Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYMIANA ZAWORKA WTRYSKIWACZA DELPHI

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WYMIANA ZAWORKA WTRYSKIWACZA DELPHI

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wymiana zaworka wtryskiwacza Delphi jest częstym problemem dotykającym np. kierowców Fordów, Renault czy Nissanów. Nietrwały zaworek wtryskiwacza Delphi jest najczęściej psującym się elementem wtrysków tej marki. Odpowiada on za szczelność i trzymanie ciśnienia wtrysku. Jego awaria powoduje, że podczas uruchamiania silnika paliwo przedostaje się z powrotem do zbiornika zamiast do wtryskiwacza. Naprawa tej usterki może być dość kosztowna. Wymiana zaworka wtryskiwacza Delphi może być konieczna, gdy zaworek zostanie uszkodzony lub zatarasowany. Zazwyczaj wymiana całego wtryskiwacza jest droższa niż wymiana pojedynczej zawórki, więc w niektórych przypadkach wymiana pojedynczej części może być opłacalna. Tak więc samodzielna wymiana zaworka wtryskiwacza Delphi jest często rozważanym sposobem. Jest to zdecydowanie najtańsza z dostępnych opcji, jeśli tylko posiadamy odpowiednie zdolności manualne. Podczas wymiany części wtrysków trzeba zadbać o sterylność pracy i zalewanie części olejem napędowym. Wykonywanie tych czynności „na sucho” spowoduje zablokowany wtryskiwacz Delphi. Należy pamiętać, by po zakończonej wymianie odpowietrzyć układ wtryskowy oraz wykonać test przelewowy, który pozwoli określić efekty.

Przykładowy wtryskiwacz Delphi
Wymiana zaworka wtryskiwacza Delphi

Wymiana wtrysków a kodowanie

Można zrobić to samemu, gdyż przy wymianie jednej części wtryskiwacza nie trzeba nadawać nowych 16-znakowych kodów IMA. Są to kody, w których zawarte są parametry pracy wtryskiwacza. By cały układ wtryskowy działał prawidłowo, niezbędna jest jego dokładna kalibracja i zgranie. Po wyjęciu starego, uszkodzonego wtrysku, trzeba najpierw określić właściwe warunki jego funkcjonowania i przydzielić go do odpowiedniej grupy selekcyjnej. Stąd też, przy wymianie całego wtrysku trzeba go zakodować, aby był kompatybilny z pozostałymi. Ponadto, warto pamiętać, że wtrysk nie składa się z samego zaworka, uszkodzeniu może ulec na przykład cewka, elektromagnes, czy rozpylacz. W tej sytuacji sama wymiana zaworka wtryskiwacza Mondeo może wcale nie przynieść rezultatów. W celu poprawnej diagnostyki warto skontaktować się z fachowym serwisem, który pomoże dokładnie określić przyczynę problemu.

Wtryskiwacze po regeneracji w naszym salonie
Wymiana wtrysków a kodowanie
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Koszt wymiany wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak: Rodzaj wtryskiwaczy – cena wtryskiwaczy różni się w zależności od producenta, typu i modelu silnika. Ilość wtryskiwaczy do wymiany – koszt będzie niższy, jeśli tylko jeden wtryskiwacz jest do wymiany, a wyższy, jeśli wszystkie wtryskiwacze są do wymiany. Miejsce wymiany – wymiana wtryskiwaczy może być przeprowadzona w warsztacie samochodowym lub przez specjalistyczną firmę, ceny mogą się różnić w zależności od miejsca wymiany. Cena wymiany jednego wtryskiwacza może wynosić od 100 do 600 zł, natomiast cena wymiany wszystkich wtryskiwaczy w silniku to koszt od kilku set złotych do kilku tysięcy złotych. Ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości wtryskiwacze oryginalne lub zamienniki producentów z dobrą reputacją, takie jak Bosch, Denso czy Delphi, które zapewnią dłuższą żywotność i lepsze działanie silnika.

Czy ta opinia była pomocna?

Dawid

Wystawiono 3 lata temu

Delphi regenerowałem od Renault 1.5 dci, zadowolony jestem, są nowe zaworki i końcówki więc ładnie to wszystko chodzi.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki