25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Wtryskiwacze 0445120007

Autor: Wiktor Janowski
Czas przeczytania tekstu: 3 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Zregeneruj swoje, zamów zregenerowane lub kup nowe wtryskiwacze 0445120007 Bosch!

 

Oferujemy:

  • regenerację wtryskiwaczy (wyłącznie na oryginalnych częściach Bosch, certyfikat Quality Scan),
  • sprzedaż wtryskiwaczy (nowych, po regeneracji, regenerowanych fabrycznie, na wymianę).

 

Wtryskiwacze 0445120007 na sprzedaż i regenerację
Wtryskiwacze 0445120007

 

Jeśli złożysz zamówienie przed 11:00, wtryskiwacze do regeneracji odbierzemy od Ciebie jeszcze tego samego dnia!

 

Zregenerowane przez nas wtryskiwacze na sprzedaż, jak i wtryskiwacze Klienta po regeneracji są sprawdzane i spełniają najbardziej rygorystyczne normy oraz objęte są dwuletnią gwarancją autoryzowanego serwisu ASO Bosch Service bez limitu kilometrów.

 

Po regeneracji w naszym serwisie wtryski gotowe są do odbioru już na drugi dzień, a Ty pozbędziesz się kłopotliwej i niebezpiecznej usterki wtryskiwaczy i uzyskasz gwarancję bezawaryjnej jazdy przez tysiące kilometrów.

 

Razem z odbiorem wtryskiwaczy otrzymasz:

  • Wydruk protokołu z parametrami potwierdzający pełną sprawność podzespołu,
  • Dodatkową oryginalną podkładkę regulacyjną.

 

Nie trać czasu, zadzwoń do nas już teraz i zamów wtryskiwacze do Twojej ciężarówki lub ciągnika siodłowego!

 


Naprawa wtrysków 0 445 120 007 – co jest ważne?

Co jest ważne w przypadku naprawy wtrysków 0 445 120 007
Naprawa wtrysków 0 445 120 007 – co jest ważne?

 

Po skończonej naprawie wtryskiwaczy muszą być one jeszcze raz przetestowane, by zapewnić ich pełną sprawność. W tym celu wtryski umieszczamy w najnowocześniejszych maszynach diagnostycznych DCI 700, dzięki którym sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze trwa zaledwie kilkanaście minut. Na koniec drukujemy protokół diagnostyczny na potwierdzenie świetnego stanu technicznego podzespołów, który dołączamy do zamówienia.

 

Dla dodatkowej gwarancji oferujemy również naszym Klientom regenerację i zakup wtryskiwaczy z certyfikatem jakości Bosch Quality Scan. Poświadcza on, że proces naprawy przebiegał według najwyższych standardów określanych przez producenta oraz umożliwia kontrolowanie naprawy przez internetową bazę danych.

 

Ile wytrzymują wtryskiwacze Common Rail i co ma na to wpływ?

Zazwyczaj przyjmuje się, że żywotność wtrysków wynosi od 200-250 tysięcy kilometrów. Z wielu powodów może się ona jednak skrócić – najgorsze są zaś różnego rodzaju zanieczyszczenia pochodzące na przykład z paliwa oraz resztek niespalonej mieszanki paliwowej. Jeśli przedostaną się do części wtryskiwacza, powodują jego blokowanie i zacinanie, co wpływa negatywnie na jego prawidłową pracę. Zablokowany wtryskiwacz będzie zwracał większe ilości paliwa do obiegu, co powoduje podnoszenie temperatury w układzie.

 

Warto pamiętać, że objawy zabrudzonych wtryskiwaczy są bardzo podobne do objawów zaciętych i zablokowanych wtrysków. Są nimi na przykład dymienie na czarno lub jasno, nierówne, drgające obroty, wyraźne spadki mocy w trakcie jazdy czy charakterystyczne stukanie wtryskiwaczy.

Zignorowana awaria wtrysku może w krótkim czasie doprowadzić do poważnych uszkodzeń układu paliwowego i silnika. W wyniku przegrzewania się jednostki napędowej może dość nawet do stopienia się tłoków. Wtedy konieczna będzie naprawa lub wymiana silnika, koszty której to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, nie wspominając już o zmarnowanym czasie.

 

Dlatego też jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i niezawodności Twojej ciężarówki – nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO