25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Nissan Pathfinder

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Nissan Pathfinder

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Auto zadebiutowało w połowie lat osiemdziesiątych. Od początku bazowało na swoim kuzynie pick-upie Nissanie Navaro. Także w kolejnych generacjach oba te modele równolegle się zmieniały, wciąż pozostając ze sobą blisko spokrewnione. W Europie auto pod tą nazwą dostępne było dopiero w 2005 roku. Pathfinder zewnętrznie prezentuje się jak rasowe auto terenowe. Pudełkowata konstrukcja z ogromnymi nadkolami może się nawet podobać, szczególnie dla odbiorców ceniących sobie „mocny” charakter samochodów tego typu. Konstrukcja ramowa coraz rzadziej już stosowana przypomina o jego off-roadowym charakterze. Także inne elementy Nissana pozwalają mu czuć się pewnie na bezdrożach. Samochód posiada bowiem reduktor przełożenia, prześwit o wysokości 24 cm, a także blokadę systemu różnicowego tylnej osi. Napęd All Mode 4x4 zapewnia napęd na 4 koła wszędzie tam gdzie jest to potrzebne. Do wyboru jest też kilka trybów jazdy, co bardzo ułatwia jazdę Pathfinderem. Dużą zaletą auta jest jego przestronność. W dwóch pierwszych rzędach siedzeń jest mnóstwo miejsca, a i opcjonalny trzeci nie jest taki tragiczny pod tym względem.  

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy. 

 

            

Nissan Pathfinder III (R51) 2005 – nadal

2.5 dCi 4WD 174 KM ( YD25DDTi )

2.5 dCi 4WD 171 KM ( YD25DDTi )

2.5 dCi 4WD 190 KM

 


regeneracja wtrysków Nissan Pathfinder

wtryski Nissan Pathfinder

Oceń: / Aktualna ocena: 4.58

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO