Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK DŁUGO MOŻNA JEŹDZIĆ Z USZKODZONYM WTRYSKIEM

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK DŁUGO MOŻNA JEŹDZIĆ Z USZKODZONYM WTRYSKIEM

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Z niesprawnym wtryskiwaczem można jeździć do pewnego momentu, aż nie dojdzie przez to do wypalenia tłoków, zatarcia turbosprężarki, czy nawet silnika. Mówiąc wprost, jazda z niesprawnymi wtryskami może skończyć się całkowitym unieruchomieniem samochodu, więc nie należy odkładać naprawy zbyt długo. Kiedy mamy tak zwane lejące wtryski, objawy diesel daje łatwe do zauważenia i nie należy ich bagatelizować. Jest to między innymi utrudniony rozruch i nierówna praca silnika, a także jego gaśnięcie na biegu jałowym oraz wyraźnie zmniejszone osiągi. W razie zauważenia tych symptomów konieczna jest regeneracja lub wymiana wtryskiwaczy w jednym ze specjalistycznych serwisów, jak nasz. Podsumowując, w normalnych okolicznościach odpowiedź na pytanie, jakim jest, jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem, jest prosta. Choć w dużej mierze i tak uzależniona od tego, czy nie przeszkadzają nam objawy uszkodzonych wtryskiwaczy.

Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem
Jak długo można jeździć z uszkodzonym wtryskiem

Jak naprawić lejące wtryski niskim kosztem?

Najlepszym sposobem przywrócenia żywotności wtryskiwaczy jest ich profesjonalna regeneracja bądź też wymiana, jeżeli doszło już do nieodwracalnych zniszczeń w obrębie tego elementu. To pomoże nam określić pracownik wyspecjalizowanego serwisu, gdzie w pierwszej kolejności zostanie przeprowadzona diagnostyka. Najczęściej okazuje się, że regeneracja wystarcza, by wyeliminować stukanie wtryskiwaczy. Zabiegu regeneracji dokonujemy w naszej profesjonalnej pracowni i cieszy się ona dużą popularnością, z uwagi na atrakcyjne koszty. Zwłaszcza że cena regeneracji jest znacznie niższa w porównaniu do wymiany. Ta niestety bywa kosztowna, a jest to spowodowane wysoką ceną za nowe wtryskiwacze. Jeżeli zastanawiacie się nad tym, jakie są szczegółowe koszty za efektywny sposób na lejące wtryski, możecie zajrzeć do naszego cennika. Znajdziecie tam zestawienie wszystkich wydatków za nasze usługi, a ponieważ nie można długo jeździć z uszkodzonym wtryskiem, powinny was one zainteresować.

Jak naprawić lejące wtryski niskim kosztem
Jak naprawić lejące wtryski niskim kosztem
Udostępnij wpis

Komentarze

Maciek

Wystawiono Rok temu

Jazda z uszkodzonym wtryskiem może prowadzić do poważnych problemów z silnikiem i innymi podzespołami pojazdu. Dlatego też nie zaleca się jazdy z uszkodzonym wtryskiem. Jeśli zauważysz, że wtryskiwacz jest uszkodzony, powinieneś natychmiast skontaktować się z profesjonalnym mechanikiem lub serwisem specjalizującym się w naprawie pojazdów z silnikami diesla, aby ustalić przyczynę problemu i zalecić odpowiednie naprawy. Jeśli jednak musisz kontynuować jazdę z uszkodzonym wtryskiem, należy przestrzegać kilku ważnych zaleceń: Unikaj jazdy na wysokich obrotach, ponieważ może to prowadzić do uszkodzenia silnika. Staraj się jak najmniej przyspieszać, aby uniknąć nadmiernego obciążenia silnika. Regularnie sprawdzaj poziom oleju silnikowego i ciśnienie oleju, ponieważ uszkodzony wtryskiwacz może prowadzić do utraty oleju. Unikaj jazdy w trudnych warunkach drogowych, takich jak górska trasa lub jazda po śliskiej nawierzchni. Monitoruj pracę silnika i uważnie słuchaj jego dźwięków, ponieważ uszkodzony wtryskiwacz może prowadzić do nieprawidłowego działania silnika. Zaleca się również przeprowadzanie regularnych przeglądów pojazdu, w celu wykrycia wczesnych oznak uszkodzenia wtryskiwacza i uniknięcia poważniejszych problemów.

Czy ta opinia była pomocna?

Bogdan

Wystawiono 3 lata temu

Ja też kiedyś odkładałem na później nsprawę lejących wtrysków, skutkiem czego było ich kompletne zużycie. musiałem wetedy kupić nowe, zamiast oddać na regenerację i zaoszczędzić kupę kasy

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki