Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Land Rover

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Pompowtryskiwacze Land Rover

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Brytyjski przemysł motoryzacyjny pozazdrościł Stanom Zjednoczonym ich kultowego Jeepa i wzorując się na jego konstrukcji postanowił stworzyć swoją wersję auta terenowego. Stało się to w 1948 roku za sprawą koncerny Rover, który postanowił też zaistnieć na tym nowopowstającym segmencie aut, którymi bez przeszkód można by pokonywać mniej dostępne obszary Wielkiej Brytanii. W ten oto sposób powstał model Land Rover Series, który na dobrą sprawę produkowany jest do dziś pod nazwą Defender. Samochód odniósł duży sukces i stał się zaczątkiem firmy skupiającej się wyłącznie na produkcji aut tego typu. W 1970 roku postanowiono stworzyć samochód terenowy dla bardziej wymagającej klienteli. W ten oto sposób narodził się kolejny kultowy model, czyli Rand Rover, będący swoistą limuzyną, którą można dojechać praktycznie w każde miejsce. W 1989 roku ma premierę model Discovery, będący tylko trochę skromniejszą, ale nie mniej funkcjonalną odmianą Rand Rovera. Współcześnie są to najbardziej rozpoznawalne auta tej marki, na bazie których powstają kolejne samochody typu Range Rover Evoque, czy Range Rover Sports. Właścicielem tej wybitnej marki kojarzącej się z samochodami terenowymi jest obecnie indyjski koncern Tata Motors.   

 


regeneracja wtrysków Land Rover

wtryski Land Rover

Oceń: / Aktualna ocena: 4.56
Udostępnij wpis

Komentarze

Ania

Wystawiono Ponad tydzień temu

Regeneracja wtryskiwaczy (wtrysków) w samochodzie Land Rover powinna być przeprowadzana, gdy zauważy się objawy ich uszkodzenia lub zużycia. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi co do tego, co ile kilometrów należy wymienić wtryskiwacze, ponieważ to zależy od wielu czynników, takich jak styl jazdy, jakość paliwa, warunki eksploatacji, itp. Jednak, według producentów i specjalistów, zaleca się regularne kontrole stanu wtryskiwaczy po przejechaniu ok 100 000 - 150 000 km, lub w przypadku wystąpienia objawów takich jak: • spadek mocy silnika, • nierówna praca silnika, • skoki obrotów silnika na biegu jałowym, • wzrost zużycia paliwa, • pogorszenie reakcji na pedał gazu, • obfite dymienie w kolorze czarnym lub białym, • Check Engine Warto też pamiętać, że nie tylko przebieg samochodu jest ważny, ale również jakość paliwa, jakiego używamy oraz warunki eksploatacji. Wtryskiwacze mogą być zanieczyszczone i zużyte już po mniejszym przebiegu, jeśli używamy paliw niższej jakości, lub jeśli nasz samochód jest eksploatowany w trudnych warunkach.

Czy ta opinia była pomocna?

Norbert

Wystawiono 5 miesiecy temu

Nie wiedziałem, że regeneracja jest taka skuteczna. Poczytałem sobie u Was na stronie i przekonałem się do naprawy moich wtrysków.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki