Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Zaworek wtryskiwacza Delphi

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Zaworek wtrysku Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Zaworek wtryskiwacza Delphi jest nieodłączną częścią budowy wtryskiwaczy tej marki. Niestety, jest także jednym z jej najczęściej psujących się elementów. Zaworek przelewowy wtryskiwacza Bosch jest bardzo zbliżony w budowie do zaworka Delphi. Ten drugi jest umiejscowiony w niższej części wtryskiwacza. O układach Delphi często mówi się, że należą do wtryskiwaczy typu zrównoważonego. Cechuje je mniejsze napięcie zasilania oraz krótszy obwód hydrauliczny. Sprawia to, że Delphi oferuje szybszą reakcję na sygnał uruchamiający. Większa czułość wtryskiwacza wpływa nieznacznie na jego częstotliwość awarii. Jej powodem jest zazwyczaj zanieczyszczenie cząstkami stałymi występującymi w paliwach słabej jakości. Stosowanie suchych olejów, dodanie benzyny do oleju napędowego, obecność opiłków, czy też zużyty filtr paliwa, który powoduje gromadzenie się osadu – wszystko to może doprowadzić do tego, że zablokowany wtryskiwacz Delphi odmówi posłuszeństwa. Jak sobie z tym poradzić?

Przykładowy wtryskiwacz Delphi
Zaworek wtryskiwacza Delphi


Regeneracja wtryskiwacza

Najprostszym sposobem na zażegnanie problemów jest wymiana wtryskiwacza. Należy jednak pamiętać, że nie warto sięgać po używane wtryskiwacze. Nigdy nie mamy pewności co do ich stanu technicznego, a także czy będą one kompatybilne z naszym silnikiem. Zdecydowanie bardziej doradza się zakup nowych wtryskiwaczy w autoryzowanym serwisie. Posiadają one zarówno gwarancję producenta, jak i warsztatu przeprowadzającego regenerację. Jeśli jednak zależy nam na cenie, możliwa jest także naprawa wtryskiwacza, która polega na wymianie samych uszkodzonych części i jej obowiązkowym elementem jest wymiana zaworka wtryskiwacza Delphi. Jeśli zaworek wtryskiwacza Delphi 1.5 DCI lub 2.0 HDI jest uszkodzony, skontaktuj się czym prędzej z naszym serwisem w celu przeprowadzenia rzetelnej diagnostyki.

Skuteczna regeneracja wtryskiwacza Delphi w autoryzowanym serwisie
Regeneracja wtryskiwacza
Udostępnij wpis

Komentarze

Andrzej

Wystawiono Rok temu

Zaworek wtryskiwacza Delphi jest elementem systemu wtrysku paliwa stosowanym w silnikach diesla. Jego głównym zadaniem jest kontrolowanie ilości paliwa, które jest wprowadzane do komory spalania. Zaworek wtryskiwacza Delphi składa się z kilku części, w tym z zaworu elektromagnetycznego, który otwiera i zamyka się, aby kontrolować ilość paliwa, która przepływa przez wtryskiwacz. Jego działanie polega na tym, że dzięki zmiennej impulsowej energii elektrycznej, zawór elektromagnetyczny otwiera i zamyka się, co pozwala na precyzyjne dawkowanie paliwa do komory spalania. Zaworek wtryskiwacza Delphi jest ważnym elementem systemu wtrysku paliwa i jego prawidłowe działanie jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania silnika. Jeśli zaworek jest uszkodzony lub zużyty, może to powodować problemy z silnikiem, takie jak brak mocy, nieprawidłowe spalanie, zwiększone zużycie paliwa i wzrost emisji spalin. W takim przypadku należy skontaktować się z mechanikiem lub serwisem samochodowym, aby dokonać naprawy lub wymiany zaworu wtryskiwacza Delphi.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki