25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Infiniti FX

Pompowtryskiwacze Infiniti FX

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Auto na rynku SUV-ów zadebiutowało w 2003 roku. Pierwsza generacja zbudowana była na płycie podłogowej FM, znanej z Nissana 350Z. W 2008 roku powstała druga generacja tego średniej wielkości luksusowego SUV-a. Tym razem do jego produkcji wykorzystano elementy z Infiniti EX oraz Nissana Maximy. Styliści projektujący FX nie musieli oszczędzać i to od razu widać. SUV Infiniti wygląda oryginalnie i bardzo nowocześnie. Przednia maska jest mocno wyprofilowana, a przednie lampy posiadają niezwykle agresywny kształt. Z boku za to w oczy rzucają się potężne nadkola oraz opadający ku tyłowi dach. Samochód z tak usportowioną sylwetką powinien równie dobrze się prowadzić i na szczęście tak właśnie jest. Pomimo crossoverogo nadwozia FX sprawnie i co najważniejsze stabilnie pokonuje szybkie zakręty. Poza utwardzone drogi samochodem tym nie ma co się wybierać. Podobnie jak zdecydowana większość współczesnych SUV-ów FX nie posiada zdolności terenowych. W sumie to dobrze, bo przynajmniej jest okazja, aby podziwiać te auto.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Infiniti FX

 

            

Infiniti FX II 2008 – 2013

3.0D 238 KM ( V9X )

 


regeneracja wtrysków Infiniti FX

pompowtryski Infiniti FX

Oceń: / Aktualna ocena: 4.47

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.