droższymi, jak i tańszymi, dlatego na pewno spośród tak dużego wyboru, znajdziesz odpowiednie dla tej maszyny.

Oceń wpis: Aktualna ocena: 4.67
Udostępnij wpis

Komentarze

Ten post nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki

Ostatnio dodane

Wtryski Ford TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi EJBR00801Z 1138452 Delphi nowe, regenerowane, używane – cena Wtryski Ford TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi EJBR00801Z 1138452 Delphi nowe, regenerowane, używane – cena

Napraw lub zamów nowe wtryski Delphi EJBR00801Z do Forda w cenie od 190 zł, z 2-letnią gwarancją.

Wtryskiwacz Ford TRANSIT CONNECT 1.8 TDCi EJBR01302Z 1131979 Delphi nowy, regenerowany, używany – cena Wtryskiwacz Ford TRANSIT CONNECT 1.8 TDCi EJBR01302Z 1131979 Delphi nowy, regenerowany, używany – cena

Zamów nowe lub napraw wtryskiwacze Delphi EJBR01302Z do Forda w cenie od 190 zł, z 2-letnią gwarancją.

Wtrysk Ford TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi EJBR01302Z RM1S4Q9F593AF Delphi nowy, regenerowany, używany – cena Wtrysk Ford TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi EJBR01302Z RM1S4Q9F593AF Delphi nowy, regenerowany, używany – cena

Zregeneruj lub zamów nowe wtryski Delphi EJBR01302Z do Forda w cenie od 190 zł, z 2-letnią gwarancją.

Wtryski Ford Galaxy II 1.8 TDCi EJBR00801Z 1132634 Delphi nowe, regenerowane, używane – cena Wtryski Ford Galaxy II 1.8 TDCi EJBR00801Z 1132634 Delphi nowe, regenerowane, używane – cena

Napraw lub zamów nowe wtryski Delphi EJBR00801Z do Forda w cenie od 190 zł, z 2-letnią gwarancją.

Wtryski Ford Galaxy II 1.8 TDCi EJBR01302Z 1S4Q9F593AF Delphi nowe, regenerowane, używane – cena Wtryski Ford Galaxy II 1.8 TDCi EJBR01302Z 1S4Q9F593AF Delphi nowe, regenerowane, używane – cena

Zregeneruj wtryskiwacze Delphi EJBR01302Z do Forda Galaxy w cenie od 190 zł, lub kup nowe z 2-letnią gwarancją

Wtryskiwacze Ford TRANSIT CONNECT 1.8 TDCi EJBR00801Z 1202803 Delphi nowe, regenerowane, używane – cena Wtryskiwacze Ford TRANSIT CONNECT 1.8 TDCi EJBR00801Z 1202803 Delphi nowe, regenerowane, używane – cena

Napraw wtryski Delphi EJBR00801Z w cenie od 190 zł, lub zamów nowe z 2-letnią gwarancją i ekspresową wysyłk

Wtryskiwacze Ford Focus I 1.8 TDCi EJBR01302Z 1S4Q9F593AC Delphi nowe, regenerowane, używane – cena Wtryskiwacze Ford Focus I 1.8 TDCi EJBR01302Z 1S4Q9F593AC Delphi nowe, regenerowane, używane – cena

Kup nowe wtryskiwacze Delphi EJBR01302Z do Forda Focusa lub zregeneruj własne w cenie od 190 zł, z 2-letnią g

Wtryskiwacze Ford Focus I 1.8 TDCi EJBR00801Z 1131979 Delphi nowe, regenerowane, używane – cena Wtryskiwacze Ford Focus I 1.8 TDCi EJBR00801Z 1131979 Delphi nowe, regenerowane, używane – cena

Napraw lub zamów nowe wtryski Delphi EJBR00801Z do Forda w cenie od 190 zł, z 2-letnią gwarancją.

Zobacz wszystkie