Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

STUKI PO WYMIANIE WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

STUKI PO WYMIANIE WTRYSKIWACZY

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Jeśli stuki po wymianie wtryskiwaczy są nadal wyraźnie słyszalne, może to oznaczać, że przyczyną usterki układu paliwowego nie były wadliwe wtryski lub że oprócz nich uszkodzeniu uległy też inne jego elementy. Co więc może być tego ewentualną przyczyną? Do najczęstszych przyczyn stukania pod maską należą usterki hydraulicznych popychaczy zaworów. Tyczy się to zwłaszcza samochodów z dużym przebiegiem, a charakterystyczny dźwięk wydobywa się wtedy spod pokrywy zaworów. Możliwe, że konieczna będzie ich wymiana na nowe. Z kolei gdy zauważymy, że stukanie znika przy większych obrotach, może to wskazywać na zbyt niskie ciśnienie w układzie smarowania. Warto również zaznaczyć, że jeśli poprzednio uszkodzone wtryski wymieniliśmy na używane, klekotanie wtryskiwaczy czy też cykanie wtrysku może mieć już bardziej oczywiste przyczyny. W przypadku używanych podzespołów nigdy nie ma pewności co do ich stanu technicznego, jak i warunków ich przechowywania. Często zdarza się, że niesprawdzone wtryski mają jeszcze gorsze parametry od wcześniejszych, tak więc taka wymiana będzie oznaczać jedynie konieczność kolejnych wizyt u mechanika.

Wtryskiwacze pod maską samochodu
Stuki po wymianie wtryskiwaczy


Doradzamy, jak sprawdzić, który wtrysk stuka

W przypadku, gdy mamy podejrzenia, że głośna praca wtryskiwaczy Diesel wynika z usterki układu wtryskowego, a nasz wtrysk stuka na zimnym silniku, najlepszym rozwiązaniem jest oddanie samochodu do diagnostyki w autoryzowanym warsztacie samochodowym. Przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie maszyn będzie możliwe ustalenie wszystkich parametrów wtrysków, co pozwoli na zlokalizowanie problemu. Dodatkowo, doświadczony mechanik przed zleceniem wymiany powinien dokładnie zbadać wszystkie możliwe przyczyny stukania wtryskiwaczy, jak i innej awarii układu paliwowego, gdyż zabieg ten wiąże się z niemałymi kosztami. Jeśli i Ty masz problemy z samochodem po wymianie wtryskiwaczy, zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem, który pomoże Ci w ustaleniu przyczyny.

Sprawdzanie wtryskiwaczy Common Rail w naszym salonie
Doradzamy, jak sprawdzić, który wtrysk stuka
Udostępnij wpis

Komentarze

Dorota

Wystawiono miesiąc temu

Jeżeli po wymianie wtryskiwaczy, zaczyna po tygodniu stukać w ciągu 5 minut bardzo głośno i pojawił się dym z silnika

Czy ta opinia była pomocna?

Adam

Wystawiono Rok temu

Jeśli po wymianie wtryskiwaczy pojawiają się stuki, może to oznaczać kilka różnych problemów. Oto kilka możliwych przyczyn stuków po wymianie wtryskiwaczy: 1. Nieprawidłowe ustawienie wtryskiwaczy: Jeśli wtryskiwacze nie są odpowiednio ustawione, mogą one pracować nieprawidłowo, co może powodować stuki. 2. Uszkodzenie gniazda wtryskiwacza: Gniazdo wtryskiwacza może być uszkodzone podczas wymiany wtryskiwaczy, co może powodować stuki. 3. Nieprawidłowe ustawienie zaworu niskiego ciśnienia: Jeśli zawór niskiego ciśnienia jest nieprawidłowo ustawiony, może to powodować stuki. 4. Nieprawidłowe ustawienie rozrządu: Jeśli rozrząd jest nieprawidłowo ustawiony, może to powodować stuki. 5. Uszkodzone łożyska: jeśli pojawia się stukanie po wymianie wtryskiwaczy, możliwe jest, że łożyska silnika są uszkodzone i wymagają wymiany.

Czy ta opinia była pomocna?

Krycha

Wystawiono 3 lata temu

Niespodziewalam sie, ze po regeneracji czy po wymiane kompletu wtryski moga stukac... Dobrze wiedziec, ze taka sytuacja moze wystapic i ze nalezy jak najszybciej zadzialac.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki