25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Volkswagen New Beetle

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Volkswagen New Beetle

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

W 1997 roku producenci z VW postanowili reaktywować swój kultowy model Garbusa. Powstał zatem Volkswagen New Beetle, którego nowoczesna sylwetka kojarzyła się z tamtym słynnym samochodem. Jednak poza wielkością i ogólną bryłą zbyt wiele nie łączyło te dwa samochody. Garbus był stworzony dla całego społeczeństwa z zamiarem zapewnienia środka transportu praktycznie każdej rodzinie. New Beetle to już bardziej ekscentryczna zabawka, która kosztuje niemałe pieniądze i z pewnością nie zrewolucjonizuje całej motoryzacji. Konstrukcyjnie auto bazuje na Golfie IV jednak wnętrze w niczym już nie przypomina popularnego kompaktu. Jakość materiałów wykończeniowych jest na wysokim poziomie, a patrząc na stylistykę wnętrza widać wyraźnie, że New Beetle nie jest samochodem dla „mas”. Także pod względem konstrukcyjnym autu nie można za wiele zarzucić. Nowy Garbus jest mało awaryjny, szczególnie z silnikiem 1.9 TDI, który można pokonać bez remontu nawet 500-600 tyś kilometrów.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.     

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Volkswagen New Beetle          

 

 

Volkswagen New Beetle 1997 – 2010

1.9 TDI 90 KM ( ALH, AHF, AJM, AUY )

1.9 TDI 101 KM ( ATD, AXR, BSW, BEW )

1.9 TDI 105 KM ( AXR, BSW, BEW )

 


regeneracja wtrysków Volkswagen New Beetle

wtryski Volkswagen New Beetle

Oceń: / Aktualna ocena: 4.56

Komentarze

Mechanior 2020-10-30 10:23:31

Fajnie zregenerowane wtryskiwacze z nowymi rozpylaczami, szybka dostawa.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO