Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WTRYSKIWACZE PIEZOELEKTRYCZNE SIEMENS – REGENERACJA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WTRYSKIWACZE PIEZOELEKTRYCZNE SIEMENS – REGENERACJA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wbrew powszechnej opinii, regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens jest jak najbardziej możliwa, lecz wymaga posiadania sporego doświadczenia, odpowiedniej technologii, jak i precyzji naprawy. Przede wszystkim jednak, przy tego typu regeneracji niezbędny jest dostęp do oryginalnych części. Jeśli chodzi o wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens, regeneracja jest jednym z najczęstszych zmartwień kierowców. Zdecydowanie najpewniejszą opcją naprawy uszkodzonego wtryskiwacza jest wymiana całego kompletu na nowy, co gwarantuje skuteczne rozwiązanie problemu. W przypadku wtryskiwaczy piezoelektrycznych, ich producenci są bardzo niechętni w udzielaniu dostępu do części zamiennych, co powoduje, że ich regeneracja jest dość problematyczna. Z reguły nie przewidują oni opcji naprawy i zalecają właśnie wymianę wtrysków, co jak się można domyślać, wiąże się jednak z niemałymi kosztami, w niektórych japońskich samochodach sięgającymi nawet do 10 tys. złotych. Czy zatem nie ma sposobu na regenerację piezoelektryków?

Wtryskiwacz piezoelektryczny podczas regeneracji w naszym salonie
Wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens – regeneracja

Regeneracja piezoelektryków

Koszt regeneracji wtryskiwaczy Denso, Siemens czy Bosch różni się w zależności od modelu, producenta, jak i dostępności części zamiennych na rynku. Należy jednak mieć na uwadze to, że nie we wszystkich przypadkach regeneracja wtrysków jest możliwa. Bywa, że uszkodzona cewka wtryskiwacza Siemens, czy inny element konstrukcji nie nadaje się do naprawy, a jedynym wyjściem jest wymiana. Tak więc, jak brzmi stare polskie przysłowie – lepiej zapobiegać niż leczyć. Odpowiednia dbałość o układ wtryskowy, częsta wymiana oleju, filtru paliwa czy tankowanie wysokiej jakości oleju napędowego sprawi, że będziemy mogli cieszyć się sprawnymi wtryskami przez długi czas.

Jeśli masz podejrzenia co do awarii wtryskiwaczy w Twoim samochodzie, aby poprawnie zdiagnozować usterkę, jak i wymienić lub zregenerować uszkodzone wtryskiwacze Siemens 1.6 TDI, 1.9 TDI i inne, zachęcamy do skontaktowania się z naszym serwisem.

Przykładowy wtryskiwacz piezoelektryczny
Regeneracja piezoelektryków
Udostępnij wpis

Komentarze

Kamil U.

Wystawiono 8 miesiecy temu

@Dariusz Dzień dobry, prosimy o kontakt - nasi specjaliści udzielą wszelkich informacji na temat interesującej Pana usługi.

Czy ta opinia była pomocna?

Dariusz

Wystawiono 8 miesiecy temu

Witam mam kpl 4 wtrysków piezoelektrycznych Siemens z Forda Focusa MK2 2.0 TDCi 136km, stwierdzono padnięte cewki we wszystkich, jaki byłby teoretyczny koszt regeneracji a jaki koszt zakupu u państwa kpl 4 wtryskiwaczy?

Czy ta opinia była pomocna?

Adam

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych Siemens polega na naprawie lub wymianie uszkodzonych elementów, takich jak elektronika, piezoelementy oraz elementy mechaniczne. Usługa regeneracji zazwyczaj obejmuje kilka etapów, takich jak: Wymontowanie wtryskiwacza z układu Diagnostyka wtryskiwacza pod kątem uszkodzonych elementów Czyszczenie i naprawa mechanicznych elementów wtryskiwacza Naprawa bądź wymiana elektroniki Wymiana piezoelementu Testowanie wtryskiwacza pod kątem prawidłowego działania Montaż wtryskiwacza z powrotem do silnika Regeneracja wtryskiwaczy Siemens wykonywana jest przez specjalistów z odpowiednim sprzętem i doświadczeniem, którzy mogą zagwarantować skuteczność i trwałość naprawy. Dodatkowo wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens są skomplikowanymi urządzeniami i zaleca się by były naprawiane przez specjalistyczne serwisy z odpowiednim sprzętem oraz wiedzą, gdyż błędna naprawa może prowadzić do uszkodzenia wtryskiwacza.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki