Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYMIANA WTRYSKIWACZY DENSO

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WYMIANA WTRYSKIWACZY DENSO

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wymiana wtryskiwaczy marki Denso to jedna z bardziej zaawansowanych czynności naprawczych w samochodach z silnikiem Diesla. Wtryskiwacze Denso są jednymi z najbardziej precyzyjnych i najdroższych na rynku, dlatego ich wymiana wymaga specjalistycznych narzędzi i wiedzy. Przed dokonaniem wymiany wtryskiwaczy, konieczna jest diagnostyka, która pozwoli na określenie stanu i ewentualnych problemów z wtryskiwaczami. Należy pamiętać, że wymiana wtryskiwaczy Denso powinna być przeprowadzona w specjalistycznej pracowni, gdzie pracują wykwalifikowani specjaliści i dysponuje się odpowiednim sprzętem. W przeciwnym razie, może dojść do uszkodzenia wtryskiwaczy lub innych elementów układu zasilania, co skutkować będzie dodatkowymi kosztami naprawy. Po wymianie wtryskiwaczy Denso, zaleca się także wykonanie testów wydajnościowych, które pozwolą na ocenę poprawności funkcjonowania całego układu wtryskowego.

Wymiana wtryskiwaczy Denso wygląda bardzo podobnie do wymiany wtryskiwaczy innych producentów. Wtryskiwacze tej marki należą do najbardziej niezawodnych na rynku. Potrafią one wytrzymać bez usterki ponad 200 tysięcy kilometrów. Mimo to nawet one czasami nie są w stanie przetrwać niewłaściwego użytkowania i wytężonych warunków pracy. Zanieczyszczenie paliwem słabej jakości czy cząstkami stałymi może doprowadzić do konieczności wymiany uszkodzonych wtrysków. Niestety, w przypadku Denso, może to dość sporo kosztować, jako że wtryski te są jednymi z najdroższych. O czym zatem należy pamiętać przy wymianie wtrysków tej marki?

Przykładowy wtryskiwacz Denso
Wymiana wtryskiwaczy Denso

Wymiana wtrysków a kodowanie

Po każdej wymianie wtryskiwaczy powinno się je zakodować nadając im nowe sterowniki. Sterowniki zawierają bazę danych, w której zapisane są podstawowe informacje dotyczące wtryskiwaczy. Mimo największych starań rygorystycznego procesu składania wtryskiwaczy, dawki wtrysku dla dwóch identycznych podzespołów mogą się różnić. Podobnie jest z ich czasem reakcji, a nawet najdrobniejsza różnica może wpływać na poprawną pracę układu paliwowego. Ponieważ z reguły nie ma możliwości regulacji niezwykle drobnych elementów tych urządzeń, nie istnieje inny sposób precyzyjnego określenia parametrów układu wtryskowego, jak tylko poprzez ich kodowanie. Każdy wtryskiwacz posiada własny, unikalny kod korekcji. Kod wtryskiwacza Denso składa się z kombinacji 16 cyfr i liter. Jeśli z jakiegoś powodu jest on nieprawidłowy, może dochodzić do gaśnięcia silnika i jego nierównej pracy, jak i poważniejszych awarii. Dlatego też, wymiana wtryskiwaczy bez kodowania nie jest zalecana. W niektórych systemach sterowania po wymianie należy przeprowadzić reset wtryskiwaczy. Po wyzerowaniu wartości adaptacyjnych system wykryje i zapamięta nowe parametry dawkowania.

Jeśli i Ciebie interesuje wymiana bądź regeneracja wtryskiwaczy Denso Toyota, zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem.

Wtryskiwacze po regeneracji w naszym salonie
Wymiana wtrysków a kodowanie
Udostępnij wpis

Komentarze

Janusz

Wystawiono Rok temu

Wymiana wtryskiwaczy Denso polega na zamianie starych, zużytych lub uszkodzonych wtryskiwaczy na nowe. Wtryskiwacze Denso są jednymi z najczęściej stosowanych wtryskiwaczy w silnikach diesel, dlatego ich wymiana jest często konieczna. Proces wymiany wtryskiwaczy Denso obejmuje kilka kroków: Demontaż starych wtryskiwaczy z silnika. Zainstalowanie nowych wtryskiwaczy. Ustawienie i regulacja nowych wtryskiwaczy zgodnie z zaleceniami producenta. Sprawdzenie działania silnika i pomiarów ciśnień wtryskiwaczy. Ewentualne dokonanie korekt w ustawieniach. Wymiana wtryskiwaczy Denso powinna być wykonana przez specjalistę z odpowiednim doświadczeniem i sprzętem, ponieważ jest to skomplikowany proces, wymagający wiedzy i specjalistycznego sprzętu. Nowe wtryskiwacze powinny być zgodne z modelem silnika i specyfikacjami producenta.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki