25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Części wtryskiwaczy Delphi

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Poszczególne części wtryskiwaczy Delphi to niewielkie elementy o naprawdę dużym znaczeniu w układzie Common Rail. W poprzednich artykułach skoncentrowaliśmy się na pozycjach, jakie zawiera katalog wtryskiwaczy Bosch, dzisiaj jednak pragniemy poświęcić czas na części do wtryskiwaczy Common Rail Delphi z uwagi na ich popularność. Jeśli chodzi o wtryskiwacze Delphi, części tych wtrysków są łatwo dostępne, co sprawia, że ich regeneracja to dla specjalistów proste zadanie. Funkcjonujące w pojazdach generacje Common Rail Delphi wymagają od nas stałego doskonalenia się w technice ich diagnostyki oraz regeneracji, byśmy mogli spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od tego, jakie numery wtryskiwaczy Delphi trafiają do naszej pracowni, podejmujemy działania, w których przywracane są im fabryczne parametry. Na właściwy, określony przez producenta przelew wtryskiwacza odpowiedzialność ma każdy z jego elementów.

 

Elementy wtryskiwaczy w układzie wtryskowym Delphi
Części wtryskiwaczy Delphi

 


Praktyczne wskazówki – jak dobrać wtryskiwacze do samochodu?

Poszczególne wtryskiwacze mają zadane konkretne parametry, dlatego też nie możemy zamontować w pojeździe przypadkowego wtrysku. Całkowitą pewność co do wtryskiwacza pasującego do danej wersji silnikowej uzyskamy, wybierając wtryskiwacz o takim samym oznaczeniu, jak poprzedni montowany w pojeździe. Jeśli z różnych przyczyn numer seryjny wtryskiwacza Delphi nie jest czytelny, można dobrać także wtryskiwacze po numerze VIN. Gdzie zregenerować, a gdzie kupić wtryskiwacze? Sklep z wtryskami do samochodów wszystkich marek to jeden z obszarów działalności naszego serwisu. Opcja regeneracji wtryskiwaczy Klienta jest u nas także jak najbardziej możliwa, a zregenerowane wtryski obejmujemy gwarancją na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów. Jeśli w układzie wtryskowym Common Rail Delphi problemem jest za duże ciśnienie wtrysku lub za małe ciśnienie wtrysku Diesel, a pojazd wykazuje inne objawy awarii wtryskiwaczy, warto skierować się prosto do naszego serwisu. Elementy wtryskiwaczy Delphi, które z powodzeniem nadają się do regeneracji w naszym serwisie, wymieniliśmy poniżej:

1. Korpus wtryskiwacza
2. Cewka wtryskiwacza
3. Kołek regulacyjny
4. Sprężyna
5. Zaworek
6. Przekładka wtryskiwacza
7. Sprężyna
8. Iglica wtryskiwacza
9. Końcówka wtryskiwacza
10. Nakrętka wtryskiwacza

 

Właściwy dobór wtryskiwaczy do pojazdu
Praktyczne wskazówki - jak dobrać wtryskiwacze do samochodu?

Komentarze

Kmieciu 2020-11-03 11:14:41

Wymieniałem Końcówka wtryskiwacza Delphi 1.5 DCI do Renault, oryginalne części, wszystko na gwarancji, jak należy. Warto się do nich wybrać!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO