25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Regeneracja, naprawa wtryskiwaczy (wtrysków) – Chrysler Grand Voyager

Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso

Pompowtryskiwacze Chrysler Grand Voyager

Common Rail - Delphi, Bosch, Denso, Siemens

Ten model samochodu jest pionierem w segmencie rodzinnych vanów. Auto powstało w 1984 roku, a więc w czasach gdy większość koncernów motoryzacyjnych nie miało nawet w planach stworzenie takiego jednobryłowego dużego auta. Dzięki temu możliwy był podbój za pośrednictwem Voyagera także europejskiego rynku. Zadebiutował on na Starym Kontynencie w 1988 roku. Amerykański koncern w 1987 roku wypuścił na rynek także przedłużoną wersję swojego sztandarowego vana, którego nazwano Grand Voyager. W porównaniu do podstawowej wersji wydłużono w nim rozstaw osi o 17,8 cm, dzięki czemu długość całego samochodu zwiększyła się aż o 37,1 cm. Takie rozwiązanie zwiększyło znacząco pojemność bagażnika przy wszystkich trzech rozłożonych rzędach siedzeń. Wraz z powstaniem czwartej generacji pojawiły się także nowoczesne silniki CRD z układem zasilania Common Rail, które były już zdecydowanie bardziej przewidywalne niż starsze diesle stosowane w tym modelu. Nazwa Grand Voyager na dobre zniknęła w 2008 roku, kiedy Chrysler zrezygnował z produkcji wersji z krótszym rozstawem osi i w związku z tym nie było potrzeby stosowania przedrostka Grand.

   

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Pracownia ASO Bosch Diesel Service zajmuje się regeneracją, naprawą wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy oraz także regeneracją i naprawą turbosprężarek samochodowych, turbiny Garrett, Holset, KKK, IHI, Borgwerner, Toyota, Mitsubishi, Schwitzer. Naprawa w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Wtryskiwacze, pompowtryskiwacze, turbiny naprawione przez naszych inżynierów będą działały długo i bezawaryjnie. Zapraszamy. 

 

Chrysler Grand Voyager IV 2000 – 2008

2.5 CRD 120 KM ( EDK )

2.5 CRD 141 KM ( ENC )

2.8 CRD 150 KM ( ENR )

 

Chrysler Grand Voyager V 2008 – nadal

2.8 CRD 163 KM ( ENS )

2.8 CRD 180 KM ( ENS )

 


regeneracja wtrysków Chrysler Grand Voyager

wtryski Chrysler Grand Voyager

Oceń: / Aktualna ocena: 4.46

Komentarze

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO