Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Ranking regeneracji wtryskiwaczy CR | Regeneracja wtryskiwaczy Bosch | TOP 7 najlepszych metod regeneracji

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Ranking regeneracji wtryskiwaczy CR Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch polega na gruntownym czyszczeniu i naprawie uszkodzeń, które pozwala na przywrócenie ich pełnej wydajności i poprawienie parametrów silnika. Jest to opłacalne rozwiązanie w porównaniu z zakupem nowych wtryskiwaczy, ponieważ pozwala zaoszczędzić pieniądze i przedłużyć żywotność istniejących już elementów. Objawy uszkodzonych wtryskiwaczy Bosch Common Rail to nie błahostka. W przypadku ich wystąpienia należy zareagować szybko i stanowczo. Opracowany przez specjalistów w dziedzinie silników Diesla ranking pozwoli Ci wybrać najskuteczniejszą i najodpowiedniejszą metodę regeneracji wtryskiwaczy z Twojego samochodu.

Przedstawiamy ranking usług regeneracji wtryskiwaczy Bosch
Ranking regeneracji wtryskiwaczy CR | Regeneracja wtryskiwaczy Bosch | TOP 7 najlepszych metod regeneracji


Kiedy trzeba zregenerować wtryskiwacze Bosch Common Rail?

Właściwie przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy Bosch CR jest niezbędna, gdy wtryski wskutek uszkodzeń powodują wystąpienie szeregu objawów charakterystycznych dla ich awarii. Wtryskiwacze CR z powodu nagromadzonych zanieczyszczeń bądź wystąpienia uszkodzeń mechanicznych dają symptomy, wśród których użytkownik pojazdu najszybciej zauważy mocne dymienie z rury wydechowej, obniżenie mocy pojazdu oraz aktywowaną kontrolkę check engine. Wśród innych oznak świadczących o tym, że wtryskiwacze Bosch nie działają właściwie, warto wymienić także falowanie obrotów jednostki napędowej oraz problemy z przyspieszaniem. W przypadku wystąpienia tego typu sytuacji winowajcą jest najprawdopodobniej niesprawny układ wtrysku paliwa.

Wtryskiwacz Bosch Common Rail, który wymaga procesu regeneracji
Kiedy trzeba zregenerować wtryskiwacze Bosch Common Rail?

1. Quality Scan – regeneracja wtryskiwaczy Bosch z zastosowaniem oryginalnych części producenta

Quality Scan to metoda kontroli jakości regeneracji wtryskiwaczy, która w naszym rankingu została uznana za najlepszy sposób przywrócenia żywotności wtrysków Common Rail Bosch. Co o tym świadczy? Fachowa regeneracja wtryskiwaczy Bosch w systemie Quality Scan (QS) to zapewnienie najwyższej jakości i zastosowania przez specjalistów jedynie oryginalnych części producenta. Gdy do autoryzowanego serwisu trafią uszkodzone wtryskiwacze, regeneracja wtrysków po wcześniejszej diagnostyce przebiega według ściśle określonych procedur.
Wybierając zakład regeneracji wtryskiwaczy warto sprawdzić, czy ów serwis przeprowadza regenerację QS, a także czy dysponuje odpowiednim zapleczem technologicznym. Mamy tu na myśli tak zwany clean room – pomieszczenie czyste, w którym do wtryskiwaczy nie przedostaną się żadne zanieczyszczenia. Wracając do technologii Quality Scan – dostarczone i regenerowane przez serwis wtryskiwacze zostają oznakowane w systemie QS. Oznaczenie obejmuje zarówno unikatowy kod literowo-cyfrowy, jak i kod QR, który można szybko i wygodnie zeskanować za pomocą odpowiedniej aplikacji w telefonie komórkowym. Po zeskanowaniu kodu klient serwisu może sprawdzić rezultaty weryfikacji, a także samego procesu regeneracji. Informacje, który dzięki technologii QS może poznać klient, są zamieszczane na międzynarodowym serwerze Bosch. Kontrola jakości Bosch Quality Scan to dla właściciela wtryskiwaczy zapewnienie najwyższej jakości wykonania usługi oraz zastosowania oryginalnych części zamiennych. Przy odbiorze naprawionych elementów klient serwisu otrzymuje także wydruki protokołów ze stołów probierczych, a wtryskom zostają nadane kody IMA (jeśli są) lub klasyfikacje, dzięki czemu wtryskiwacze po regeneracji są starannie przygotowane do montażu w pojeździe.
Dlaczego jest to tak istotne w działaniu, jakim jest regeneracja wtryskiwaczy? Cena za tę usługę jest niższa od ceny nowych wtrysków, warto jednak wiedzieć, że zgodnie z założeniem procedury regeneracyjnej, klient otrzymuje wtryskiwacze, którym przywrócono fabryczne parametry, a także nadano im maksymalnie długi okres gwarancyjny.

Wydruk potwierdzający regenerację wtryskiwaczy Bosch w technologii QualityScan
Quality Scan – regeneracja wtryskiwaczy Bosch z zastosowaniem oryginalnych części producenta

Quality Scan – regeneracja wtryskiwaczy Bosch z zastosowaniem jedynie oryginalnych części producenta

System Bosch Quality Scan

Części oryginalne

wszystkie

Cena

+++++

Gwarancja

2 lata bez limitu kilometrów w każdym serwisie Bosch

2. Quality Scan – regeneracja wtryskiwaczy Bosch – montaż oryginalnej końcówki i nakrętki oraz używanego zestawu zaworków

Jak widać, Quality Scan to metoda regeneracji wtrysków, która w naszym rankingu zajmuje dwa pierwsze miejsca na podium. Nie trzeba tutaj więcej dodawać, centrala światowego producenta wtryskiwaczy Common Rail, jaką jest Bosch, czuwa nad jakością realizowanych w ASO usług. Czym różni się regeneracja wtryskiwaczy QS z drugiej pozycji w rankingu? Plasująca się na drugim miejscu w rankingu metoda regeneracji wtrysków również zakłada bardzo wysoką jakość, ponieważ po wyczyszczeniu i sprawdzeniu we wtryskiwaczu montowana jest oryginalna końcówka, a także nakrętka. W tej metodzie jedyną różnicą jest to, że specjaliści instalują w naprawianym wtrysku używany zestaw zaworków. Dzięki temu działaniu cena regeneracji wtryskiwaczy Bosch w systemie Quality Scan jest nieco tańsza. Warto podkreślić, że Quality Scan oznacza weryfikacje wtryskiwaczy jedynie na certyfikowanych urządzeniach oraz potwierdzone wydrukami protokołów fabryczne parametry wtrysków odzyskane za pomocą fachowej regeneracji. Dzięki nadaniu indywidualnych kodów naprawy wtryskiwaczy klient serwisu ma możliwość szybkiego sprawdzenia postępu realizacji usługi, a także potwierdzenia oryginalności zastosowanych elementów.

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail w technologii Quality Scan
Quality Scan - regeneracja wtryskiwaczy Bosch - montaż oryginalnej końcówki i nakrętki oraz używanego zestawu zaworków

Quality Scan – regeneracja wtryskiwaczy Bosch – montaż oryginalnej końcówki i nakrętki oraz używanego zestawu zaworków

System Bosch Quality Scan

Części oryginalne

końcówka, nakrętka, gniazdo

Cena

++

Gwarancja w Bosch Service Pawlik

2 lata bez limitu kilometrów

3. III faza naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail

Regeneracja wtryskiwaczy CR Bosch zgodnie z założeniami metody, jaką jest III faza, także obejmuje montaż nowej końcówki, a także nowego zestawu zaworków, tak więc końcówka oraz zaworek wtryskiwacza Bosch są takiej samej jakości, jak w przypadku metody QS. Z jakich przyczyn metoda ta uplasowała się na trzecim miejscu w rankingu TOP sposobów regeneracji wtryskiwaczy? W przypadku III fazy nie stosowana jest kontrola jakości Quality Scan – w praktyce oznacza to, że szczegółowe informacje dotyczące postępu regeneracji nie są przesyłane do międzynarodowej centrali producenta. Budowa wtryskiwacza Bosch umożliwia montaż zarówno nowych, jak i używanych elementów zamiennych. Warto podkreślić, że zaletą III fazy regeneracji wtryskiwaczy Bosch Common Rail jest jej cena. Wtryskiwacz nadal jest naprawiany z zastosowaniem części oryginalnych. W trzecim stopniu regeneracji wtrysków możliwa jest rzetelna weryfikacja wtryskiwacza oraz fachowy dobór wymiarów nastawczych, dzięki czemu metoda ta cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem wielu użytkowników Diesli z systemem wtrysków Common Rail, jednakże bez testu na stole probierczym.

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail - trzecia faza regeneracji
III faza naprawy wtryskiwaczy Bosch Common Rail

Regeneracja III fazy wtryskiwaczy Bosch Common Rail

Części oryginalne

końcówka, gniazdo, nakrętka

Cena

+++

Gwarancja w Bosch Service Pawlik

2 lata bez limitu kilometrów

4. Standardowa regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail

W opracowanym przez nas rankingu najlepszych sposobów regeneracji wtryskiwaczy Bosch Common Rail na czwartym miejscu znalazła się regeneracja określana przez wielu fachowców jako standard. Oczywiście zakres naprawy wtryskiwacza zależy od jego stanu oraz zweryfikowanego na stołach probierczych stopnia uszkodzeń. Zdemontowane i dostarczone przez klienta wtryskiwacze poddaje się testom z użyciem mikroskopu, a następnie – jeśli zużyta końcówka wskazuje na konieczność wymiany – montowana jest końcówka wtryskiwacza. Czy jest to sposób gorszy od regeneracji Quality Scan bądź III fazy? Z całą pewnością możemy odpowiedzieć, że regeneracja wtryskiwaczy Bosch określana jako standard obejmuje po prostu mniejszy zakres. Po wymianie elementu wtryskiwacz jest poddawany testom na wysokiej klasy stołach probierczych, tak więc klient otrzymuje zregenerowany w niskiej cenie wtrysk ze znakomitymi parametrami.

Regeneracja standard wtryskiwaczy Bosch
Standardowa regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail

Standardowa regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail

Części oryginalne

końcówka

Cena

++

Gwarancja w Bosch Service Pawlik

2 lata bez limitu kilometrów

5. Regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail z montażem zamienników – gniazda i końcówki wtrysku, a także używanej nakrętki

Każde zlecenie regeneracji wtryskiwaczy, jakie trafia do serwisu, jest rozpatrywane w sposób indywidualny. W sporządzonym przez nas rankingu regeneracji wtryskiwaczy Common Rail na piątej pozycji znalazła się metoda regeneracji wtrysków Bosch, w której po weryfikacji wtryskiwacza wymienia się w nim gniazdo, końcówkę i nakrętkę. Należy podkreślić, że zarówno gniazdo wtryskiwacza, jak i końcówka wtryskiwacza Bosch to zamienniki. Tego typu metoda także cieszy się zainteresowaniem użytkowników, gdyż zastosowanie nieoryginalnych zamienników oraz używanej nakrętki znacząco zmniejsza koszt regeneracji wtryskiwaczy Bosch CR.

Wtryskiwacze Bosch CR podczas regeneracji i montażu zamienników
Regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail z montażem zamienników - gniazda i końcówki wtrysku, a także używanej nakrętki

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail z montażem zamienników – gniazda i końcówki wtrysku oraz używanej nakrętki

Części używane

nakrętka

Zamienniki

gniazdo, końcówka

Cena

+++

Gwarancja w Bosch Service Pawlik

2 lata bez limitu kilometrów

6. Regeneracja wtryskiwaczy Bosch CR z montażem zamiennika gniazda oraz używanej końcówki i nakrętki

Użytkownicy zwłaszcza starszych modeli samochodów poszukują maksymalnie skutecznych i niedrogich sposobów regeneracji wtryskiwaczy Common Rail Bosch. Fachowcy, którzy w serwisach zajmują się regeneracją wtrysków, potrafią znaleźć najlepszą konfigurację wymienianych elementów wtryskiwacza w cenie, która usatysfakcjonuje klienta. Jedną z opcji, która w naszym rankingu znalazła się na szóstym miejscu, jest regeneracja wtryskiwaczy Bosch Common Rail, podczas której montuje się gniazdo wtryskiwacza w postaci zamiennika, a także używaną końcówkę i używaną nakrętkę. Części te także charakteryzują się wysoką żywotnością, natomiast koszt wykonania usługi jest znacznie niższy w porównaniu z metodą Quality Scan czy III fazą regeneracji.

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch CR z montażem zamiennika gniazda oraz używanej końcówki i nakrętki

Części używane

końcówka, nakrętka

Zamienniki

gniazdo

Cena

++

Gwarancja w Bosch Service Pawlik

2 lata bez limitu kilometrów

7. Regeneracja wtrysków CR Bosch – używane gniazdo, zamiennik końcówki wtrysku

Metoda ta znalazła się na ostatnim miejscu w rankingu, jednakże nie możemy uznać jej za najsłabszy sposób regeneracji wtryskiwaczy. Tak, jak już wspominaliśmy, decyzja o wyborze spośród dostępnych opcji należy do klienta, któremu w fachowym serwisie konsultant przedstawi wszystkie możliwe rozwiązania wraz z kosztami poszczególnych wariantów regeneracji. Niedrogą opcją jest regeneracja wtryskiwaczy Bosch, w ramach której po weryfikacji montowane jest używane gniazdo wtryskiwacza, a także zamiennik końcówki wtrysku Bosch.

Regeneracja wtrysków CR Bosch – używane gniazdo, zamiennik końcówki wtrysku

Części używane

gniazdo

Zamienniki

końcówka

Cena

+

Gwarancja w Bosch Service Pawlik

2 lata bez limitu kilometrów

8. W kwestii regeneracji wtryskiwaczy Bosch zaufaj specjalistom

Wybór najlepszej metody regeneracji wtryskiwaczy Bosch Common Rail z pewnością nie jest prostym zadaniem dla osoby, która się na tym po prostu nie zna. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości użytkowników silników wysokoprężnych z układem Common Rail, opracowaliśmy ten ranking, prezentując szczegóły dostępnych sposobów regeneracji. System Quality Scan uznajemy za najlepszy, gdyż klient otrzymuje zregenerowane wtryskiwacze Bosch z zainstalowanymi oryginalnymi częściami, a sam proces naprawy może sprawdzić dzięki oryginalnemu kodowaniu Bosch oraz informacjom przesyłanym do międzynarodowej centrali światowego producenta wtryskiwaczy. Regeneracja wtryskiwaczy CR metodą Quality Scan zakłada także naprawę z używanym zestawem zaworków, co jest opcją nieco bardziej przystępną cenowo. III faza regeneracji to opcja także często wybierana przez klientów. Wielu ludzi, którzy stają przed koniecznością regeneracji wtryskiwaczy Bosch, wybiera tańsze możliwości, bazując na używanych elementach składowych bądź nieoryginalnych zamiennikach. Mamy nadzieję, że nasz ranking pomoże Ci w dokonaniu wyboru sposobu regeneracji wtryskiwaczy Bosch Common Rail w sytuacji, gdy zauważysz objawy awarii wtrysków w samochodzie.

9. Producenci wtryskiwaczy – jaka firma wyprodukowała Twoje wtryski?

Czy Bosch to jedyny producent wtryskiwaczy? Wśród popularnych producentów wtrysków paliwa można wymienić także inne, znane na całym świecie firmy. Pochodzący z Niemiec Bosch konkuruje z producentami takimi jak Siemens/Continental VDO, Delphi czy Denso. O szczegółach regeneracji wtryskiwaczy ich produkcji przeczytasz także w cyklu naszych rankingów regeneracji poszczególnych komponentów Diesla.

Obecni na rynku producenci wtryskiwaczy Common Rail
Producenci wtryskiwaczy - jaka firma wyprodukowała Twoje wtryski?


Na co zwrócić uwagę przy wyborze serwisu regeneracji wtryskiwaczy?

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail kojarzy się nam często z dużymi wydatkami. Z czego wynikają wysokie koszty regeneracji wtrysków? Autoryzowane serwisy działają według rygorystycznych wytycznych producentów oraz bazują na oryginalnych częściach zamiennych. Cena za zrealizowaną usługę wiąże się z wysoką jakością wykonania oraz żywotnością wtryskiwaczy Bosch Common Rail. Odwiedzając serwis warto zorientować się, czy miejsce to może pochwalić się autoryzacją światowych producentów, takich jak Bosch czy Siemens/Continental VDO. Tego typu autoryzacja pozwala wnioskować, że pracownie serwisu spełniają najwyższe standardy w zakresie świadczonych usług. Przed oddaniem wtryskiwaczy zalecamy także obejrzenie warsztatu i sprawdzenie, czy poszczególne pracownie są czyste i wyposażone w wysokiej jakości urządzenia, dzięki którym wtryskiwacze zostaną zdiagnozowane, zregenerowane i wyregulowane w odpowiedni sposób.

Gdzie najlepiej zregenerować wtryskiwacze?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze serwisu regeneracji wtryskiwaczy?

 

Udostępnij wpis

Komentarze

Wiktor

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch polega na naprawie lub odnowieniu wtryskiwaczy tej marki, które są częścią układu wtrysku paliwa w silnikach diesla. Wtryskiwacze Bosch mogą ulec uszkodzeniu lub zużyciu podczas normalnej eksploatacji, co może prowadzić do problemów z silnikiem, takich jak brak mocy, nierówna praca lub wycieki paliwowe. Regeneracja wtryskiwaczy Bosch polega na przeprowadzeniu szeregu czynności, takich jak: • Czyszczenie i naprawa wtryskiwaczy i dysz paliwowych za pomocą specjalistycznych narzędzi i środków chemicznych • Wymiana uszkodzonych elementów, takich jak końcówki wtryskiwaczy, elektrozawory lub uszczelniacze • Regulacja ciśnienia wtrysku i korekcja parametrów pracy wtryskiwaczy • Sprawdzenie i naprawa lub wymiana elementów mechanicznych, takich jak zawory, tłoki lub panewki • Przeprogramowanie elektronicznego układu sterowania wtryskiwaczy • Testowanie wtryskiwaczy pod kątem szczelności i prawidłowej pracy za pomocą specjalistycznych narzędzi i urządzeń

Czy ta opinia była pomocna?

Piotr

Wystawiono 4 lata temu

Kto by pomyślał, że temat regeneracji wtryskiwaczy może być tak wyczerpujący. Widać, że serwis jest bardzo profesjonalny.

Czy ta opinia była pomocna?

MACIEK

Wystawiono 4 lata temu

Bardzo fajnie opisane metody regeneracji wtryskiwaczy, do takiego serwisy warto oddawać wtryski :)

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki