Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Alfa Romeo Brera

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas

Pompowtryskiwacze Alfa Romeo Brera

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Alfa Romeo od zawsze kojarzona jest ze stylowymi autami o sportowym zacięciu. W 2005 roku na rynku pojawił się model Brera, który miał być w pierwszej kolejności rasowy samochodem sportowym, a dopiero później użytkownicy mieli zwracać uwagę na jego walory zewnętrzne. Jednak dzięki wielkiemu kunsztowi projektanta Giorgetto Giugiaro w tym małym samochodzie sportowym najpierw ludzie dostrzegają stylistyczne piękno, a dopiero później osiągi. Potwierdzone to zostało licznymi nagrodami zdobytymi głównie ze względu na wyjątkową stylistykę. Alfa Romeo Brera może więc poszczycić się m.in. tytułem  "Najbardziej Fascynującego Samochódu" na Super Car Rally 2002. Uznana została także za jeden z najbardziej eleganckich samochodów świata w konkursie Bibendum Challenge 2002. W dalekiej Japonii model ten zdobył zaś prestiżowy tytuł „European Car of The Year 2007". Producenci włoskiej marki są znani z tego, że potrafią doskonale zaadaptować silniki wysokoprężne do aut o sportowym charakterze. Nie inaczej było także i w tym przypadku . Brera oprócz silników benzynowych napędzana jest dieslami 2.0 JTDM i 2.4 JTDM. Ten drugi motor w optymalnej konfiguracji generuje 210 KM.  

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.   

 

 

Alfa Romeo Brera 2005 – 2010

2.0 JTDM 163 KM (844 A2.000)

2.0 JTDM 170 KM (939 A2.000)

2.4 JTDM 20V 200 KM (939 A3.000)

2.4 JTDM 20V 210 KM (939 A9.000)

 


regeneracja wtrysków Alfa Romeo Brera

wtryski Alfa Romeo Brera

Oceń: / Aktualna ocena: 4.53
Udostępnij wpis

Komentarze

Radzio

Wystawiono 3 tygodnie temu, 2023-01-18

Regeneracja wtryskiwaczy w samochodzie Alfa Romeo Brera to proces naprawy i odnawiania starych lub uszkodzonych wtryskiwaczy, który polega na ich czyszczeniu, naprawie i przetestowaniu, aby ponownie działały tak, jak powinny. Proces ten jest zazwyczaj tańszy niż wymiana wtryskiwaczy na nowe, jednak nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie. W zależności od stanu wtryskiwaczy w Alfa Romeo Brera oraz rodzaju pojazdu, regeneracja może być skuteczna i trwała, lub też nie. Wtryskiwacze w Alfa Romeo Brera są ważnym elementem układu paliwowego pojazdu, odpowiedzialnym za dostarczanie paliwa do silnika. Jeśli wtryskiwacze są zużyte lub uszkodzone, mogą one powodować różne problemy, takie jak: słabe przyspieszenie, nierówną pracę silnika, spalanie dużych ilości paliwa, a nawet awarie silnika. Jeśli wtryskiwacze w Alfa Romeo Brera są tylko nieznacznie zużyte, regeneracja może być skutecznym rozwiązaniem. Proces ten polega na ich czyszczeniu i naprawie, aby ponownie działały tak, jak powinny. Czyszczenie wtryskiwaczy polega na usunięciu osadów i zanieczyszczeń z ich dysz, co poprawia ich wydajność i przyspiesza. Naprawa wtryskiwaczy może obejmować wymianę uszkodzonych części, takich jak uszczelki i oringi. Jednak jeśli wtryskiwacze w Alfa Romeo Brera są bardzo zużyte lub uszkodzone, regeneracja może nie być skuteczna lub trwała. W takim przypadku lepiej jest je wymienić na nowe. Wymiana wtryskiwaczy na nowe jest rozwiązaniem droższym niż regeneracja, jednak zapewnia ono lepszą wydajność i trwałość.

Czy ta opinia była pomocna?

Damian

Wystawiono Pół roku temu

Jeżdżę Alfą już 4 rok po regeneracji wtryskiwaczy i nic niepokojącego się nie dzieje. Także polecam jest to zdecydowanie skuteczna i niedroga metoda ich naprawy.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki