Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze, pompy Diesla Common Rail oraz pompowtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Wtryski 71724118 0445120011 Bosch

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Zregeneruj, kup zregenerowane lub nowe wtryskiwacze 71724118 0445120011 Bosch!
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
WYSYŁKA 1-2 dni
GWARANCJA 2 lata
STAN Dostępne

Zamówienia złożone do godz. 15 wysyłamy tego samego dnia!

Wtryski 71724118 0445120011 Bosch

Dlaczego warto kupić:

  • Najnowocześniejsza pracownia regeneracji wtryskiwaczy Common Rail w Polsce
  • Autoryzacja Pawlik Diesel Service – gwarancja jakości – 27 lat doświadczenia
  • Posiadamy już gotowe do sprzedaży wtryskiwacze w dużych ilościach i bardzo dobrych cenach
  • Oryginalne części firmy Bosch
  • Protokół badania wtryskiwacza ze stołu probierczego Bosch EPS 708 oraz Bosch DCI 700 - najnowocześniejszej maszyny w Polsce
  • 2 lata gwarancji bez limitu kilometrów
  • Tysiące zadowolonych klientów
  • Sprzedaż w Polsce i za granicą
  • Szybki czas realizacji zamówienia
Regeneracja wtrysków 0445120011

Pasuje do modeli:

FIAT Ducato 11 2.3 JTD 244 2.3 81 04/2002 - 08/2006 F1AE0481C
FIAT Ducato 11 2.3 JTD EG 244 2.3 81 04/2002 - 08/2006 F1AE0481C
FIAT Ducato 15 2.3 JTD 244 2.3 81 04/2002 - 08/2006 F1AE0481C
FIAT Ducato 15 2.3 JTD EG 244 2.3 81 04/2002 - 08/2006 F1AE0481C
FIAT Ducato 18 2.3 JTD 244 2.3 81 04/2002 - 08/2006 F1AE0481C
IVECO Daily 29 L 10 2.3 70 09/2002 - 03/2006 F1AE0481A..
IVECO Daily 29 L 12 2.3 85 09/2002 - 03/2006 F1AE0481B*...
IVECO Daily 29 L 14 2.3 100 09/2004 - 03/2006 F1AE0481M..
IVECO Daily 35 C 10 2.3 70 09/2002 - 03/2006 F1AE0481A*A
IVECO Daily 35 C 12 2.3 85 09/2002 - 03/2006 F1AE0481B*A
IVECO Daily 35 C 14 2.3 100 09/2004 - 03/2006 F1AE0481M..
IVECO Daily 35 S 10 2.3 70 09/2002 - 03/2006 F1AE0481A*A
IVECO Daily 35 S 12 2.3 85 09/2002 - 03/2006 F1AE0481B*...
IVECO Daily 35 S 14 2.3 100 09/2004 - 03/2006 F1AE0481M..
IVECO Daily 50 C 12 2.3 85 09/2002 - 03/2006 F1AE0481B..

Numery zamienne:

0986435506

Numery OE

FIAT 504066141
IVECO 2995464
IVECO 500061258
IVECO 500371101
IVECO 504066141
IVECO 71724118

Wtryski IVECO Daily 35 C 14 2.3

Wtryski IVECO Daily 35 C 14 2.3

Daily – uznawane przez klientów na całym świecie za model niezawodny i komfortowy. Typ auta ciężarowego dostawczego o mocy maksymalnej 100 kW (136 KM) przy 2730 do 3500 obr./min. Na przestrzeni czasu doceniony przez miliony kierowców na całym świecie. W układzie zasilania paliwem tego modelu zastosowano wtryskiwacze 504066141. Pełna diagnostyka lub naprawa wtrysków paliwa na nowe, używane po regeneracji dostępna w serwisie Bosch. W sklepie online znajdziesz w przystępnej cenie odpowiedni model wtrysków.

Wtryski FIAT Ducato 18 2.3 JTD

Fiat Ducato – model samochodu dostawczego produkowany od 1981 r. Przez lata charakteryzował się licznymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Jak się okazało, przypadł do gustu wielu przedsiębiorcom z różnych dziedzin biznesu. Na tle konkurencji wyróżniał się dużą swobodą dostosowywania nadwozia do ich potrzeb. Mimo upływu lat, trzeba przyznać, że nadal wygląda dobrze i świeżo. Najważniejsza jest w tym modelu przestrzeń ładunkowa o dopuszczalnej ładowności 1330 kg. Niewątpliwie jest to wojownik spośród aut dostawczych, toczący nieustanne boje o uznanie klientów. Mając na uwadze kolejne tysiące przejechanych kilometrów oferujemy w naszym serwisie Bosch wymianę na nowe, używane po regeneracji wtryski paliwa 0445120011. Cena wtryskiwaczy dostępna na stronie sklepu Bosch.

Oceń wpis: Aktualna ocena: 4.94
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono 3 miesiące temu

Wtryski zostały przygotowane bardzo profesjonalnie. Samochód odzyskał swoją sprawność. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna?

Piotr

Wystawiono 3 miesiące temu

Jestem zadowolony z efektu regeneracji. Silnik odzyskał równą i cichą pracę.

Czy ta opinia była pomocna?

Bogdan

Wystawiono 4 lata temu

Zakupiony nowy wtryskiwacz działa bez zarzutu. Polecam serdecznie. Profesjonalna obsługa dbająca o klienta.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki

Ostatnio dodane

Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych MPI PFI Fiat 500C 0.9 TwinAir 1.0 FireFly Hybrid i 1.2 FIRE już od 49 zł Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych MPI PFI Fiat 500C 0.9 TwinAir 1.0 FireFly Hybrid i 1.2 FIRE już od 49 zł

Wykonujemy diagnostykę, czyszczenie i testowanie wtryskiwaczy benzynowych MPI/PFI stosowanych w Fiacie 500C z silnikami

Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych MPI Fiat 124 Spider 1.4 MultiAir Turbo już od 49 zł Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych MPI Fiat 124 Spider 1.4 MultiAir Turbo już od 49 zł

Zajmujemy się sprawdzaniem, czyszczeniem i obsługą serwisową wtryskiwaczy benzynowych Fiata 124 Spider z turbodoładowanym

Regeneracja, czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI Peugeot Rifter 1.2 PureTech już od 49 zł Regeneracja, czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI Peugeot Rifter 1.2 PureTech już od 49 zł

Wykonujemy diagnostykę, czyszczenie i regenerację wtryskiwaczy benzynowych do Peugeota Riftera 1.2 PureTech w wersjach

Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych MPI PFI GDI Peugeot Partner II / Tepee / Partner III 1.6 1.2 PureTech już od 49 zł Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych MPI PFI GDI Peugeot Partner II / Tepee / Partner III 1.6 1.2 PureTech już od 49 zł

Wykonujemy diagnostykę, czyszczenie i testowanie wtryskiwaczy benzynowych Peugeot Partner II, Partner Tepee oraz

Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI Peugeot 5008 II III 1.2 PureTech Hybrid i 1.6 THP PureTech Plug-in Hybrid już od 49 zł Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI Peugeot 5008 II III 1.2 PureTech Hybrid i 1.6 THP PureTech Plug-in Hybrid już od 49 zł

Wykonujemy diagnostykę, czyszczenie i regenerację wtryskiwaczy benzynowych stosowanych w Peugeotach 5008 II i III

Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI Peugeot 3008 II III 1.2 1.6 PureTech THP Hybrid już od 49 zł Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI Peugeot 3008 II III 1.2 1.6 PureTech THP Hybrid już od 49 zł

Wykonujemy diagnostykę, czyszczenie i badania wtryskiwaczy benzynowych stosowanych w Peugeotach 3008 II i III z

Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych MPI PFI GDI Peugeot 508 I II 1.2 1.6 już od 49 zł Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych MPI PFI GDI Peugeot 508 I II 1.2 1.6 już od 49 zł

Wykonujemy diagnostykę, czyszczenie i testowanie wtryskiwaczy benzynowych Peugeot 508 I i II z silnikami 1.2 PureTech

Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI Peugeot 408 1.2 PureTech Hybrid 1.6 Plug-in Hybrid już od 49 zł Regeneracja czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI Peugeot 408 1.2 PureTech Hybrid 1.6 Plug-in Hybrid już od 49 zł

Wykonujemy kompleksową diagnostykę, czyszczenie i testy wtryskiwaczy benzynowych GDI stosowanych w Peugeocie 408

Zobacz wszystkie