Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h
Katalog wtryskiwaczy Siemens Continental VDO

Kompletny najnowszy katalog wtryskiwaczy Siemens Continental VDO | Cena, cennik

 

Branża produkcji części do samochodów od dłuższego czasu wymaga od deweloperów najwyższej jakości produkowanego sprzętu i wręcz aptekarskiej precyzji w przygotowywaniu elementów, które następnie znajdują swoje miejsce przeznaczenia w samochodach konstruowanych i montowanych na liniach produkcyjnych na całym świecie. Nie może być inaczej ponieważ współczesne samochody, zwłaszcza z silnikiem diesla, ponieważ to na nich się dziś skupimy, wymagają idealnego zgrania pracy wszystkich podzespołów, aby osiągi deklarowane nie różniły się od rzeczywistych. Dokładnie taka sytuacja ma miejsce w przypadku układu zasilania silnika, w przypadku silników diesla, zdominowanego przez technologię Common Rail. Poniżej przedstawiamy Państwu przygotowany przez naszą autoryzowaną pracownię pełny katalog wtryskiwaczy Siemens Continental VDO.

 

Logo firm Siemens, Continental i VDO - katalog wtryskiwaczy Siemens Continental VDO
Katalog wtryskiwaczy Siemens Continental VDO

 


Wtryskiwacze Common Rail Siemens Continental VDO

Budowy układu Common Rail przedstawiać nie trzeba, ponieważ już przeszło 20 lat jak można podziwiać to cudo techniki pod maskami turbodoładowanych diesli we wszystkich zakątkach globu. Współpracujące ze sobą pompy, zbiornik na paliwo pod ciśnieniem i wtryskiwacze zapewniające idealne rozpylenie paliwa w komorze spalania w silniku to bardzo precyzyjny układ znany każdemu współczesnemu kierowcy diesla. Również nie trzeba przedstawiać zalet Common Rail, ponieważ już pierwsze dźwięki pracującego silnika diesla przypominają, że przeszłością są klekoczące pompowtryskiwacze czy ryczące silniki wyposażone w pompy rozdzielaczowe, a sercem samochodu jest ultraprecyzyjny układ reagujące z prędkością porównywalną do prędkości dźwięku (jeśli znajdziemy się dalej niż 30 cm od wtryskiwacza, wykona on następny wtrysk, nim usłyszymy pierwszy). Pompa wysokiego ciśnienia zapewnia odpowiednie sprężenie paliwa, które następnie wtryskiwacze rozpylają w silniku. Czym więc wyróżniają się wtryskiwacze Siemens? Sterowaniem. Wtryskiwacze Siemens sterowane są za pomocą układu piezoelektrycznego. Zjawisko piezoelektryki znamy z popularnych "pstrykanych" zapalniczek, gdzie pod wpływem stresu fizycznego, czyli przyłożenia siły do stosu piezoelektrycznego generowany jest impuls elektryczny. We wtryskiwaczach Siemens Continental VDO wykorzystane zostało to zjawisko, ale w odwrotnej formie – we wtryskiwaczach pod wpływem impulsu elektrycznego zmienia się objętość zastosowanego w układzie sterowania stosu piezoelektrycznego. Jakie to ma konsekwencje dla pracy wtryskiwaczy Siemens? Początkowo były to najszybciej reagujące wtryskiwacze ze wszystkich dostępnych na rynku motoryzacyjnym wariantów, dodatkowo cieszyły się sporą żywotnością, nawet w porównaniu do najtrwalszej alternatywy, a mianowicie wtryskiwaczy Bosch. Dopiero zastosowanie u konkurencji podobnego sposobu kontroli wykonywania wtrysków pozwoliło na sięgnięcie tego samego pułapu co Siemens.

  

Pomiary podczas badania wtryskiwacza Siemens Continental VDO do BMW
Katalog wtryskiwaczy Siemens Continental VDO - pomiary

 


Wtryskiwacze Siemens – osiągi, cena, zastosowanie

Wtryskiwaczom Siemens zaufały przodujące marki samochodów, takie jak na przykład: Audi, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Nissan, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volvo i Volkswagen. Ewidentnie nie są to niszowe marki pasjonatów, tylko znane na całym świecie największe koncerny produkujące samochody od wielu, wielu lat. Jest to doskonałym dowodem na to, że jakość wtryskiwaczy Siemens Continental VDO jest najwyższej klasy i bez problemu mogą one stawać w konkury z największymi producentami. Jest to efekt najwyższej jakości wykonania wtryskiwaczy Siemens, które są prawdziwym dowodem na niemiecką rzetelność i precyzję. Dopasowanie wtryskiwaczy do gniazd odbywa się z dokładnością do mikrometrów, natomiast precyzja wykonania całego wnętrza wtryskiwacza jest jeszcze dokładniejsza, ponieważ tolerowanymi odchyleniami od deklarowanych wartości są setne części mikrometrów (mikrometr, albo mikron, to jedna milionowa część metra). Uzyskanie światowej klasy osiągów wymaga takiej i większej nawet precyzji. To właśnie osiągi sprawiają, że wtryskiwacze Siemens Continental VDO są wyborem największych graczy rynku motoryzacyjnego.


Wtryskiwacze Siemens, czy wtryski Continental, a może wtryskiwacz VDO?

Nieco zagmatwana jest historia wtryskiwaczy Siemens Continental VDO, ponieważ nieczęsto zmienia się właściciel tak wielkiej firmy (czy raczej jej gałęzi) jak linia produkcji wtryskiwaczy, wraz z dokumentacją i wszystkimi patentami. Koszt takiej przyjemności, jak zakupienie własnej linii produkcji wtryskiwaczy wyniósł firmę Continental przeszło 15,5 miliarda dolarów. Więc słowem wyjaśnienia: najpierw był Siemens, który stworzył swoją gałąź, a mianowicie VDO, a następnie sprzedał ją firmie Continental za niebagatelną sumę (jedna z największych fuzji w historii) ponad 11 miliardów euro. Continental, wiedząc jakie znaczenie ma wyrobiona marka, wykorzystał swoje nowo nabyte prawa, aby wtryskiwacze produkowane były dalej z logiem VDO, jednak obecnie najłatwiej znaleźć je jako ofertę Continental VDO, lub Siemens Continental VDO. Oczywiście oprócz właściciela w samych wtryskiwaczach nie zmieniło się w zasadzie nic. Ze strony Continentala nie było to pierwsze wejście w branżę automotive, ponieważ zaledwie rok wcześniej (zakupienie Siemensa VDO miało miejsce w 2007 roku) Continental kupił cały dział techniczny Motorola Automotive. Plan, by wejść na rynek, jako rywal dla najbardziej liczących się działaczy w branży potrzebował podobnego zaplecza i jak można obecnie stwierdzić po przeszło 10 latach funkcjonowania komórki Continentala można bez większych przeszkód powiedzieć, że nie tylko udało się to firmie, ale przebiegło bez większych niepowodzeń, a wtryskiwacze Siemens Continental VDO znane są na całym świecie.

 

Pracownia regeneracji wtryskiwaczy Siemens Continental VDO
Pracownia regeneracji wtryskiwaczy Siemens Continental VDO

 


Regeneracja wtryskiwaczy Siemens Continental VDO

Jeszcze do niedawna nie istniała możliwość regenerowania wtryskiwaczy piezoelektrycznych wykorzystujących w układzie sterowania stosy piezoelektryczne. Mówiąc kolokwialnie "jak się wypstryka to koniec", co w technologii Siemensa, zaanektowanej przez Continentala, stanowiło nie lada problem, ponieważ jak już wspomnieliśmy wszystkie wtryskiwacze marki VDO wykorzystywały właśnie ten wyjątkowo wydajny, ale jednorazowy model technologiczny. Obecnie, dzięki najnowocześniejszym osiągnięciom technologicznym i specjalistycznym maszynom istnieje możliwość, aby przywrócić sprawność zużytym wtryskiwaczom Siemens Continental VDO. Dla wszystkich użytkowników wtryskiwaczy Siemens to dobra wiadomość, ponieważ fabrycznie nowe wtryskiwacze Siemens Continental VDO, zupełnie jak wtryskiwacze konkurencji, nie należą do najtańszych elementów naszego samochodu, a jeśli mielibyśmy być zupełnie szczerzy, to są bardzo drogie i komplet nowych wtryskiwaczy Siemensa nieraz przekraczał wartość używanego samochodu, w którym wtryski odmówiły posłuszeństwa. Stąd też możliwość obniżenia ceny odzyskania sprawności samochodu z szacunkowo 5 tysięcy złotych można zmniejszyć nawet kilkukrotnie. Cena regeneracji wtryskiwaczy Siemens jest znacznie niższa, niż cena nowej części, niemniej jednak problemem jest znalezienie warsztatu, który dysponuje odpowiednią technologią. Do regeneracji wtryskiwaczy Siemens wykorzystana może być jedynie technologia dedykowana przez producenta, taka jak maszyny CRU, służące do rewitalizacji stosu piezoelektrycznego. Przywrócenie sprawności takiego wtryskiwacza dokumentowane jest za pomocą wydruków parametrów z badań przed, w trakcie i po, co pozwala nam uzyskać pewność, że wtryskiwacz został zregenerowany z odzyskaniem fabrycznych osiągów i możliwości.

  

Pomiary dawek wtryskiwacza Siemens Continental VDO na CRU2R
Katalog wtryskiwaczy Siemens Continental VDO - pomiary dawek

 


Nowe wtryskiwacze Siemens Continental VDO czy regenerowane w ASO?

Ciężko jest odpowiedzieć na tak zadane pytanie. W praktyce wtryskiwacze nowe i regenerowane nie różnią się od siebie osiągami ani parametrami, nawet gwarancja obejmujące jedne i drugie (tak, wtryskiwacze regenerowane w profesjonalnej pracowni objęte są gwarancją identyczną z tą, jaka obejmuje wtryskiwacze fabrycznie nowe) jest taka sama, a więc różnica leży w cenie. Teraz trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy zależy nam na pieniądzach. Jeśli dbamy o to, żeby w eksploatacji auta opierać się o jej ergonomię, zdecydowanie można polecić wtryskiwacze regenerowane w ASO, jeśli natomiast nie ma znaczenia cena, jaką zobowiązani będziemy zapłacić za odzyskanie sprawności samochodu i gotowi jesteśmy przepłacić dziesięciokrotnie, polecamy wtryskiwacze nowe z fabryki.

 

Wyniki pomiaru parametrów wtryskiwacza Siemens Continental VDO na maszynie Carbon Zapp CRU2R
Katalog wtryskiwaczy Siemens Continental VDO - dokumentacja pomiarów

 


Wtryskiwacze Siemens Continental VDO po regeneracji równie dobre, jak nowe?

Jeśli proces regeneracji przeprowadzony został przeprowadzony profesjonalnie, to taki wtryskiwacz będzie działać doskonale. Taka profesjonalna naprawa przeprowadzana jest z wykorzystaniem dedykowanej do tego procesu maszyny CRU2R. Jest to urządzenie, które od września 2018 cieszy się autoryzacją VDO w zakresie przeprowadzania testów na wtryskiwaczach spełniających normę Euro 5. Dodatkowo warto tu nadmienić, że z pomocą CRU2R również przeprowadzana jest procedura nadawania kodowania IMA wtryskiwaczom. To bardzo istotne w procesie regeneracji wtryskiwaczy, ponieważ bez podania kodów do komputera pojazdu dawki szaleją i uzyskanie optymalnych wyników pracy samochodu jest w zasadzie niemożliwe. Da się słyszeć głosy, zwłaszcza ze strony bogatych w doświadczenia mechaników z wieloletnim stażem, że kodowanie IMA jest jedynie wymysłem i pozostawienie pracującego na jałowym biegu auta powinno rozwiązać problem dawkowania wtrysków. Wyjaśnijmy raz na zawsze, kodowanie jest niezbędne, ponieważ w innym wypadku ryzykujemy uszkodzenia nawet takie jak wypalenie tłoków czy uszkodzenie końców wtrysku, o uszczelnieniach nie wspominając. Najważniejszą jednak funkcją maszyny służącej do regeneracji wtryskiwaczy Siemens Continental VDO jest zdolność do rewitalizacji stosu piezoelektrycznego, który polega na ponownym kształtowaniu kryształów stosu. Innowacyjna technologia udostępniona przez VDO umożliwia przywracanie osiągów nawet wtryskiwaczom, których układ sterowania utracił swoje pierwotne właściwości.

Profesjonalna, specjalistyczna pracownia regeneracji wtryskiwaczy Siemens Continental VDO
Katalog Siemens - Profesjonalna, specjalistyczna pracownia regeneracji wtryskiwaczy Siemens Continental VDO


Jak przebiega regeneracja wtryskiwacza Siemens Continental VDO?

Pierwsza faza, tak zwana przygotowująca wtryskiwacz do regeneracji i testów to jego czyszczenie. Dzięki wykorzystaniu myjek ultradźwiękowych i implodujących pęcherzyków powietrza udaje się usunąć nawet najbardziej zbrylone nagary i skupiska zanieczyszczeń. Po wyczyszczeniu wtrysku testom poddawany jest obwód elektryczny, czyli zdolność wtryskiwacza do reakcji na polecenia sterownika. Jeśli wtryskiwacz reaguje, to testom poddawane są wartości takie jak rozpylenie dawki, szczelność wtrysku, ciśnienie otwarcia i czas reakcji wtrysku. W przypadku kiedy jakiekolwiek parametry odbiegają od fabrycznych wymieniane są uszkodzone części a wtrysk dalej testowany, do uzyskania akceptowalnych wartości. W przypadku kiedy nie reaguje stos piezoelektryczny, wtryskiwacz przechodzi dodatkowo proces jego rewitalizacji, czyli przywracania struktury piezokryształów. Po uzyskaniu wartości odpowiadających fabrycznym deklaracjom wtryskiwacze są plombowane, pakowane i wysyłane do klienta.

 

 

 

Marka samochodu Model pojazdu Oznaczenie,
symbol modelu
Pojemność silnika Moc kW Moc KM Rok produkcji Kod (oznaczenie) silnika Numer wtryskiwacza,
Siemens Continental VDO
Zamiennik wtryskiwacza Dostępność
(możliwość regeneracji)
Audi A1 Sportback 8XA, 8XF, 8XK 1.6 TDI 66 90 11-11 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A1 Sportback 8XA, 8XF, 8XK 1.6 TDI 66 90 11-11 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A1 Sportback 8XA, 8XF, 8XK 1.6 TDI 66 90 11-11 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A1 Sportback 8XA, 8XF, 8XK 1.6 TDI 66 90 11-11 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A1 Sportback 8XA, 8XF, 8XK 1.6 TDI 66 90 11-11 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A1 Sportback 8XA, 8XF, 8XK 1.6 TDI 77 105 11-11 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A1 8X1, 8XK, 8XF 1.6 TDI 66 90 03-11 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A1 8X1, 8XK, 8XF 1.6 TDI 77 105 05-10 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A3 8P1 1.6 TDI 66 90 05-09 - 08-12 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A3 8P1 1.6 TDI 77 105 05-09 - 08-12 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A3 Convertible 8P7 1.6 TDI 77 105 05-09 - 05-13 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A3 Sportback 8PA 1.6 TDI 66 90 05-09 - 03-13 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Audi A3 Sportback 8PA 1.6 TDI 77 105 05-09 - 03-13 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Citroen Berlingo B9 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen Berlingo B9 1.6 HDi 82 111 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen Berlingo B9 1.6 HDi 84 114 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen Berlingo BOX B9 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59511612 00001980L0
Citroen Berlingo BOX B9 1.6 HDi 82 111 - 12-11 9HR DV6C A2C59511612 00001980L0
Citroen Berlingo BOX B9 1.6 HDi 84 114 03-10 - 12-11 9HL DVGC A2C59511612 00001980L0
Citroen Berlingo MF, MFRHY 2.0 HDi 66 90 12-99 - RHY DW10TD 5WS40000-Z 00001980F0
Citroen Berlingo Platform-Chassis B9 1.6 HDi 66 90 04-08 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Citroen Berlingo Platform-Chassis B9 1.6 HDi 66 90 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Citroen Berlingo Platform-Chassis B9 1.6 HDi 66 90 03-10 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Citroen C2 JM_ 1.4 HDi 50 68 09-03 - 8HX DV4TD A2C59511612 00001980L0
Citroen C2 Enterprise 1.4 HDi 50 68 04-09 - 8HX DV4TD A2C59511612 00001980L0
Citroen C3 I FC_ 1.4 HDi 50 68 02-02 - 8HX DV4TD A2C59511612 00001980L0
Citroen C3 II 1.4 HDi 50 68 11-09 - 8HZ DV4TD A2C59511612 00001980L0
Citroen C3 II 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C3 II 1.6 HDi 82 111 11-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C3 II 1.6 HDi 82 111 11-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C3 II 1.6 HDi 84 114 09-12 - A2C59513556 00001980ER
Citroen C3 Picasso 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C3 Picasso 1.6 HDi 82 111 05-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C3 Picasso 1.6 HDi 84 114 05-10 - 12-11 9HL DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C3 Pluriel HB_ 1.4 HDi 50 68 04-04 - 8HZ DV4TD 5WS40148-Z 00001980E7
Citroen C4 I LC_ 2.0 HDi 103 140 07-08 - 07-11 RHF DW10BTED4
Version C2: 4
5WS40156-4Z 00001980J4
Citroen C4 I LC_ 2.0 HDi 103 140 07-08 - 07-11 RHF DW10BTED4
Version C2: 4
5WS40156-Z 00001980J5
Citroen C4 I LC_ 2.0 HDi 103 140 07-08 - 07-11 RHF DW10BTED4
Version C2: 6
A2C59511601 00001980J6
Citroen C4 II B7 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 II B7 1.6 HDi 82 111 11-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 II B7 1.6 HDi 82 111 11-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 II B7 1.6 HDi 84 114 07-12 - 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 Aircross 1.6 HDi 84 114 04-12 - 12-11 9HL DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 Aircross 1.6 HDi 84 114 05-12 - 12-11 9HL DV6C
Citroen C4 Coupe LA_ 2.0 HDi 103 140 07-08 - 07-11 RHF DW10BTED4
Version C2: 4
5WS40156-4Z 00001980J4
Citroen C4 Coupe LA_ 2.0 HDi 103 140 07-08 - 07-11 5WS40156-Z 00001980J5
Citroen C4 Coupe LA_ 2.0 HDi 103 140 07-08 - 07-11 RHF DW10BTED4
Version C2: 6
A2C59511601 00001980J6
Citroen C4 Grand Picasso I UA_ 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 Grand Picasso I UA_ 1.6 HDi 82 111 09-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 Grand Picasso I UA_ 2.0 HDi 100 136 10-06 - RHJ DW10BTED4 A2C59513552 00001980K8
Citroen C4 Grand Picasso I UA_ 2.0 HDi 100 136 10-06 - RHR DW10BTED4 A2C59513552 00001980K8
Citroen C4 Picasso I UD_ 1.6 HDi 82 111 09-10 - 08-13 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 Picasso I UD_ 1.6 HDi 82 111 02-07 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C4 Picasso I UD_ 2.0 HDi 100 136 02-07 - 08-13 RHJ DW10BTED4 A2C59513552 00001980K8
Citroen C4 Picasso I UD_ 2.0 HDi 100 136 02-07 - 08-13 RHR DW10BTED4 A2C59513552 00001980K8
Citroen C4 Picasso II 1.6 HDI, BlueHDi 85 116 02-13 - A2C59513556 00001980ER
Citroen C5 I DC_ 2.0 HDi 66 90 03-01 - 08-04 RHY DW10TD 5WS40000-Z 00001980F0
Citroen C5 I Break DE_ 2.0 HDi 66 90 06-01 - 08-04 RHY DW10TD 5WS40000-Z 00001980F0
Citroen C5 II RC_ 2.0 HDI 100 136 09-04 - RHR DW10BTED4
Version C2: 4
5WS40156-4Z 00001980J4
Citroen C5 II RC_ 2.0 HDI 100 136 09-04 - 5WS40156-Z 00001980J5
Citroen C5 II RC_ 2.0 HDI 100 136 09-04 - RHR DW10BTED4
Version C2: 6
A2C59511601 00001980J6
Citroen C5 II Break RE_ 2.0 HDi 100 136 09-04 - RHR DW10BTED4
Version C2: 4
5WS40156-4Z 00001980J4
Citroen C5 II Break RE_ 2.0 HDi 100 136 09-04 - 5WS40156-Z 00001980J5
Citroen C5 II Break RE_ 2.0 HDi 100 136 09-04 - RHR DW10BTED4
Version C2: 6
A2C59511601 00001980J6
Citroen C5 III Break TD_ 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C5 III Break TD_ 1.6 HDi 82 111 07-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C5 III Break TD_ 1.6 HDi 84 114 01-12 - 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C5 III Break TD_ 2.7 HDi 150 204 02-08 - UZH DT17BTED4 A2C59511316 00001980H1
Citroen C5 III Break TD_ 2.7 HDi 150 204 02-08 - DT17ED4 A2C59511316 00001980H1
Citroen C5 III Saloon RD_ 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C5 III Saloon RD_ 1.6 HDi 82 111 07-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C5 III Saloon RD_ 1.6 HDi 84 114 01-12 - 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen C5 III Saloon RD_ 2.7 HDi 150 204 02-08 - DT17ED4 A2C59511316 00001980H1
Citroen C6 Saloon TD_ 2.7 HDi 150 204 09-05 - UHZ DT17BTED4 A2C59511316 00001980H1
Citroen C6 Saloon TD_ 2.7 HDi 150 204 09-05 - DT17ED4 A2C59511316 00001980H1
Citroen C8 EA_, EB_ 2.0 HDi 88 120 02-07 - A2C59511602 00001980K5
Citroen Dispatch Box 2.0 HDi 88 120 01-07 - A2C59511602 00001980K5
Citroen DS3 1.6 HDi 82 111 11-09 - 07-15 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS3 1.6 HDi 82 111 11-09 - 07-15 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS3 1.6 HDi 82 111 11-09 - 07-15 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS3 1.6 HDi 82 111 11-09 - 07-15 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS3 1.6 HDi 84 114 08-12 - 07-15 9HL DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS4 1.6 HDi 82 111 03-10 - 07-15 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS4 1.6 HDi 82 111 04-11 - 07-15 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS4 1.6 HDi 84 114 08-12 - 07-15 9HL DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS5 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS5 1.6 HDi 82 111 11-11 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Citroen DS5 1.6 HDi 84 114 06-12 - 07-15 A2C59513556 00001980ER
Citroen Jumper Box 2.2 HDi 81 110 07-11 - A2C59517051 9801125480
Citroen Jumper Box 2.2 HDi 96 131 07-11 -
Citroen Jumper Box 2.2 HDi 110 150 07-11 -
Citroen Jumper Bus 2.2 HDi 81 110 07-11 - A2C59517051 9801125480
Citroen Jumper Bus 2.2 HDi 96 131 07-11 -
Citroen Jumper Bus 2.2 HDi 110 150 07-11 -
Citroen Jumper Platform-Chassis 2.2 HDi 81 110 07-11 - A2C59517051 9801125480
Citroen Jumper Platform-Chassis 2.2 HDi 96 131 07-11 -
Citroen Jumper Platform-Chassis 2.2 HDi 110 150 07-11 -
Citroen Jumpy 2.0 HDi 88 120 01-07 - A2C59511602 00001980K5
Citroen Xsara N1 2.0 HDi 66 90 02-99 - 03-05 5WS40000-Z 00001980F0
Citroen Xsara Break N2 2.0 HDi 66 90 02-99 - 08-05 5WS40000-Z 00001980F0
Citroen Xsara Coupe N0 2.0 HDi 66 90 02-99 - 03-05 5WS40000-Z 00001980F0
Dacia Duster 1.5 dCi 79 107 06-10 - K9K 896 A2C59513484
Dacia Duster 1.5 dCi 80 109 08-13 - K9K 856 A2C59513484
Dacia Duster 1.5 dCi 79 107 06-10 - K9K 898 A2C59513484
Dacia Duster 1.5 dCi 80 109 08-13 - K9K 858 A2C59513484
Dacia Duster 1.5 dCi 81 110 10-10 - K9K 898 A2C59513484
Dacia Duster Box 1.5 dCi 80 109 04-13 - K9K 856 A2C59513484
Dacia Duster Box 1.5 dCi 80 109 04-13 - K9K 858 A2C59513484
Dacia Lodgy 1.5 dCi 79 107 01-13 - K9K 846 A2C59513484
Fiat Scudo 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Scudo 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK A2C59511602 9659337980
Fiat Scudo 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Scudo 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR
Version C2: 5
5WS40156-Z
Fiat Scudo 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR
Version C2: 6
A2C59511601 9657144880
Fiat Scudo 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Scudo 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK A2C59511602 9659337980
Fiat Scudo Box 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Scudo Box 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK A2C59511602 9659337980
Fiat Scudo Box 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Scudo Box 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR
Version C2: 5
5WS40156-Z
Fiat Scudo Box 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR
Version C2: 6
A2C59511601 9657144880
Fiat Scudo Box 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Scudo Box 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK A2C59511602 9659337980
Fiat Scudo Platform-Chassis 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Scudo Platform-Chassis 272, 270 2.0 D Multijet 88 120 01-07 - RHK A2C59511602 9659337980
Fiat Scudo Platform-Chassis 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR
DW10BTED4
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Scudo Platform-Chassis 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - DW10BTED4 5WS40156-Z
Fiat Scudo Platform-Chassis 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR 5WS40156-Z
Fiat Scudo Platform-Chassis 272, 270 2.0 D Multijet 100 136 01-07 - RHR
DW10BTED4
Version C2: 6
A2C59511601 9657144880
Fiat Ulysse 179AX 2.0 D Multijet 88 120 05-06 - 06-11 RHK
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Ulysse 179AX 2.0 D Multijet 88 120 05-06 - 06-11 A2C59511602 9659337980
Fiat Ulysse 179AX 2.0 D Multijet 100 136 05-06 - 06-11 RHR
Version C2: 4
5WS40156-4Z 9657144680
Fiat Ulysse 179AX 2.0 D Multijet 100 136 05-06 - 06-11 RHR
Version C2: 5
5WS40156-Z
Fiat Ulysse 179AX 2.0 D Multijet 100 136 05-06 - 06-11 RHR
Version C2: 6
A2C59511601 9657144880
Ford C-Max DM2 1.8 TDCi 85 116 02-07 - 09-10 KKDA A2C59511610 1355051
Ford C-Max DM2 2.0 TDCi 100 136 02-07 - 09-10 G6DA
G6DB
G6DD
G6DG
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford C-Max DM2 2.0 TDCi 100 136 02-07 - 09-10 G6DA
G6DB
G6DD
G6DG
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford C-Max 2.0 TDCi 100 136 02-07 - 09-10 G6DA
G6DB
G6DD
G6DG
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford C-Max II DXA, CB7, CEU 1.6 TDCi 70 95 12-10 - T3DA A2C59513556 1791017
Ford C-Max II DXA, CB7, CEU 1.6 TDCi 70 95 12-10 - T3DB A2C59513556 1791017
Ford C-Max II DXA, CB7, CEU 1.6 TDCi 85 116 12-10 - T1DB A2C59513556 1791017
Ford C-Max II DXA, CB7, CEU 1.6 TDCi 85 116 12-10 - T1DA A2C59513556 1791017
Ford Fiesta V JH_, JD_ 1.4 TDCi 50 68 11-01 - 06-08 F6JA A2C59511612
Ford Fiesta V Van 1.4 TDCi 50 68 10-03 - 12-10 F6JB A2C59511612
Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 50 68 01-09 - F6JB A2C59511612
Ford Fiesta VI Van 1.4 TDCi 50 68 01-09 - F6JB A2C59511612
Ford Focus DAW, DBW 1.8 TDCi 74 101 08-02 - 11-04 FFDA A2C59511610 1355051
Ford Focus II DA_ 1.8 TDCi 85 116 01-05 - 09-12 KKDA A2C59511610 1355051
Ford Focus II DA_ 1.8 TDCi 85 116 01-05 - 09-12 KKDB A2C59511610 1355051
Ford Focus II DA_ 2.0 TDCi 100 136 07-04 - 09-12 G6DA
G6DB
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Focus II DA_ 2.0 TDCi 100 136 07-04 - 09-12 G6DA
G6DB
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Focus II DA_ 2.0 TDCi 100 136 07-04 - 09-12 G6DA
G6DB
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Focus II Convertible 2.0 TDCi 100 136 10-06 - 07-11 G6DA
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Focus II Convertible 2.0 TDCi 100 136 10-06 - 07-11 G6DA
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Focus II Convertible 2.0 TDCi 100 136 10-06 - 07-11 G6DA
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Focus II Estate DA_ 1.8 TDCi 85 116 07-04 - 09-12 KKDA A2C59511610 1355051
Ford Focus II Estate DA_ 1.8 TDCi 85 116 07-04 - 09-12 KKDB A2C59511610 1355051
Ford Focus II Estate DA_ 2.0 TDCi 100 136 07-04 - 09-12 G6DA
G6DB
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Focus II Estate DA_ 2.0 TDCi 100 136 07-04 - 09-12 G6DA
G6DB
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Focus II Estate DA_ 2.0 TDCi 100 136 07-04 - 09-12 G6DA A2C59511601 1483820
Ford Focus II Saloon DA_ 1.8 TDCi 85 116 04-05 - 09-12 KKDA A2C59511610 1355051
Ford Focus II Saloon DA_ 1.8 TDCi 85 116 04-05 - 09-12 KKDB A2C59511610 1355051
Ford Focus II Saloon DA_ 2.0 TDCi 100 136 04-05 - 09-12 G6DB
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Focus II Saloon DA_ 2.0 TDCi 100 136 04-05 - 09-12 G6DB
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Focus II Saloon DA_ 2.0 TDCi 100 136 04-05 - 09-12 G6DB
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Focus III 1.6 TDCi 70 95 07-10 - T3DA A2C59513556 1791017
Ford Focus III 1.6 TDCi 70 95 07-10 - T3DB A2C59513556 1791017
Ford Focus III 1.6 TDCi 85 116 07-10 - T1DB A2C59513556 1791017
Ford Focus III 1.6 TDCi 85 116 07-10 - T1DA A2C59513556 1791017
Ford Focus III 1.6 TDCi, ECOnetic 77 105 05-12 - NGDA A2C59513556 1791017
Ford Focus III Saloon 1.6 TDCi 70 95 07-10 - T3DA A2C59513556 1791017
Ford Focus III Saloon 1.6 TDCi 70 95 07-10 - T3DB A2C59513556 1791017
Ford Focus III Saloon 1.6 TDCi 85 116 07-10 - T1DB A2C59513556 1791017
Ford Focus III Saloon 1.6 TDCi 85 116 07-10 - T1DA A2C59513556 1791017
Ford Focus III Turnier 1.6 TDCi 70 95 07-10 - T3DA A2C59513556 1791017
Ford Focus III Turnier 1.6 TDCi 70 95 07-10 - T3DB A2C59513556 1791017
Ford Focus III Turnier 1.6 TDCi 85 116 07-10 - T1DB A2C59513556 1791017
Ford Focus III Turnier 1.6 TDCi 85 116 07-10 - T1DA A2C59513556 1791017
Ford Focus III Turnier 1.6 TDCi, ECOnetic 77 105 05-12 - NGDA A2C59513556 1791017
Ford Focus C-Max 1.8 TDCi 85 116 01-05 - 03-07 KKDA A2C59511610 1355051
Ford Focus C-Max 2.0 TDCi 100 136 10-03 - 03-07 G6DA
G6DB
G6DD
G6DG
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Focus C-Max 2.0 TDCi 100 136 10-03 - 03-07 G6DA
G6DB
G6DD
G6DG
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Focus C-Max 2.0 TDCi 100 136 10-03 - 03-07 G6DA
G6DB
G6DD
G6DG
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Focus Estate DNW 1.8 TDCi 74 101 08-02 - 11-04 FFDA A2C59511610 1355051
Ford Focus Saloon DFW 1.8 TDCi 74 101 08-02 - 11-04 FFDA A2C59511610 1355051
Ford Fusion JU_ 1.4 TDCi 50 68 08-02 - 07-05 F6JA 5WS40148-Z 2S6Q9F593AA
Ford Fusion JU_ 1.4 TDCi 50 68 08-02 - 07-05 F6JB A2C59511612
Ford Galaxy WA6 1.6 TDCi 85 116 02-11 - 06-15 A2C59513556 1791017
Ford Galaxy WA6 1.8 TDCi 74 101 05-06 - 06-15 FFWA A2C59511610 1355051
Ford Galaxy WA6 1.8 TDCi 92 125 05-06 - 06-15 QYWA A2C59511610 1355051
Ford Galaxy WA6 2.0 TDCi 100 136 05-06 - 06-15 UKWA
AZWC
5WS40156-4Z 1373549
Ford Galaxy WA6 2.0 TDCi 100 136 05-06 - 06-15 UKWA
AZWC
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Galaxy WA6 2.0 TDCi 100 136 05-06 - 06-15 UKWA
AZWC
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Galaxy WA6 2.0 TDCi 103 140 05-06 - 06-15 QXWA
QXWB
QXWC
UFWA
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Galaxy WA6 2.0 TDCi 103 140 05-06 - 06-15 QXWA
QXWB
QXWC
UFWA
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Galaxy WA6 2.0 TDCi 103 140 05-06 - 06-15 QXWA
QXWB
QXWC
UFWA
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Grand C-Max DXA/CB7, DXA/CEU 1.6 TDCi 70 95 12-10 - T3DA A2C59511556
Ford Grand C-Max DXA/CB7, DXA/CEU 1.6 TDCi 70 95 12-10 - T3DB A2C59511556
Ford Grand C-Max DXA/CB7, DXA/CEU 1.6 TDCi 85 116 12-10 - T1DB A2C59511556
Ford Grand C-Max DXA/CB7, DXA/CEU 1.6 TDCi 85 116 12-10 - T1DA A2C59511556
Ford Kuga I 2.0 TDCi 100 136 03-08 - 11-12 UKDA
G6DG
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Kuga I 2.0 TDCi 100 136 03-08 - 11-12 UKDA
G6DG
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Kuga I 2.0 TDCi 100 136 03-08 - 11-12 UKDA
G6DG
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Kuga I 2.0 TDCi 103 140 03-10 - 11-12 UFDA
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Kuga I 2.0 TDCi 103 140 03-10 - 11-12 UFDA
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Kuga I 2.0 TDCi 103 140 03-10 - 11-12 UFDA
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Kuga I 2.0 TDCi 100 136 03-08 - 11-12 G6DG
UKDA
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Kuga I 2.0 TDCi 100 136 03-08 - 11-12 UKDA
G6DG
5WS40156-Z 1373550
Ford Kuga I 2.0 TDCi 100 136 03-08 - 11-12 G6DG
UKDA
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Kuga I 2.0 TDCi 103 140 03-10 - 11-12 UFDA
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Kuga I 2.0 TDCi 103 140 03-10 - 11-12 UFDA
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Kuga I 2.0 TDCi 103 140 03-10 - 11-12 UFDA
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Mondeo IV BA7 1.6 TDCi 85 116 02-11 - 09-14 T1BB A2C59513556 1791017
Ford Mondeo IV BA7 1.8 TDCi 74 101 03-07 - 09-14 FFBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV BA7 1.8 TDCi 92 125 06-07 - KHBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV BA7 1.8 TDCi 92 125 06-07 - QYBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV BA7 2.0 TDCi 100 136 03-07 - 09-14 UKBA
AZBC
5WS40156-4Z 1373549
Ford Mondeo IV BA7 2.0 TDCi 100 136 03-07 - 09-14 UKBA
AZBC
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Mondeo IV BA7 2.0 TDCi 100 136 03-07 - 09-14 UKBA
AZBC
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Mondeo IV BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 QXBA
QXBB
UFBA
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Mondeo IV BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 QXBA
QXBB
UFBA
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Mondeo IV BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 QXBA
QXBB
UFBA
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Mondeo IV Saloon BA7 1.8 TDCi 74 101 03-07 - 09-14 FFBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV Saloon BA7 1.8 TDCi 92 125 06-07 - 09-14 KHBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV Saloon BA7 1.8 TDCi 92 125 06-07 - 09-14 QYBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV Saloon BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 UFBA
QXBA
QXBB
5WS40156-4Z 1373549
Ford Mondeo IV Saloon BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 QXBA
QXBB
UFBA
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Mondeo IV Saloon BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 QXBA
QXBB
UFBA
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Mondeo IV Turnier BA7 1.6 TDCi 85 116 02-11 - 09-14 T1BB A2C59513556 1791017
Ford Mondeo IV Turnier BA7 1.8 TDCi 74 101 03-07 - 12-12 FFBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV Turnier BA7 1.8 TDCi 92 125 06-07 - 12-12 KHBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV Turnier BA7 1.8 TDCi 92 125 06-07 - 12-12 QYBA A2C59511610 1355051
Ford Mondeo IV Turnier BA7 2.0 TDCi 100 136 03-07 - 09-14 UKBA
AZBC
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Mondeo IV Turnier BA7 2.0 TDCi 100 136 03-07 - 09-14 UKBA
AZBC
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Mondeo IV Turnier BA7 2.0 TDCi 100 136 03-07 - 09-14 UKBA
AZBC
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Mondeo IV Turnier BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 QXBA
QXBB
UFBA
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford Mondeo IV Turnier BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 QXBA
QXBB
UFBA
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford Mondeo IV Turnier BA7 2.0 TDCi 103 140 03-07 - 09-14 QXBA
QXBB
UFBA
Version C2: 6
A2C59511601 1483820
Ford Ranger TKE 2.2 TDCi 88 120 04-11 - GBVAJPF A2C59517051 1746967
Ford Ranger TKE 2.2 TDCi 92 125 04-11 - GBVAJQV A2C59517051 1746967
Ford Ranger TKE 2.2 TDCi 110 150 11-11 - GBVAJQJ A2C59517051 1746967
Ford Ranger TKE 2.2 TDCi 92 125 04-11 - GBVAJQW A2C59517051 1746967
Ford Ranger TKE 2.2 TDCi 110 150 04-11 - GBVAJQJ A2C59517051 1746967
Ford Ranger TKE 2.2 TDCi 147 200 04-11 - SAFA A2C59517051 1746967
Ford S-MAX WA6 1.6 TDCi 85 116 02-11 - A2C59513556 1791017
Ford S-MAX WA6 1.8 TDCi 74 101 01-07 - FFWA A2C59511610 1355051
Ford S-MAX WA6 1.8 TDCi 92 125 05-06 - QYWA A2C59511610 1355051
Ford S-MAX WA6 2.0 TDCI 100 136 05-06 - UKWA
AZWC
Version C2: 4
5WS40156-4Z 1373549
Ford S-MAX WA6 2.0 TDCI 100 136 05-06 - UKWA
AZWC
Version C2: 5
5WS40156-Z 1373550
Ford S-MAX WA6 2.0 TDCI 100 136 05-06 - AZWC
UKWA
A2C59511601 1483820
Ford S-MAX WA6 2.0 TDCI 103 140 05-06 - QXWA
QXWB
QXWC
UFWA
Version C2: 4
5WS40156-Z 1373550
Ford S-MAX WA6 2.0 TDCI 103 140 05-06 - QXWA
QXWB
QXWC
UFWA
Version C2: 5
5WS40156-4Z 1373549
Ford S-MAX WA6 2.0 TDCI 103 140 05-06 - QXWC
QXWA
QXWB
UFWA
A2C59511601 1483820
Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi 66 90 06-02 - 08-06 RWPF
HCPA
HCPB
R3PA
P9PD
P9PA
P9PC
P9PB
RWPE
A2C59511610 1355051
Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi 66 90 06-02 - 08-06 RWPF
HCPA
HCPB
R3PA
P9PD
P9PA
P9PC
P9PB
RWPE
A2C59511611 1432322
Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi 81 110 08-06 - 12-13 RWPC A2C59511610 1355051
Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi 81 110 08-06 - 12-13 RWPD A2C59511610 1355051
Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi 81 110 08-06 - 12-13 RWPA A2C59511610 1355051
Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi 55 75 06-02 - 08-06 P7PA
P7PB
R2PA
BHPA
A2C59511610 1355051
Ford Tourneo Connect 1.8 TDCi 55 75 06-02 - 08-06 P7PA
P7PB
R2PA
BHPA
A2C59511611 1432322
Ford Tourneo Connect 1.8 TDDi 55 75 06-02 - 08-06 P7PA
P7PB
R2PA
BHPA
A2C59511610 1355051
Ford Tourneo Connect 1.8 TDDi 55 75 06-02 - 08-06 P7PA
P7PB
R2PA
BHPA
A2C59511611 1432322
Ford Tourneo Connect 1.8 DI 55 75 06-02 - 08-06 P7PA
P7PB
R2PA
BHPA
A2C59511610 1355051
Ford Tourneo Connect 1.8 DI 55 75 06-02 - 08-06 P7PA
P7PB
R2PA
BHPA
A2C59511611 1432322
Ford Tourneo Custom Bus 2.2 TDCi 74 101 04-12 - A2C59517051 1746967
Ford Tourneo Custom Bus 2.2 TDCi 92 125 04-12 -
Ford Tourneo Custom Bus 2.2 TDCi 114 155 04-12 -
Ford Transit Box 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFC A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFD A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFB A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFE A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFA A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFC A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFD A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFA A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFB A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 103 140 10-07 - 08-14 PGFB A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 103 140 10-07 - 08-14 UHFA A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14
Ford Transit Box 2.2 TDCi 114 155 10-11 - 08-14
Ford Transit Box 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYRC A2C259517051
Ford Transit Box 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYRB A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFC A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFB A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFC A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFD A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFA A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFB A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 103 140 10-07 - 08-14 PGFA A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 A2C259517051
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14
Ford Transit Bus 2.2 TDCi 100 136 09-11 - 08-14
Ford Transit Connect P65_, P70_, P80_ 1.8 DI 55 75 06-02 - 12-07 A2C59511610 1355051
Ford Transit Connect P65_, P70_, P80_ 1.8 DI 55 75 06-02 - 12-07 P7PA
P7PB
BHPA
R2PA
A2C59511611 1432322
Ford Transit Connect P65_, P70_, P80_ 1.8 TDCi 66 90 06-02 - 08-06 P9PD
R3PA
P9PB
P9PC
RWPE
HCPA
HCPB
P9PA
RWPF
A2C59511610 1355051
Ford Transit Connect P65_, P70_, P80_ 1.8 TDCi 66 90 06-02 - 08-06 P9PD
R3PA
P9PB
P9PC
RWPE
HCPA
HCPB
P9PA
RWPF
A2C59511611 1432322
Ford Transit Connect P65_, P70_, P80_ 1.8 TDCi 81 110 08-06 - 12-13 RWPA A2C59511610 1355051
Ford Transit Connect P65_, P70_, P80_ 1.8 TDCi 81 110 08-06 - 12-13 RWPC A2C59511610 1355051
Ford Transit Connect P65_, P70_, P80_ 1.8 TDCi 81 110 08-06 - 12-13 RWPD A2C59511610 1355051
Ford Transit Custom Box 2.2 TDCi 74 101 04-12 - A2C59517051 1746967
Ford Transit Custom Box 2.2 TDCi 92 125 04-12 -
Ford Transit Custom Box 2.2 TDCi 114 155 04-12 -
Ford Transit Custom Bus 2.2 TDCi 74 101 04-12 - A2C59517051 1746967
Ford Transit Custom Bus 2.2 TDCi 92 125 04-12 -
Ford Transit Custom Bus 2.2 TDCi 114 155 04-12 -
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFC A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFD A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFB A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFE A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 DRFA A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFC A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFD A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFA A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYFB A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 103 140 10-07 - 09-11 PGFB A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 103 140 10-07 - 09-11 UHFC A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 74 101 10-11 - 08-14 A2C59517051 1746967
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 114 155 10-11 - 08-14
Ford Transit Platform-Chassis 2.2 TDCi 92 125 10-11 - 08-14 CYRB A2C59517051 1746967
Ford Transit Tourneo 2.2 TDCi 103 140 10-07 - 08-14 PGFA A2C59517051 1746967
Jaguar S-TYPE Saloon CCX 2.7 D 152 207 06-04 - 10-07 AJD A2C59511316 02C2S40004
Jaguar XF Saloon _JO5_, CC9 2.7 D 152 207 03-08 - 04-15 AJD A2C59511316 02C2S40004
Land Rover Defender Cabrio LD 2.2 Td4 90 122 08-11 - A2C59517043
Land Rover Defender Pickup LD_ 2.2 Td4 90 122 08-11 - A2C59517043
Land Rover Defender Platform-Chassis LD 2.2 Td4 90 122 08-11 - A2C59517043
Land Rover Defender Station Wagon LD 2.2 Td4 90 122 08-11 - A2C59517043
Land Rover Discovery III TAA, LA_ 2.7 TD 140 190 07-04 - 09-09 276DT A2C59511364 LR006495
Land Rover Discovery III TAA, LA_ 2.7 TD 140 190 07-04 - 09-09 276DT
7A000001
A2C59513553 LR006496
Land Rover Discovery IV LA 2.7 TD 140 190 09-09 - 276DT
AA000001
A2C59513553 LR006496
Land Rover Discovery IV LA 2.7 TD 140 190 09-09 - 276DT A2C59513553 LR006496
Land Rover Range Rover III LM 3.6 D 200 272 04-06 - 08-12 368DT
7A000001
A2C59513597 6H4Q9K546EB
Land Rover Range Rover Sport LS 2.7 D 140 190 02-05 - 03-13 276DT A2C59511364 LR006495
Land Rover Range Rover Sport LS 2.7 D 140 190 02-05 - 03-13 274DT
7A000001
A2C59513553 LR006496
Land Rover Range Rover Sport LS 3.6 D 200 272 04-06 - 03-13 368DT
7A000001
A2C59513597 6H4Q9K546EB
Mercedes-Benz A 160 CDI W176, 176.011 1.6 CDI 66 90 06-13 - OM 607.951 A2C59507596
Mercedes-Benz A 180 CDI W176, 176.012 1.8 CDI 80 109 06-12 -
Mercedes-Benz B 160 CDI W246, W242, 246.211 1.6 CDI 66 90 05-13 - OM 607.951 A2C59507596
Mercedes-Benz B 180 CDI W246, W242, 246.212 1.8 CDI 80 109 02-13 -
Mercedes-Benz Citan Box 108 CDI 415.601, 415.603 CDI 55 75 11-12 - OM 607.951 A2C59507596
Mercedes-Benz Citan Box 109 CDI 415.601, 415.603, 415.605 CDI 66 90 11-12 -
Mercedes-Benz Citan Box 111 CDI 415.603, 415.605 CDI 81 110 06-13 -
Mercedes-Benz Citan Combi 108 CDI 415.703 CDI 55 75 11-12 - OM 607.951 A2C59507596
Mercedes-Benz Citan Combi 109 CDI 415.703 CDI 66 90 11-12 -
Mercedes-Benz Citan Combi 111 CDI 415.703 CDI 81 110 06-13 -
Mercedes-Benz Citan Mixto 109 CDI CDI 66 90 11-12 - OM 607.951 A2C59507596
Mercedes-Benz Citan Mixto 111 CDI 415.601, 415.603, 415.605 CDI 81 110 06-13 -
Mercedes-Benz CLA Coupe 180 CDI C117, 117.312 CDI 80 109 10-13 - OM 607.951 A2C59507596
Mercedes-Benz CLA 180 Shooting Brake X117 CDI 80 109 07-15 - OM 607.951 A2C59507596
Mercedes-Benz GLA-CLASS 180 CDI X156, 156.912 CDI 80 109 07-14 - OM 607.951 A2C59507596
Nissan Cube Z12 1.5 dCi 81 110 03-10 - A2C59513484 16600 00Q1F
Nissan Dualis J10, JJ10 1.5 dCi 78 106 02-07 - A2C59511606
Nissan Dualis J10, JJ10 1.5 dCi 81 110 11-10 - A2C59513484 16600 00Q1F
Nissan Juke F15 1.5 dCi 81 110 06-10 - K9K 636 A2C59507596
Nissan Juke F15 1.5 dCi 81 110 06-10 - K9K 896 A2C59513484 16600 00Q1F
Nissan Note E11 1.5 dCi 76 103 07-08 - A2C59511606
Nissan NV200, EVELIA BUS M20, M20M 1.5 dCi 81 110 04-11 - K9K636
K9K 646
A2C59507596
Nissan NV200 BOX M20, M20M 1.5 dCi 81 110 04-11 - K9K 636
K9K 646
A2C59507596
Nissan Qashqai J11, J11_ 1.5 dCi 81 110 11-13 - K9K 636 A2C59507596
Nissan Tiida Hatchback C11X 1.5 dCi 78 106 09-07 - A2C59511606
Peugeot 107 1.4 HDi 40 54 06-05 - 8HT DV4TD A2C59511612 00001980L0
Peugeot 207 CC WD_ 1.6 HDi 82 111 08-09 - 03-10 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 207 CC WD_ 1.6 HDi 82 111 08-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 207 SW Estate WK_ 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 207 SW Estate WK_ 1.6 HDi 82 111 08-09 - 03-10 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 207 SW Estate WK_ 1.6 HDi 82 111 08-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 208 1.6 HDi 84 114 03-12 - A2C59513556 00001980ER
Peugeot 307 3A/C 2.0 HDi 100 136 10-03 - RHR DW10BTED4 Version C2: 4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 307 3A/C 2.0 HDi 100 136 10-03 - RHR DW10BTED4 Version C2: 5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 307 3A/C 2.0 HDi 100 136 10-03 - RHR DW10BTED4 Version C2: 6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 307 3A/C 2.0 HDi 66 90 08-00 - RHY DW10TD 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 307 Break 3E 2.0 HDi 100 136 02-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 307 Break 3E 2.0 HDi 100 136 02-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 307 Break 3E 2.0 HDi 100 136 02-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 307 Break 3E 2.0 HDi 100 136 02-04 - A2C59513552 00001980K8
Peugeot 307 Break 3E 2.0 HDi 66 90 03-02 - RHY DW10TD 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 307 CC 3B 2.0 HDi 100 136 06-05 - RHR DW10BTED4 Version C2: 4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 307 CC 3B 2.0 HDi 100 136 06-05 - RHR DW10BTED4 Version C2: 5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 307 CC 3B 2.0 HDi 100 136 06-05 - RHR DW10BTED4 Version C2: 6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 307 CC 3B 2.0 HDi 100 136 06-05 - A2C59513552 00001980K8
Peugeot 307 SW 3H 2.0 HDi 100 136 02-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 307 SW 3H 2.0 HDi 100 136 02-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 307 SW 3H 2.0 HDi 100 136 02-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 307 SW 3H 2.0 HDi 100 136 02-04 - A2C59513552 00001980K8
Peugeot 307 SW 3H 2.0 HDi 66 90 03-02 - RHY DW10TD 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 66 90 09-07 - 03-10 A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 66 90 03-10 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 66 90 09-07 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 66 90 09-07 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 82 111 12-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 82 111 12-09 - 03-10 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 82 111 12-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 4A_, 4C_ 1.6 HDi 84 114 03-13 - A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 II 1.6 HDi 68 92 09-13 - A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 II 1.6 HDi, BlueHDi 85 116 09-13 -
Peugeot 308 CC 1.6 HDi 82 111 06-09 - 03-10 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 CC 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 CC 1.6 HDi 82 111 06-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 CC 1.6 HDi 82 111 06-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 CC 1.6 HDi 84 114 03-13 - A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 SW Estate 1.6 HDi 82 111 12-09 - 03-10 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 SW Estate 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 SW Estate 1.6 HDi 82 111 12-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 SW Estate 1.6 HDi 82 111 12-09 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 308 SW Estate 1.6 HDi 84 114 03-13 - A2C59513556 00001980ER
Peugeot 406 Break 8E/F 2.0 HDi 66 90 02-99 - 10-04 RHY DW10TD 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 406 Saloon 8B 2.0 HDi 66 90 02-99 - 05-04 RHY DW10TD 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 407 Coupe 6C_ 2.0 HDi 100 136 10-05 - RHR DW10BTED4 Version C2: 4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 407 Coupe 6C_ 2.0 HDi 100 136 10-05 - RHR DW10BTED4 Version C2: 5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 407 Coupe 6C_ 2.0 HDi 100 136 10-05 - RHR DW10BTED4 Version C2: 6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 407 Coupe 6C_ 2.7 HDi 150 204 10-05 - UHZ DT17 A2C59511316 1980H1
Peugeot 407 Saloon 6D_ 2.0 HDi 103 140 08-08 - RHF DW10BTED4
Version C2: 4
5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 407 Saloon 6D_ 2.0 HDi 103 140 08-08 - RHR DW10BTED4 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 407 Saloon 6D_ 2.0 HDi 103 140 08-08 - RHF DW10BTED4
Version C2: 6
A2C59511601 00001980J6
Peugeot 407 Saloon 6D_ 2.0 HDi 100 136 05-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 407 Saloon 6D_ 2.0 HDi 100 136 05-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 407 Saloon 6D_ 2.0 HDi 100 136 05-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 407 Saloon 6D_ 2.0 HDi 100 136 05-04 - A2C59513552 00001980K8
Peugeot 407 Saloon 6D_ 2.7 HDi 150 204 10-05 - UHZ DT17 A2C59511316 1980H1
Peugeot 407 SW 6E_ 2.0 HDi 103 140 08-08 - RHR DW10BTED4 Version C2: 4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 407 SW 6E_ 2.0 HDi 103 140 08-08 - RHR DW10BTED4 Version C2: 5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 407 SW 6E_ 2.0 HDi 103 140 08-08 - RHR DW10BTED4 Version C2: 6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 407 SW 6E_ 2.0 HDi 100 136 05-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 407 SW 6E_ 2.0 HDi 100 136 05-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 407 SW 6E_ 2.0 HDi 100 136 05-04 - RHR DW10BTED4 Version C2: 6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 407 SW 6E_ 2.0 HDi 100 136 05-04 - A2C59513552 00001980K8
Peugeot 407 SW 6E_ 2.7 HDi 150 204 10-05 - UHZ DT17 A2C59511316 1980H1
Peugeot 508 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 508 1.6 HDi 84 114 02-12 - 9HR DV6CTED A2C59513556 00001980ER
Peugeot 508 SW 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 508 SW 1.6 HDi 82 111 11-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 508 SW 1.6 HDi 84 114 02-12 - 9HR DV6CTED A2C59513556 00001980ER
Peugeot 607 Saloon 9D, 9U 2.0 HDi 100 136 09-05 - RHR DW10BTED4 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 607 Saloon 9D, 9U 2.7 HDi 150 204 12-04 - DT17TED4 A2C59511316 1980H1
siemens 807 E 2.0 HDi 80 109 02-06 - A2C59511602
Peugeot 807 E 2.0 HDi 100 136 06-06 - RHR DW10BTED4; Version C2:4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot 807 E 2.0 HDi 100 136 06-06 - RHR DW10BTED4; Version C2:5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot 807 E 2.0 HDi 100 136 06-06 - RHR DW10BTED4; Version C2:6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot 1007 KM_ 1.4 HDi 50 68 04-05 - 8HX DV4TD 5WS40148-Z 00001980E7
Peugeot 1007 KM_ 1.4 HDi 50 68 04-05 - 8HZ DV4TD A2C59511612 00001980L0
Peugeot 2008 1.6 HDi 84 114 03-13 - 9HD DV6CTED A2C59513556 00001980ER
Peugeot 3008 1.6 HDi 80 109 06-09 - 06-10 9HZ DV6TED4 A2C59513556 00001980ER
Peugeot 3008 1.6 HDi 80 109 06-09 - 07-10 9HZ DV6TED4 A2C59513556 00001980ER
Peugeot 3008 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 3008 1.6 HDi 82 111 08-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 3008 1.6 HDi 84 114 03-13 - 9HD DV6CTED A2C59513556 00001980ER
Peugeot 4008 1.6 HDi 84 114 05-12 - A2C59513556 00001980ER
Peugeot 5008 1.6 HDi 80 109 09-09 - 07-10 9HZ DV6TED4 A2C59513556 00001980ER
Peugeot 5008 1.6 HDi 80 109 09-09 - 06-10 9HZ DV6TED4 A2C59513556 00001980ER
Peugeot 5008 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 5008 1.6 HDi 82 111 08-10 - 12-11 9HR DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot 5008 1.6 HDi 84 114 03-13 - 9HD DV6CTED A2C59513556 00001980ER
Peugeot Boxer Box 2.2 HDi 81 110 03-11 - A2C59517051
Peugeot Boxer Box 2.2 HDi 96 131 03-11 -
Peugeot Boxer Box 2.2 HDi 110 150 03-11 -
Peugeot Boxer Bus 2.2 HDi 81 110 03-11 - A2C59517051
Peugeot Boxer Bus 2.2 HDi 96 131 03-11 -
Peugeot Boxer Bus 2.2 HDi 110 150 03-11 -
Peugeot Boxer Platform-Chassis 2.2 HDi 81 110 03-11 - A2C59517051
Peugeot Boxer Platform-Chassis 2.2 HDi 96 131 03-11 -
Peugeot Boxer Platform-Chassis 2.2 HDi 110 150 03-11 -
Peugeot Expert Box VF3A_, VF3U_,VF3X_ 2.0 HDi 88 120 01-07 - A2C59511602 00001980K5
Peugeot Expert Box VF3A_, VF3U_,VF3X_ 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot Expert Box VF3A_, VF3U_,VF3X_ 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot Expert Box VF3A_, VF3U_,VF3X_ 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot Expert Platform-Chassis 2.0 HDi 88 120 01-07 - A2C59511602 00001980K5
Peugeot Expert Platform-Chassis 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot Expert Platform-Chassis 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot Expert Platform-Chassis 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot Expert Tepee VF3V_ 2.0 HDi 88 120 01-07 - A2C59511602 00001980K5
Peugeot Expert Tepee VF3V_ 2.0 HDi 88 120 01-07 -
Peugeot Expert Tepee VF3V_ 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:4 5WS40156-4Z 00001980J4
Peugeot Expert Tepee VF3V_ 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:5 5WS40156-Z 00001980J5
Peugeot Expert Tepee VF3V_ 2.0 HDi 100 136 01-07 - RHR DW10BTED4; Version C2:6 A2C59511601 00001980J6
Peugeot Partner Box 1.6 HDi 82 111 08-10 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot Partner Box 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot Partner Box 1.6 HDi 84 114 03-10 - 9HL DV6C A2C59513556 00001980ER
Peugeot Partner Box 1.6 HDi 68 92 04-10 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot Partner Box 1.6 HDi 68 92 03-10 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot Partner Box 5 2.0 HDi 66 90 04-00 - RHY DW10TD 5WS40000-Z 00001980F0
Peugeot Partner Box 5 2.0 HDi 66 90 04-04 -
Peugeot Partner Combispace 5F 2.0 HDi 66 90 02-00 - RHY DW10TD 5WS40000-Z 00001980F0
Peugeot Partner Combispace 5F 2.0 HDi 66 90 04-04 - 08-05
Peugeot Partner Tepee 1.6 HDi 82 111 08-10 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot Partner Tepee 1.6 HDi 82 111 03-10 - 12-11 A2C59513556 00001980ER
Peugeot Partner Tepee 1.6 HDi 84 114 03-13 - 99HL DV6C A2C59513556 00001980ER
Renault Captur 1.5 dCi 81 110 01-15 - K9K 646 A2C59507596 166006212R
Renault Clio III BR0H, CR0H 1.5 dCi 78 106 06-05 - K9K 764 A2C59511606 166009445R
Renault Clio III BR0H, CR0H 1.5 dCi 78 106 06-05 - K9K 774 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Clio III BR1C, CR1C 1.5 dCi 76 103 06-05 - K9K 772 A2C59511606 166009445R
Renault Clio Grandtour KR0/1_ 1.5 dCi 65 88 02-08 - K9K 772 A2C59511606 166009445R
Renault Clio Grandtour KR0/1_ 1.5 dCi 78 106 02-08 - K9K 764 A2C59511606 166009445R
Renault Clio Grandtour KR0/1_ 1.5 dCi 78 106 02-08 - K9K 772 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Clio Grandtour KR1C, KR1N 1.5 dCi 76 103 02-08 - K9K 772 A2C59511606 166009445R
Renault Fluence L30_ 1.5 dCi 70 95 07-14 - K9K 826 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Fluence L30_ 1.5 dCi 78 106 07-14 - K9K 832 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Fluence L30_ 1.5 dCi 81 110 02-10 - K9K 836
K9K 837
A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Grand Scenic III JZ0/1 1.5 dCi 70 95 11-10 - K9K 846 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Grand Scenic III JZ0/1 1.5 dCi 78 106 02-09 - K9K 832 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Grand Scenic III JZ0/1 1.5 dCi 81 110 04-09 - K9K 636 A2C59507596 166006212R
Renault Grand Scenic III JZ0/1 1.5 dCi 81 110 04-09 - K9K 836
K9K 837
A2C595134484
Renault Kadjar 1.5 dCi 81 110 06-15 - K9K 646
K9K 647
A2C59507596 166006212R
Renault Kangoo, Grand Kangoo KW0/1_ 1.5 DdCi 76 103 02-08 - K9K 806 A2C59511606 166009445R
Renault Kangoo, Grand Kangoo KW0/1_ 1.5 DdCi 76 103 02-08 - K9K 804 A2C59511606 166009445R
Renault Kangoo, Grang Kangoo KW/01_ 1.5 dCi 80 109 09-10 - K9K 804 A2C59511606 166009445R
Renault Kangoo, Grand Kangoo KW/01_ 1.5 dCi 81 110 03-13 - K9K 636 A2C59507596 166006212R
Renault Kangoo Be Bop KW0/1_ 1.5 dCi 80 109 06-09 - K9K 804 A2C59511606 166009445R
Renault Kangoo Be Bop KW0/1_ 1.5 DdCi 76 103 02-09 - K9K 806 A2C59511606 166009445R
Renault Kangoo Express FW0/1_ 1.5 dCi 76 103 02-08 - K9K 804 A2C59507596 166006212R
Renault Kangoo Express FW0/1_ 1.5 dCi 80 109 09-10 - K9K 804 A2C59511606 166009445R
Renault Kangoo Express FW0/1_ 1.5 dCi 81 110 09-13 - K9K 636 A2C59507596 166006212R
Renault Laguna III BT0/1_ 1.5 dCi 81 110 10-07 - K9K 780 A2C59511606 166009445R
Renault Laguna III KT0/1 1.5 dCi 81 110 10-07 - K9K 780 A2C59511606 166009445R
Renault Laguna Coupe DT0/1 1.5 dCi 81 110 03-12 - K9K 846 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Latitude L70_ 1.5 dCi 81 110 07-10 - K9K 782 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Megane II BM0/1_,CM0/1_ 1.5 dCi 76 103 01-07 - 02-08 K9K 734 A2C59511606 166009445R
Renault Megane II BM0/1_,CM0/1_ 1.5 dCi 78 106 05-05 - 06-08
Renault Megane II Coupe-Cabriolet EM0/1_ 1.5 dCi 76 103 01-07 - 06-09 K9K 734 A2C59511606 166009445R
Renault Megane II Estate KM0/1_ 1.5 dCi 78 106 05-05 - 06-08 K9K 734 A2C59511606 166009445R
Renault Megane II Saloon LM0/1_ 1.5 dCi 76 103 01-07 - K9K 734 A2C59511606 166009445R
Renault Megane III Coupe DZ0/1_ 1.5 dCi 70 95 07-14 - K9K 846 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Megane III Coupe DZ0/1_ 1.5 dCi 81 110 02-09 - K9K J 836
K9K 837
A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Megane III Grandtour KZ0/1 1.5 dCi 70 95 11-13 - K9K 846 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Megane III Grandtour KZ0/1 1.5 dCi 81 110 02-09 - K9K 636 A2C59507596 166006212R
Renault Megane III Grandtour KZ0/1 1.5 dCi 81 110 02-09 - K9K 836
K9K 837
K9K 846
A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Megane III Grandtour KZ0/1 1.5 dCi 78 106 02-09 - K9K 836
K9K 846
A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Megane III Hatchback BZ0_ 1.5 dCi 70 95 11-13 - K9K 846 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Megane III Hatchback BZ0_ 1.5 dCi 81 110 02-09 - K9K 846 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Megane III Hatchback BZ0_ 1.5 dCi 81 110 02-09 - kK9K 836
K9K 837
K9K 846
A2C59513484 16 60 043 05R
Reanult Megane CC EZ0/1_ 1.5 dCi 81 110 06-10 - K9K 836 A2C59513484
Renault Modus, Grand Modus F/JP0_ 1.5 dCi 76 103 05-07 - K9K 772 A2C59511606 166009445R
Renault Modus, Grand Modus F/JP0_ 1.5 dCi 78 106 05-05 - K9K 764 A2C59511606 166009445R
Renault Scenic II JM0/1_ 1.5 dCi 76 103 01-07 - K9K 734 A2C59511606 166009445R
Reanult Scenic III JZ0/1_ 1.5 dCi 70 95 11-10 - K9K 846 A2C59513484
Renault Scenic III JZ0/1 1.5 dCi 78 106 02-09 - K9K 832 A2C59513484 16 60 043 05R
Renault Scenic III JZ0/1 1.5 dCi 81 110 04-09 - K9K 636 A2C59507596 166006212R
Reanult Scenic III JZ0/1 1.5 dCi 81 110 04-09 - K9K 836
K9K 837
A2C59513595
Seat Altea 5P1 1.6 TDI 66 90 11-10 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Altea 5P1 1.6 TDI 77 105 10-09 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Altea XL 5P5, 5P8 1.6 TDI 66 90 11-10 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Altea XL 5P5, 5P8 1.6 TDI 77 105 10-09 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Ibiza V 6J5, 6P1 1.6 TDI 66 90 05-09 - CAYB
6J-9-000001
A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Ibiza V 6J5, 6P1 1.6 TDI 77 105 10-09 - CAYC
CLNA
6J-9-000001
A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Ibiza V SportCoupe 6J1, 6P5 1.6 TDI 66 90 05-09 - CAYB
6J-9-000001
A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Ibiza V SportCoupe 6J1, 6P5 1.6 TDI 77 105 05-09 - CLNA
CAYC
6J-9-000001
A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Ibiza V ST 6J8, 6P8 1.6 TDI 66 90 03-10 - CAYB
6J-9-000001
A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Ibiza V ST 6J8, 6P8 1.6 TDI 77 105 03-10 - CAYC
CLNA
6J-9-000001
A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Leon 1P1 1.6 TDI 66 90 11-10 - 12-12 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Leon 1P1 1.6 TDI 77 105 02-10 - 12-12 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Toledo IV KG3 1.6 TDI 66 90 06-13 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Toledo IV KG3 1.6 TDI 77 105 07-12 - CLNA A2C59513554 03L 130 277 B
Seat Toledo IV KG3 1.6 TDI 77 105 07-12 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Fabia 1.6 TDI 55 75 04-10 - 12-14 CAYA A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Fabia 1.6 TDI 66 90 03-10 - 12-14 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Fabia 1.6 TDI 77 105 03-10 - 12-14 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Fabia Combi 1.6 TDI 55 75 04-10 - 12-14 CAYA A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Fabia Combi 1.6 TDI 66 90 03-10 - 12-14 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Fabia Combi 1.6 TDI 77 105 03-10 - 12-14 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Octavia 1.6 TDI 77 105 06-09 - 04-13 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Octavia Combi 1.6 TDI 77 105 06-09 - 04-13 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Octavia Combi 1.6 TDI 77 105 06-09 - 02-13
Skoda Rapid NH3 1.6 TDI 66 90 08-13 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Rapid NH3 1.6 TDI 77 105 07-12 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Rapid Spaceback NH1 1.6 TDI 66 90 08-13 - CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Rapid Spaceback NH1 1.6 TDI 77 105 07-12 - CLNA A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Roomster 5J 1.6 TDI 66 90 03-10 - 05-15 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Roomster 5J 1.6 TDI 77 105 003-10 - 05-15 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Roomster Praktik 5J 1.6 TDI 66 90 03-10 - 05-15 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Superb 3T4 1.6 TDI 77 105 09-10 - 05-15 CAYC
3T-8-000001
A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Superb Estate 3T4 1.6 TDI 77 105 11-10 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Skoda Yeti 5L 1.6 TDI 77 105 11-10 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Toyota Aygo WNB1_,KGB1_ 1.4 HDi 40 54 07-05 - 08-10 2WZ-TV A2C59511612
Volvo C30 1.6 D2 84 114 10-10 - 12-12 D 4162 T A2C59513556 36001726
Volvo C30 2.0 D 100 136 10-06 - 12-12 D 4204 T
Version C2: 4
5WS40156-4Z 36000315
Volvo C30 2.0 D 100 136 10-06 - 12-12 D 4204 T
Version C2: 5
5WS40156-Z 36000318
Volvo C70 II Convertible 2.0 D 100 136 01-08 - 10-09 D 4204 T
Version C2: 4
5WS40156-4Z 36000315
Volvo C70 II Convertible 2.0 D 100 136 01-08 - 10-09 D 4204 T
Version C2: 5
5WS40156-Z 36000318
Volvo S40 II Saloon MS 1.6 D2 84 114 10-10 - D 4162 T A2C59513556 36001726
Volvo S40 II Saloon MS 2.0 D 100 136 01-04 - D 4204 T
Version C2: 4
5WS40156-4Z 36000315
Volvo S40 II Saloon MS 2.0 D 100 136 01-04 - D 4162 T
Version C2: 5
5WS40156-Z 36000318
Volvo S40 II Saloon MS 2.0 D4 96 131 07-05 - D 4202 T2
Version C2: 4
5WS40156-4Z 36000315
Volvo S40 II Saloon MS 2.0 D4 96 131 07-05 - D 4202 T2
Version C2: 5
5WS40156-Z 36000318
Volvo S60 II DRIVe, D2 84 114 01-11 - D 4162 T A2C59513556 36001726
Volvo S80 II Saloon AS 1.6 DRIVe 84 114 06-11 - D 4162 T A2C59513556 36001726
Volvo S80 II Saloon AS 2.0 TDi 100 136 02-08 - D 4202 T
Version C2: 4
5WS40156-4Z 36000315
Volvo S80 II Saloon AS 2.0 TDi 100 136 02-08 - D 4202 T
Version C2: 5
5WS40156-Z 36000318
Volvo V40 Hatchback D2 84 114 03-12 - D 4162 T A2C59513556 36001726
Volvo V50 Estate MW 1.6 D2 84 114 01-10 - D 4162 T A2C59513556 36001726
Volvo V50 Estate MW 2.0 D 100 136 04-04 - D 4202 T
Version C2: 4
5WS40156-4Z 36000315
Volvo V50 Estate MW 2.0 D 100 136 04-00 - D 4204 T
Version C2: 5
5WS40156-Z 36000318
Volvo V60 1.6 DRIVe 84 114 06-11 - D 4162 T A2C595135556
Volvo V70 III BW 1.6 DRIVe, D2 84 114 06-11 - D 4162 T A2C59513556 36001726
Volvo V70 III BW 2.0 D 100 136 10-07 - D 4202 T
Version C2: 4
5WS40156-4Z 36000315
Volvo V70 III BW 2.0 D 100 136 10-07 - D 4202 T
Version C2: 5
5WS40156-Z 36000318
Volkswagen Beetle 5C1 1.6 TDI 77 105 10-11 - CAYC A2C595135554
Volkswagen Beetle Convertible 5C7 1.6 TDI 77 105 12-11 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Golf VI 5K1 1.6 TDI 66 90 02-09 - 11-12 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Golf VI 5K1 1.6 TDI 77 105 02-09 - 11-12 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Golf VI Convertible 517 1.6 TDI 77 105 03-11 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Golf VI Variant AJ5 1.6 TDI 66 90 12-09 - 07-13 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Golf VI Variant AJ5 1.6 TDI 77 105 07-09 - 07-13 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Golf VI Variant AJ5 1.6 TDI, 4Motion 77 105 07-09 - 07-13 CAYC
1K-9-400001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Golf Plus 5M1, 521 1.6 TDI 66 90 02-09 - 12-13 CAYC
1K-9-900001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Golf Plus 5M1, 521 1.6 TDI 77 105 03-09 - 12-13 CAYC
1K-9-900001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Jetta I Saloon 1K2 1.6 TDI 66 90 12-09 - 10-10 CAYB A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Jetta I Saloon 1K2 1.6 TDI 77 105 06-09 - 10-10 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Jetta IV 162.163 1.6 TDI 77 105 02-11 - CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Passat 362 1.6 TDI 77 105 08-10 - >07/10 CAYC
3C-B-200001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Passat Saloon 3C2 1.6 TDI 77 105 08-09 - 02-08 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Passat Variant 3C5 1.6 TDI 77 105 098-09 - 11-10 CAYC A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Passat Variant 365 1.6 TDI 77 105 08-10 - 12-14 CAYC
3C-B-200001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Polo 6R, 6C 1.6 TDI 55 75 06-09 - CAYA
6R-A-000 001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Polo 6R, 6C 1.6 TDI 66 90 06-09 - CAYB
60-AT000 001
6R-D-000 001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Polo 6R, 6C 1.6 TDI 77 105 06-09 - 01-16 CLNA
6R-A-000 001
60-AT000 001
6R-D-000 001
60-FT000 001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Polo 6R, 6C 1.6 TDI 77 105 06-09 - CAYC
60-AT000 001
6R-D-000 001
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Touran 1T3 1.6 TDI 66 90 05-10 - 05-15 CAYB
model year from C20: 2011
A2C59513554 03L 130 277 B
Volkswagen Touran 1T3 1.6 TDI 77 105 05-10 - 05-15 CAYC
model year from C20: 2011
A2C59513554 03L 130 277 B