25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Ford Tourneo Custom

Pompowtryskiwacze Ford Tourneo Custom

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Samochód zadebiutował na targach motoryzacyjnych w Genewie. W tym samym roku tj. 2012 zaczął być też seryjnie produkowany. Jest to pasażerska wersja vana umożliwiająca przewóz aż 8 osób. Są one rozmieszczone w układzie 2+3+3 i dosłownie każdy pasażer bez względu na rząd będzie miał komfortowe warunki do podróżowania. Styl Tourneo Custom jest zgodny z aktualną tendencją Forda promującą dynamikę w swoich modelach. W związku z tym nawet duży van dzięki dużym reflektorom o ostrym kształcie, mięsistym nadkolom i przetłoczeniom sprawia agresywniejsze wrażenie. Samochód napędzany jest tylko jednym silnikiem i jest to diesel 2.2 TDCi, który występuje w trzech wariantach mocy. Najsłabszy silnik generuje 100 KM i może być za mały do sprawnego przemieszczania się tym ponad 2-tonowym kolosem. Najlepszym rozwiązaniem jest więc jednostka napędowa o mocy 155 KM.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy. 

 

                   

Ford Tourneo Custom 2012 – nadal

2.2 TDCi 100 KM 

2.2 TDCi 125 KM 

2.2 TDCi 155 KM

 


regeneracja wtrysków Ford Tourneo Custom

pompowtryski Ford Tourneo Custom

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.