Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WTRYSKIWACZE PIEZOELEKTRYCZNE SIEMENS

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

WTRYSKIWACZE PIEZOELEKTRYCZNE SIEMENS

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens/Continental są powszechnie znanymi wtryskami na rynku, montowanymi w samochodach z silnikiem wysokoprężnym Firma Siemens była jedną z pierwszych, która zaczęła wprowadzać nowe rozwiązania w zakresie pracy wtryskiwaczy. Postawiła ona właśnie na technologię piezoelektryczną. Wtryski piezo uważane są za wtryski nowej generacji i wykorzystywane są coraz częściej w najnowszych, zaawansowanych układach Common Rail. Różnią się one nieco budową od ich poprzedników – wtryskiwaczy elektromagnetycznych, a ich najważniejszym elementem jest materiał piezoelektryczny. Jego działanie, w dużym skrócie, opiera się na przetwarzaniu nacisku fizycznego na impuls elektryczny lub odwrotnie. Po otrzymaniu impulsu kryształ piezoelektryczny zmienia objętość i powoduje uniesienie zaworu przelewowego wtrysku, po czym następuje podanie paliwa do komory spalania. W porównaniu z tradycyjnym elektromagnesem, materiał ten zapewnia znacznie większą szybkość pracy wtryskiwacza, co przekłada się na możliwość zwiększenia liczby dawek cyklu wtrysku.

Przykładowy wtryskiwacz piezoelektryczny Bosch
Wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens


Piezoelektryki – większa wydajność, wyższa cena

Większa liczba dawek paliwa na jeden cykl pracy tłoka umożliwia wyeliminowanie gwałtownego spalania stukowego całej dawki naraz. Wpływa to na bardziej zrównoważony proces spalania i podnosi kulturę pracy silnika. Co więcej, zarówno większe ciśnienie, jak i ilość dawek pozwala ograniczyć zużycie paliwa, gdyż silnik pracuje bardziej wydajnie. Przykładami wtrysków tej kategorii są chociażby wtryskiwacze Siemens 1.6 TDI bądź też wtryski Siemens 1.6 HDI. Niestety, cena wtryskiwaczy piezoelektrycznych jest zauważalnie wyższa w porównaniu z wtryskami elektromagnetycznymi. Jest to naturalnie związane ze stopniem skomplikowania ich budowy. Chociaż powszechnie krąży opinia, że naprawa tych wtrysków jest niemożliwa, jeśli chodzi o wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens, regeneracja ich jest dostępna w coraz większej ilości serwisów, w tym w naszym salonie. Jeśli interesuje Cię regeneracja wtryskiwaczy piezoelektrycznych, cena tej i innych usług dostępna jest na naszej stronie w zakładce cennik.

Wtryskiwacz piezoelektryczny regenerowany w naszym salonie
Piezoelektryki – większa wydajność, wyższa cena
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono 8 miesiecy temu

@Kamil Dzień dobry, prosimy o kontakt telefoniczny i podanie numeru VIN w celu doprecyzowania podzespołów w Pańskim samochodzie. Po ustaleniu szczegółów, nasi specjaliści wycenią i dopasują części odpowiednie do danego modelu auta. Pozdrawiamy

Czy ta opinia była pomocna?

Kamil

Wystawiono 8 miesiecy temu

Witam posiadam dwa wtryskiwacze Siemens z uszkodzoną cewką, czy jesteście je Państwo w stanie naprawić i odnowić oraz w jakiej kwocie?

Czy ta opinia była pomocna?

Krystian

Wystawiono 9 miesiecy temu

@Robert Dzień dobry, prosimy o kontakt telefoniczny z naszą firmą w celu uzyskania dokładniejszych informacji. Pozdrawiamy.

Czy ta opinia była pomocna?

Robert

Wystawiono 9 miesiecy temu

Witam, mam uszkodzony wtryskiwacz Continental, stwierdzono uszkodzoną cewkę, czy da się go zregenerować, i jaki koszt? Pozdrawiam

Czy ta opinia była pomocna?

Maciek

Wystawiono Rok temu

Wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens to wtryskiwacze produkowane przez firmę Siemens VDO Automotive, która jest jednym z czołowych producentów części samochodowych na świecie. Siemens VDO Automotive specjalizuje się w produkcji wtryskiwaczy i innych elementów układów paliwowych do silników diesla. Wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens są stosowane w różnych modelach pojazdów z silnikami diesla, od osobowych po ciężarowe. Są one dostępne w różnych rozmiarach i są przystosowane do różnych poziomów mocy silnika. Wtryskiwacze piezoelektryczne Siemens są zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką precyzję dawkowania paliwa i niskie emisje spalin. Są one odporne na uszkodzenia i łatwe w naprawie. Aby zapewnić prawidłowe działanie wtryskiwaczy Siemens, ważne jest aby przeprowadzić regularne przeglądy i konserwację pojazdu oraz aby stosować się do zaleceń producenta dotyczących wymiany filtrów i innych części eksploatacyjnych.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki