25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Volvo S70

Pompowtryskiwacze Volvo S70

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

W 1997 roku zadebiutowało auto S70, które przez wielu fanów marki uznawane jest za ostatnie klasyczne Volvo. Ten reprezentant klasy średniej wyższej miał jak na szwedzkie pochodzenie przystało dość „chłodną” sylwetkę z ostrymi liniami. Auto wyróżniało się długim nadwoziem (4722 mm), dużymi przednimi reflektorami i charakterystyczną osłoną chłodnicy. Pomimo rodzinnego charakteru S70, to producenci wyposażyli go w silniki, którymi nie pogardziliby użytkownicy nie jednego usportowionego „wózka”. Największe wrażenie robiła jednostka benzynowa 2.3T. Za sprawą swojej ogromnej mocy (250 KM) potrafiła rozpędzić Volvo to setki poniżej 7 s. Na szczęście pod maską znalazło się też coś dla bardziej rozsądnych kierowców, a mianowicie znany z Audi A6 turbodiesel 2.5 TDI, którego moc (140 KM) spokojnie starczała na sprawne przemieszczanie się tym samochodem, bez ryzyka „szoku” po wizycie na stacji paliw. Pomimo, że auto było bardzo solidnie wykonane i praktyczne to nie cieszyło się dużą popularnością wśród nabywców. W związku z tym zaledwie po 3 latach produkcji ta udana konstrukcyjnie jednostka „zeszła ze sceny”.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.  

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Volvo S70

           

  

Volvo S70 1997 – 2000

2.5 TDI 140 KM ( D5252T )

 


regeneracja wtrysków Volvo S70

pompowtryski Volvo S70

Oceń: / Aktualna ocena: 4.56

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.