25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Ford Fusion

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Ford Fusion

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Samochód reprezentuje nową kategorię aut określaną przez Forda jako UAV. Zgodnie z tą koncepcją taki samochód powinien cechować się niewielkimi rozmiarami, które ułatwiają przemieszczanie się w mieście. Jednocześnie jego przestronność ma być na tyle duża, aby mogło także służyć na weekendowe wyprawy rodzinne. Podwyższone zawieszenie miało gwarantować wyższą pozycję za kółkiem oraz łatwiejsze pokonywanie gorszej jakości dróg. Fusion jest więc miejskim samochodem dla osób aktywnych i miał wypełnić lukę pomiędzy niewielkimi minivanami, a SUV-ami. W praktyce samochód kompletnie nie nadaje się do jazdy w terenie, ale spokojnie zadowoli niewielką rodzinę chętnie przemieszczająca się także poza miastem, tyle że utwardzonymi drogami. Projektanci zapewnili przestronność wnętrza, co niestety wpłynęło niekorzystnie na wygląd zewnętrzny, który jest zbyt pudełkowaty i prosty. Pocieszeniem jest odporne zawieszenie, które potrafi wytrzymać bez większych napraw nawet 140 tyś km.  

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.    

 

 

Ford Fusion 2002 – 2012

1.4 TDCi Duratorq 68 KM ( F6JA, F6JB )

1.6 TDCi Duratorq 90 KM ( HHJA, HHJB )

 


regeneracja wtrysków Ford Fusion

wtryski Ford Fusion

Oceń: / Aktualna ocena: 4.54

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO