Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Infiniti

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Pompowtryskiwacze Infiniti

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Pomysł na stworzenie luksusowej marki Infiniti pojawił się już w 1985 roku. Wówczas Nissan stworzył tajną komórkę w swoim koncernie odpowiedzialnym za stworzenie całkowicie nowej marki dla bardziej wymagającej klienteli. Pierwszym modelem był Q45, który bazował na Nissanie Prezidencie. W 1999 roku po zmianie szefostwa w Nissanie na nowo zdefiniowano tą markę. Od tej pory z logo Infiniti miały być produkowane jedynie samochody luksusowe, ale o bardzo dynamicznym charakterze. Do Europy marka ta trafiła dosyć późno, bo dopiero w 2008 roku. Na początku Infiniti miało zwojować rynek północnoamerykański. W 1996 luksusowy Nissan zawitał na Bliski Wschód, a rok później do Korei Północnej. Co ciekawe nawet w Rosji i Ukrainie marka byłą obecna wcześniej niż w Europie, bo od 2006 i 2007 roku. Najpóźniej o dziwo Infiniti pojawiło się rodzimym rynku japońskim – 2013 rok. W tym samym roku ta nowa marka przeszła jeszcze jedną małą rewolucję. Od tej pory wszystkie nazwy samochodów zaczynają się od literki Q. W przypadku SUV-ów nazewnictwo zostało rozszerzone o QX. Aby podkreślić jeszcze bardziej sportowy charakter japońskiej marki w 2013 roku na dyrektora ds. osiągów mianowano kierowcę Formuł 1 – Sebastiana Vettela.

Regeneracja wtryskiwaczy - Naprawa wtrysków - Pompowtryskiwaczy - Infiniti

 


regeneracja wtrysków Infiniti

wtryski Infiniti

Oceń: / Aktualna ocena: 4.51
Udostępnij wpis

Komentarze

Lucjan

Wystawiono Ponad tydzień temu

Nie wszystkie wtryskiwacze mogą być zregenerowane. Regeneracja wtryskiwaczy polega na naprawie lub odnowieniu ich działania poprzez czyszczenie, naprawę lub wymianę poszczególnych części. Jednak, jeśli wtryskiwacz jest zbyt zużyty lub uszkodzony, może być konieczna wymiana na nowy. Przykłady sytuacji, w których wtryskiwacz nie nadaje się do regeneracji: • Gdy wtryskiwacz jest uszkodzony mechanicznie • Gdy wtryskiwacz jest zbyt zużyty • Gdy elektronika wtryskiwacza jest uszkodzona • Gdy wtryskiwacz jest całkowicie zablokowany Zanim przystąpisz do regeneracji wtryskiwaczy w samochodzie Infiniti, należy dokładnie przebadać ich stan i ustalić czy regeneracja jest możliwa czy też trzeba wymienić wtryskiwacz na nowy.

Czy ta opinia była pomocna?

Jacek

Wystawiono 5 miesiecy temu

Świetna sprawa z tą regeneracją. Moje wtryski oddałem do regeneracji do Was i rezultat jest niesamowity. Wszystkie usterki w aucie ustąpiły. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna?

Damian

Wystawiono 5 miesiecy temu

Naprawa wtrysków to świetne rozwiązanie i o wiele mniej kosztowne niż zakup nowych podzespołów.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki