Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK SPRAWDZIĆ KTÓRY WTRYSK JEST USZKODZONY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK SPRAWDZIĆ KTÓRY WTRYSK JEST USZKODZONY

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Kiedy mamy uszkodzony wtryskiwacz nasz diesel będzie dawał kilka wyraźnych objawów - jedne z nich to znacznie wydłużone uruchamianie silnika, jego nierówna praca oraz przybywanie oleju skutkujące nawet niemożnością uruchomienia silnika. Kiedy wtrysk jest niesprawny, można zauważyć spadki mocy w trakcie jazdy, charakterystyczne dymienie na wolnych obrotach, ale możemy też odczuwać drgania na biegu jałowym. O dysfunkcjach w układzie zasilania informują nas też kontrolki. Dlatego, jeżeli świeci się kontrolka check engine bądź ta od świec żarowych, trzeba jak najszybciej udać się do specjalistycznego serwisu. W naturalnych warunkach to, jak sprawdzić który wtrysk jest uszkodzony, nie przysparza większych problemów. Ogólnie jest to integralny element układu zasilania, który pełni funkcję bezpośredniego wtrysku paliwa do silnika. Ponadto, jeżeli zastanawiasz się jak sprawdzić wtryski diesel domowym sposobem, dobrze skupić się na obserwacjach pojazdu.

Jak sprawdzić który wtrysk jest uszkodzony
Jak sprawdzić który wtrysk jest uszkodzony

Jak sprawdzić który wtrysk stuka

Najczęściej przyczyną problemu, jakim klekotanie wtryskiwaczy są zanieczyszczenia, które dostały się do nich wraz z zasilającym je paliwem. Należy mieć świadomość, że wszystkie dźwięki odnoszące się do układu zasilania, a w tym do wtryskiwaczy mogą świadczyć o ich uszkodzeniu. W takim wypadku koniecznie trzeba przeprowadzić sprawdzenie wtryskiwaczy na komputerze w jednym z autoryzowanych serwisów. Tylko takie badanie diagnostyczne umożliwi dokładną ocenę zniszczeń w obrębie tych podzespołów. Dodatkowo wykwalifikowany pracownik jest w stanie, nie tylko sprawdzić który wtrysk jest uszkodzony, ale także zaproponować i wdrożyć odpowiednie działania naprawcze. Najczęściej proponuję się atrakcyjną cenowo i bardzo skuteczną metodę, jaką jest regeneracja wtryskiwaczy. Skutkuje to przywróceniem sprawności zniszczonych podzespołów i uzyskaniem lepszych parametrów silnika oraz przede wszystkim umożliwi płynną jazdę samochodem przez kolejnych 200 tysięcy kilometrów.

Jak sprawdzić który wtrysk stuka
Jak sprawdzić który wtrysk stuka
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Istnieje kilka sposobów na sprawdzenie, który wtrysk jest uszkodzony. Oto kilka możliwych metod: Diagnostyka komputerowa: Użycie specjalistycznego skanera diagnostycznego pozwala na odczytanie błędów i parametrów związanych z wtryskiwaczami, co pozwala na określenie, który z nich jest uszkodzony. Test przepływu paliwa: Test przepływu paliwa polega na pomiarze ilości paliwa, która przepływa przez poszczególne wtryskiwacze, co pozwala na określenie, który z nich jest uszkodzony. Test ciśnienia wtrysku: Test ciśnienia wtrysku polega na pomiarze ciśnienia paliwa, które jest wytwarzane przez wtryskiwacze, co pozwala na określenie, który z nich jest uszkodzony. Test dźwięku: Test dźwięku polega na słuchaniu dźwięku wydawanego przez poszczególne wtryskiwacze, co pozwala na określenie, który z nich jest uszkodzony. Test zimnych/ciepłych obrotów silnika: Test zimnych/ciepłych obrotów silnika polega na pomiarze obrotów silnika przy różnych temperaturach, po tym można określić, który z wtryskiwaczy jest uszkodzony.

Czy ta opinia była pomocna?

Krzysiek

Wystawiono 3 lata temu

<p>Jak nie wiadomo jak sprawdzić który wtrysk stuka to lepiej zapytać fachowca a nie samemu kombinować. To trzeba mięc odpowiedni sprzęt i urządzenia.</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki