25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Dacia Logan

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Dacia Logan

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Model ten był przełomowym autem w historii marki Dacia po przejęciu jej przez Renaulta. Dzięki wykorzystaniu wielu rozwiązań z innych samochodów francuskiego koncernu udało się znacząco obniżyć koszty wytworzenia tego samochodu, a co za tym idzie jego wyjściowa cena w salonach stała się bardzo atrakcyjna, co ma szczególnie znaczenie w państwach mniej majętnych. Jednak nie tylko niska cena tego samochodu wpływa na wyjątkowość Logana. Inżynierom z Renualta udało się bowiem coś co wydawałoby się wręcz niemożliwe. Bardzo niewielkim nakładem środków stworzyli samochód, który pod względem niezawodności góruje nad samochodami bardziej topowych marek. Dacia Logan w rankingu tego typu zdobyła pierwsze miejsce w klasie aut kompaktowych. W 2012 roku zaprezentowano drugą generację samochodu, w którym główny nacisk postawiono na uatrakcyjnienie wyglądu zewnętrznego tej Dacii. Auto zbliżyło się pod tym względem do Sandero z drugiej generacji. Dzięki tym zabiegom Logan także i stylistycznie nie przypomina już taniego auta.

 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy. 

 

 

Dacia Logan 2004 – 2012

1.5 dCi 75 KM ( K9K 892 )

1.5 dCi 88 KM ( K9K 892 )

1.5 dCi 65 KM ( K9K 790 )

1.5 dCi 68 KM ( K9K 792 )

1.5 dCi 86 KM ( K9K 796 )

 

Dacia Logan 2012 – nadal

1.5 dCi 75 KM ( K9K 612 )

1.5 dCi 90 KM ( K9K 612 )

 


regeneracja wtrysków Dacia Logan

wtryski Dacia Logan

Oceń: / Aktualna ocena: 4.41

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO