Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

JAK ODWIESIĆ WTRYSKIWACZ DELPHI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

JAK ODWIESIĆ WTRYSKIWACZ DELPHI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Najlepiej cały zabieg przeprowadzić w rekomendowanym serwisie, gdzie na zablokowane wtryskiwacze zadziała płynny środek czyszczący, który wpuszcza się do układu za pomocą specjalnego urządzenia. W ten sposób uzyskamy najlepszy efekt czyszczenia całego układu zasilania. Ponadto wyspecjalizowana pracownia doskonale wie jak odwiesić wtryskiwacz w bezpieczny i w pełni skuteczny sposób. Dzięki temu zapobiegniemy pogłębianiu się problemów z układem zasilania i wtryskiwaczami, które mogą wystąpić poprzez ignorowanie pewnych symptomów. Nad tym, jak odwiesić wtryskiwacz Delphi zastanawia się duża część użytkowników samochodów z silnikami diesla. Problem wydaje się zatem powszechny, a jego eliminacja wiąże się z dogłębnym czyszczeniem układu zasilania. Można to wykonać, stosując przystosowane specjalnie do tego środki, które aplikuje się do baku paliwa.

Jak odwiesić wtryskiwacz Delphi
Jak odwiesić wtryskiwacz Delphi

Zablokowany wtryskiwacz Delphi

Przyczyną tego zdarzenia zwykle są zanieczyszczenia bądź opiłki, które przez lata nieprawidłowego użytkowania pojazdu, gromadzą się na podzespołach wtryskiwacza, powodując jego blokowanie się. Objawem tego problemu może być ciemny dym z rury wydechowej, spowodowany podawaniem do cylindra za dużych ilości paliwa niż jest to konieczne. Zawieszony wtryskiwacz, objawy też może dawać takie, jak problemy z uruchomieniem zimnego silnika oraz jego gaśnięcie na tzw. biegu jałowym. Pod żadnym pozorem nie należy ignorować też palących się kontrolek, a zaświecić się może „check engine”, która powinna nas skłonić do natychmiastowej wizyty w wyspecjalizowanym serwisie. W takiej placówce poza czyszczeniem i odwieszeniem wtryskiwaczy Delphi zostanie wykonana szczegółowa diagnostyka, która określi sprawność układu. Zdarza się bowiem, że na drodze wieloletniego odkładania się zanieczyszczeń mogło dojść do uszkodzeń podzespołów i żeby przywrócić ich pełną sprawność, należy wykonać regenerację lub wymianę części, co też jest w ofercie naszej profesjonalnej pracowni.

Zablokowany wtryskiwacz Delphi
Zablokowany wtryskiwacz Delphi
Udostępnij wpis

Komentarze

Robert

Wystawiono Rok temu

Jeśli wtryskiwacz Delphi jest zablokowany, może to oznaczać kilka rzeczy: - Zanieczyszczenia: Wtryskiwacz może zostać zablokowany przez zanieczyszczenia lub osady, które dostały się do silnika. - Zużycie: Wtryskiwacze mogą ulec zużyciu z powodu ciągłej eksploatacji, co może prowadzić do ich zablokowania. - Wada produkcyjna: Wtryskiwacz Delphi może zostać uszkodzony już w momencie produkcji, co prowadzi do jego zablokowania po pewnym czasie eksploatacji. - Brak odpowiedniego smarowania: Wtryskiwacz Delphi może zablokować się jeśli brakuje mu odpowiedniego smarowania. - Uszkodzony element mechaniczny: Wtryskiwacz Delphi może zablokować się, jeśli jego elementy mechaniczne są uszkodzone lub zużyte.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki