25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

JAK DŁUGO MOŻNA JEŹDZIĆ Z USZKODZONYM WTRYSKIEM

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

W normalnych okolicznościach odpowiedź na pytanie, jakim jest, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, jest prosta. Choć w dużej mierze i tak uzależniona od tego, czy nie przeszkadzają nam objawy uszkodzonych wtryskiwaczy. Z niesprawnym wtryskiwaczem można jeździć do pewnego momentu, aż nie dojdzie przez to do wypalenia tłoków, zatarcia turbosprężarki, czy nawet silnika. Kiedy mamy tak zwane lejące wtryski, objawy diesel daje łatwe do zauważenia i nie należy ich bagatelizować. Jest to między innymi utrudniony rozruch i nierówna praca silnika, a także jego gaśnięcie na biegu jałowym oraz wyraźnie zmniejszone osiągi. W razie zauważenia tych symptomów konieczna jest regeneracja lub wymiana wtryskiwaczy w jednym ze specjalistycznych serwisów, jak nasz.

 

Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem
Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem

 

Jak naprawić lejące wtryski niskim kosztem?

 

Najlepszym sposobem przywrócenia żywotności wtryskiwaczy jest ich profesjonalna regeneracja bądź też wymiana, jeżeli doszło już do nieodwracalnych zniszczeń w obrębie tego elementu. To pomoże nam określić pracownik wyspecjalizowanego serwisu, gdzie w pierwszej kolejności zostanie przeprowadzona diagnostyka. Najczęściej okazuje się, że regeneracja wystarcza, by wyeliminować stukanie wtryskiwaczy. Zabiegu regeneracji dokonujemy w naszej profesjonalnej pracowni i cieszy się ona dużą popularnością, z uwagi na atrakcyjne koszty. Zwłaszcza że cena regeneracji jest znacznie niższa w porównaniu do wymiany. Ta niestety bywa kosztowna, a jest to spowodowane wysoką ceną za nowe wtryskiwacze. Jeżeli zastanawiacie się nad tym, jakie są szczegółowe koszty za efektywny sposób na lejące wtryski, możecie zajrzeć do naszego cennika. Znajdziecie tam zestawienie wszystkich wydatków za nasze usługi, a ponieważ nie można długo jeździć z uszkodzonym wtryskiem, powinny was one zainteresować.

 

Jak naprawić lejące wtryski niskim kosztem
Jak naprawić lejące wtryski niskim kosztem

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO