25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Volkswagen Fox

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Volkswagen Fox

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Fox to przedstawiciel segmentu A, czyli typowy mieszcuch. Stworzony został na bazie Volkswagena Polo. W przeciwieństwie do swojego kuzyna Fox dostępny jest jedynie w wersji 3-drzwiowej i może nim jeździć maksymalnie 4 osób. Był to wyraźny ukłon marketingowców w stronę modelu Polo, bo nie chciano robić zbyt dużej konkurencji dla Volkswagena Polo. W tym celu skalkulowano ponadto dość wysoko cenę Foxa, co się okazało przysłowiowym gwoździem dla trumny dla tego modelu. Jednak połowiczny sukces specjaliści z Wolfsburga osiągnęli, bo model Polo wciąż sprzedaje się dobrze. Fox nie przekonywał też swoją sylwetką, która ze względu na podwyższoną wysokość była trochę nieproporcjonalna. Auto wyposażono w kilka silników benzynowych i jeden wysokoprężny 1.4 TDI o mocy 70 KM.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Volkswagen Fox

   

 

Volkswagen Fox 2003 – 2011

1.4 TDI 70 KM ( BNM )

 


regeneracja wtrysków Volkswagen Fox

wtryski Volkswagen Fox

Oceń: / Aktualna ocena: 4.55

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.