25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

JAK ODWIESIĆ WTRYSKIWACZ DELPHI

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Nad tym, jak odwiesić wtryskiwacz Delphi zastanawia się duża część użytkowników samochodów z silnikami diesla. Problem wydaje się zatem powszechny, a jego eliminacja wiąże się z dogłębnym czyszczeniem układu zasilania. Można to wykonać, stosując przystosowane specjalnie do tego środki, które aplikuje się do baku paliwa. Jednak znacznie lepiej cały zabieg przeprowadzić w rekomendowanym serwisie, gdzie na zablokowane wtryskiwacze zadziała płynny środek czyszczący, który wpuszcza się do układu za pomocą specjalnego urządzenia. W ten sposób uzyskamy najlepszy efekt czyszczenia całego układu zasilania. Ponadto wyspecjalizowana pracownia doskonale wie jak odwiesić wtryskiwacz w bezpieczny i w pełni skuteczny sposób. Dzięki temu zapobiegniemy pogłębianiu się problemów z układem zasilania i wtryskiwaczami, które mogą wystąpić poprzez ignorowanie pewnych symptomów.

 

Jak odwiesić wtryskiwacz Delphi
Jak odwiesić wtryskiwacz Delphi

 

Zablokowany wtryskiwacz Delphi

 

Przyczyną tego zdarzenia zwykle są zanieczyszczenia bądź opiłki, które przez lata nieprawidłowego użytkowania pojazdu, gromadzą się na podzespołach wtryskiwacza, powodując jego blokowanie się. Objawem tego problemu może być ciemny dym z rury wydechowej, spowodowany podawaniem do cylindra za dużych ilości paliwa niż jest to konieczne. Zawieszony wtryskiwacz, objawy też może dawać takie, jak problemy z uruchomieniem zimnego silnika oraz jego gaśnięcie na tzw. biegu jałowym. Pod żadnym pozorem nie należy ignorować też palących się kontrolek, a zaświecić się może „check engine”, która powinna nas skłonić do natychmiastowej wizyty w wyspecjalizowanym serwisie. W takiej placówce poza czyszczeniem i odwieszeniem wtryskiwaczy Delphi zostanie wykonana szczegółowa diagnostyka, która określi sprawność układu. Zdarza się bowiem, że na drodze wieloletniego odkładania się zanieczyszczeń mogło dojść do uszkodzeń podzespołów i żeby przywrócić ich pełną sprawność, należy wykonać regenerację lub wymianę części, co też jest w ofercie naszej profesjonalnej pracowni.

 

Zablokowany wtryskiwacz Delphi
Zablokowany wtryskiwacz Delphi

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO