Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Nissan

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Pompowtryskiwacze Nissan

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Firma powstała w 1933 roku i przez rok funkcjonowała pod nazwą Jidosha-Seido Ltd. W 1934 roku jeden ze współwłaścicieli Nihon Sangyo przyjmuje firmę na wyłączną własność i jednocześnie zmienia jej nazwę na Nissan Motor Co. Ltd. Do 1983 roku wszystkie samochody osobowe wyjeżdzające z fabryk Nissana nosiły nazwę Datsun. W 1989 roku firma postanowiła stworzyć kolejną markę Infinity, która zarezerwowana została dla samochodów luksusowych. Od 1999 roku Nissan nawiązał współpracę z francuskim Renaultem. Aby przypieczętować ten mariaż francuzi wykupili 35% udziałów w japońskim koncernie, zaś Nissan zadowolił się 15% akcji Renaulta. W ten sposób powstała czwarta pod względem wielkości grupa w branży motoryzacyjnej, której roczna produkcja wynosiła wówczas prawie 5 mln samochodów rocznie, przy zatrudnieniu sięgającym 265 tyś osób. Połączenie z Renaultem oraz wprowadzony plan naprawczy szybko przynosi oczekiwane rezultaty. Już w 2008 roku cała grupa Nissan osiąga rekordowy dla siebie zysk w wysokości 8%. Rok później ten wynik zostaje poprawiony i koncern może się poszczycić największym w branży zyskiem operacyjnym w wysokości 10,8%. W 2005 roku Nissan sprzedaje 10 milionowy samochód w Europie. Jednak patrząc na rozwój firmy iwynik ten szybko zostanie pobity.       

 


regeneracja wtrysków Nissan

wtryski Nissan

Oceń: / Aktualna ocena: 4.57
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Ponad tydzień temu

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy w pojazdach marki Nissan może być konieczna, jeśli wtryskiwacze są uszkodzone lub nie działają prawidłowo. Regeneracja polega na naprawie i czyszczeniu wtryskiwaczy, wymianie uszkodzonych części i ponownym ustawieniu ich zgodnie z wymaganiami producenta. Dzięki regeneracji wtryskiwacze mogą pracować prawidłowo, co przedłuża ich żywotność i zwiększa sprawność silnika. Naprawa wtryskiwaczy może obejmować również wymianę uszkodzonej dyszy, regulację ciśnienia i sprawdzenie szczelności. Warto pamiętać, że ważne jest, aby przeprowadzić naprawę lub regenerację wtryskiwaczy u wykwalifikowanego specjalisty, który posiada specjalistyczne narzędzia i doświadczenie w naprawie i regeneracji wtryskiwaczy. Dlatego ważne jest dokładnie sprawdzić stan wtryskiwaczy i przeprowadzić diagnozę u specjalisty, który oceni czy naprawa lub regeneracja jest konieczna.

Czy ta opinia była pomocna?

Patryk

Wystawiono Pół roku temu

Jakieś dwa miesiące temu mój Nissan zaczął tracić moc. Uratowała nas wizyta w serwisie i regeneracja wtryskiwaczy. Mieliśmy z żoną szczęście, bo naprawa została sprawnie przeprowadzona 2 dni przed naszym wyjazdem na wakacje.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki