25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Mini One

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Mini One

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Po przejęciu w 1994 roku marki Mini przez niemiecki koncern BMW otworzyła się możliwość na reaktywację tego kultowego mikrusa. Nadzieje się spełniły w 2001, kiedy to BMW zaprezentował swoją wersję Mini. Auto zaprojektowane zostało przez Franka Stephensona i jak się okazało zdobyło przychylność konsumentów. W porównaniu do swojego pierwowzoru Mini One jest większe (segment B) i zapewnia w miarę godne warunki do podróżowania także w tylnym rzędzie. Stylistyka Mini oczywiście jest w stylu retro. Część nadwozia z przedziałem pasażerskim jest więc wyraźnie oddzielona od całej reszty. Duża w tym zasługa niemal pionowych szyb. Na samej górze mamy oczywiście także wyraźnie zaakcentowany dach, który za dopłatą może być w innym kolorze niż reszta naszego Mini. Pomimo niewielkich rozmiarów samochodu konstruktorzy starali się za wszelką ceną jak najbardziej zwiększyć rozstaw kół. W połączeniu z twardym zawieszeniem i doskonale zaprojektowanym układem kierowniczym nasz Mini prowadzi się niczym gokart, a największą frajdę odczuwa się oczywiście „połykając” nim szybkie zakręty.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy. 

 

                     

Mini One I 2001 – 2007

One D 1.4 D 75 KM ( 1ND )

One D 1.4 D 88 KM ( 1ND-TV )

 

Mini One II 2006 – 2013

One D 1.6 D 90 KM ( N47 C16 A )

One D 1.6 D 90 KM ( 9HZ (DV6TED4) )

 

Mini One III 2014 – nadal

One D 1.5 D 95 KM ( B37 C15 A )

 


regeneracja wtrysków Mini One

wtryski Mini One

Oceń: / Aktualna ocena: 4.45

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO