Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Części wtryskiwaczy Delphi

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wtryskiwacze Delphi Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacze Delphi składają się z wielu części, które muszą działać precyzyjnie, aby umożliwić właściwe wtryskiwanie paliwa do silnika. Wewnątrz wtryskiwacza znajduje się iglica wtryskowa, która otwiera się i zamyka, umożliwiając wtrysk paliwa. Elektromagnes kontroluje otwieranie i zamykanie iglicy. Zawór regulacyjny kontroluje przepływ paliwa i ciśnienie wtrysku, a sprężyna powracająca zamyka iglicę po wtryskaniu paliwa. Filtr wtryskowy usuwa zanieczyszczenia z paliwa, zapobiegając zatkaniu iglicy i uszkodzeniu wtryskiwacza. Korpus wtryskiwacza składa się z metalowej obudowy, w której umieszczone są pozostałe elementy. W poprzednich artykułach skoncentrowaliśmy się na pozycjach, jakie zawiera katalog wtryskiwaczy Bosch, dzisiaj jednak pragniemy poświęcić czas na części do wtryskiwaczy Common Rail Delphi z uwagi na ich popularność. Jeśli chodzi o wtryskiwacze Delphi, części tych wtrysków są łatwo dostępne, co sprawia, że ich regeneracja to dla specjalistów proste zadanie. Funkcjonujące w pojazdach generacje Common Rail Delphi wymagają od nas stałego doskonalenia się w technice ich diagnostyki oraz regeneracji, byśmy mogli spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od tego, jakie numery wtryskiwaczy Delphi trafiają do naszej pracowni, podejmujemy działania, w których przywracane są im fabryczne parametry. Na właściwy, określony przez producenta przelew wtryskiwacza odpowiedzialność ma każdy z jego elementów.

Elementy wtryskiwaczy w układzie wtryskowym Delphi
Części wtryskiwaczy Delphi


Praktyczne wskazówki – jak dobrać wtryskiwacze do samochodu?

Poszczególne wtryskiwacze mają zadane konkretne parametry, dlatego też nie możemy zamontować w pojeździe przypadkowego wtrysku. Całkowitą pewność co do wtryskiwacza pasującego do danej wersji silnikowej uzyskamy, wybierając wtryskiwacz o takim samym oznaczeniu, jak poprzedni montowany w pojeździe. Jeśli z różnych przyczyn numer seryjny wtryskiwacza Delphi nie jest czytelny, można dobrać także wtryskiwacze po numerze VIN. Gdzie zregenerować, a gdzie kupić wtryskiwacze? Sklep z wtryskami do samochodów wszystkich marek to jeden z obszarów działalności naszego serwisu. Opcja regeneracji wtryskiwaczy Klienta jest u nas także jak najbardziej możliwa, a zregenerowane wtryski obejmujemy gwarancją na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów. Jeśli w układzie wtryskowym Common Rail Delphi problemem jest za duże ciśnienie wtrysku lub za małe ciśnienie wtrysku Diesel, a pojazd wykazuje inne objawy awarii wtryskiwaczy, warto skierować się prosto do naszego serwisu. Elementy wtryskiwaczy Delphi, które z powodzeniem nadają się do regeneracji w naszym serwisie, wymieniliśmy poniżej:
1. Korpus wtryskiwacza
2. Cewka wtryskiwacza
3. Kołek regulacyjny
4. Sprężyna
5. Zaworek
6. Przekładka wtryskiwacza
7. Sprężyna
8. Iglica wtryskiwacza
9. Końcówka wtryskiwacza
10. Nakrętka wtryskiwacza

Właściwy dobór wtryskiwaczy do pojazdu
Praktyczne wskazówki - jak dobrać wtryskiwacze do samochodu?

Udostępnij wpis

Komentarze

Olek

Wystawiono Rok temu

Części wtryskiwaczy Delphi mogą obejmować: 1. Dysze: Dysze służą do wprowadzania paliwa do komory spalania. 2. Zawór napełniający: Zawór napełniający odpowiada za doprowadzenie paliwa do dyszy. 3. Sprężyny zaworu: Sprężyny zaworu utrzymują zawór w odpowiedniej pozycji. 4. Elektromagnes: Elektromagnes odpowiada za otwieranie i zamykanie zaworu. 5. Czujnik położenia: Czujnik położenia jest odpowiedzialny za pomiar położenia zaworu. 6. Obudowa: Obudowa jest elementem nośnym wtryskiwacza i chroni jego elementy wewnętrzne przed uszkodzeniem mechanicznym. 7. O-ringi: O-ringi służą do uszczelnienia pomiędzy poszczególnymi elementami wtryskiwacza. 8. Głowica wtryskiwacza: Głowica wtryskiwacza jest elementem nośnym wtryskiwacza i zawiera dyszę, zawór napełniający i czujnik położenia.

Czy ta opinia była pomocna?

Beata

Wystawiono 3 lata temu

Skorzystałam z regeneracji wtryskiwaczy w Bosch Service Pawlik, chociaż mieszkam w Zamościu, ale znajomi polecili mi Waszą firmę. Jestem bardzo zadowolona z efektów i najważniejsze, że samochód znowu od razu się uruchamia. Dodatkowo dostałam zestaw naprawczy wtryskiwacza 1.5 dCi w dobrej cenie. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna?

Kmieciu

Wystawiono 4 lata temu

Wymieniałem Końcówka wtryskiwacza Delphi 1.5 DCI do Renault, oryginalne części, wszystko na gwarancji, jak należy. Warto się do nich wybrać!

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki