25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Mitsubishi Grandis

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Mitsubishi Grandis

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Samochód ten jest przedstawicielem dużych siedmioosobowych vanów. W ofercie japońskiej firmy zastąpił model Space Wagon. Grandis spośród innych reprezentantów segmentu K wyróżniał się dynamiczną sylwetką, która mogła się spodobać nie tylko ustatkowanemu ojcu większej rodzinki. W momencie swojego debiutu tj. w 2003 roku naprawdę ciężko było znaleźć auto tych gabarytów w tak nowoczesnym „opakowaniu”. Zostało to nawet docenione na rynku azjatyckim, gdy w 2005 roku podczas Bankok International Motor Show Grandis zdobył nagrodę najlepszego MPV. Auto dostępne było zaró1)no w wersji benzynowej, jak i wysokoprężnej. Nowocześniejszym silnikiem był diesel Volkswagen 2.0 TDI, który tu przybrał nazwę DI-D. W 2008 roku został on poddany modernizacji, dzięki czemu wzrosła jego moc z 136 KM do 140 KM oraz wyposażono go w filtr cząsteczek stałych.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Mitsubishi Grandis

 

 

Mitsubishi Grandis 2003 – 2011

2.0 DI-D 136 KM ( BSY )

2.0 DI-D 140 KM ( BWC )

 


regeneracja wtrysków Mitsubishi Grandis

wtryski Mitsubishi Grandis

Oceń: / Aktualna ocena: 4.52

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO