Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WTRYSKI PO REGENERACJI – OPINIE

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

WTRYSKI PO REGENERACJI – OPINIE

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch, Delphi, czy też wtrysków innych producentów w zdecydowanej większości pozwala przywrócić pełną sprawność tych podzespołów. W przypadku, gdy usługę regeneracji wykonuje profesjonalny, autoryzowany serwis, ogólna kondycja wtrysków, ich parametry i osiągi po tym zabiegu dorównują nawet fabrycznie nowym wtryskiwaczom. Dlatego też nie warto wzbraniać się przed oddaniem uszkodzonych wtryskiwaczy na regenerację, zwłaszcza, że zignorowany problem może prowadzić do bardziej poważnych awarii układu paliwowego. Niektórzy kierowcy martwią się o żywotność i stan techniczny, w jakim mogą znajdować się wtryski po regeneracji, jednak opinie na ten temat bywają nieraz podzielone. Mamy jednak nadzieję, że ten wpis rozwieje wszelkie wątpliwości.

Wtryskiwacz Bosch
Wtryski po regeneracji – opinie


Regeneracja najlepszą metodą na uszkodzone wtryski

Wielu kierowców często zadaje sobie pytania mając w swoim samochodzie uszkodzone wtryski: regeneracja czy używane, a może jedynie nowe wtryskiwacze są najlepszym rozwiązaniem problemu? Jeśli zaś wymiana wtryskiwaczy – jeden czy wszystkie? Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zdecydowanie najbardziej polecaną metodą pozwalającą na spore oszczędności, jak i gwarantującą trwałe rezultaty jest regeneracja wtrysków. Jeśli zaś z jakiegoś powodu regeneracja jest niemożliwa, stanowczo odradzamy kupowanie niesprawdzonych, używanych wtryskiwaczy. W przypadku wymiany uszkodzonych wtrysków powinniśmy postawić na nowe podzespoły z zaufanego salonu. Argumentem przemawiającym za regeneracją jest także czas wykonania takiej usługi. Na to ile trwa regeneracja wtryskiwaczy wpływ ma przede wszystkim stopień uszkodzenia wtrysków i możliwości serwisu, jednak przeważnie są one gotowe do odbioru już na drugi dzień. Czasami bywa, że gdy wtryski są mocno zapieczone, wyjęcie ich wymaga użycia specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, aby uniknąć uszkodzenia zaworów czy głowicy.

Jeśli masz problemy z uszkodzonymi wtryskiwaczami i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat regeneracji – zachęcamy do skontaktowania się z naszym serwisem w celu fachowej porady.

Przykładowy wtryskiwacz marki Bosch
Regeneracja najlepszą metodą na uszkodzone wtryski
Udostępnij wpis

Komentarze

Adam

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy to proces naprawy i odnawiania uszkodzonych lub zużytych wtryskiwaczy diesel. Może ona być wykonywana przez specjalistyczne firmy, które specjalizują się w naprawie i regeneracji wtryskiwaczy. Opinie na temat regeneracji wtryskiwaczy są różne. Wiele osób uważa, że regeneracja wtryskiwaczy jest skutecznym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na przywrócenie wtryskiwaczy do pełnej sprawności, przy niższych kosztach niż zakup nowych wtryskiwaczy. Inni z kolei uważają, że regeneracja wtryskiwaczy może być mniej trwała niż zakup nowych wtryskiwaczy i mogą one ponownie ulec awarii po krótkim czasie. Dlatego też, przed podjęciem decyzji o regeneracji wtryskiwaczy, należy dokładnie rozważyć swoją sytuację i skonsultować się z profesjonalnym mechanikiem lub serwisem specjalizującym się w naprawie pojazdów z silnikami diesla, aby uzyskać jak najlepszą opinię dotyczącą stanu wtryskiwaczy oraz ocenić czy regeneracja jest odpowiednim rozwiązaniem dla twojego pojazdu.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki