Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch to proces naprawy i przywracania sprawności wtryskiwaczom produkowanym przez firmę Bosch. Wtryskiwacze Bosch są szeroko stosowane w układach wtryskowych Common Rail w samochodach osobowych i ciężarowych. Regeneracja wtrysków Bosch może być przeprowadzana przez wyspecjalizowane warsztaty lub firmy zajmujące się naprawą układów wtryskowych. Proces regeneracji wtryskiwaczy Bosch może obejmować następujące kroki: diagnostyka, czyszczenie, wymiana części, kalibracja, testy na stole probierczym.

W jaki sposób powinna zostać przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy Bosch, aby owe wtryski Common Rail rzeczywiście odzyskały pełną, stuprocentową sprawność? W tej dziedzinie dotyczącej regeneracji podzespołów samochodowych możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz stałym doskonaleniem umiejętności, dlatego też wykonywane przez nas usługi obejmujemy gwarancją na 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów, a żywotność zregenerowanych wtrysków stanowi wręcz miłe zaskoczenie dla szerokiego grona naszych Klientów. Sprawdź na temat Bosch Diesel Service Pawlik opinie, które nasi zadowoleni zleceniodawcy zamieszczają w postaci komentarzy na naszych stronach internetowych, a także dowiedz się, ile będzie kosztowała w ASO regeneracja wtryskiwaczy Bosch – cennik znajdziesz w odpowiedniej zakładce.

Przykładowe wtryskiwacze Bosch po regeneracji w ASO
Regeneracja wtryskiwaczy Bosch

1. Wtryski Bosch Common Rail – jak je regenerować?

Wtryskiwacze Bosch to bardzo popularne elementy układu wtryskowego w samochodach wyposażonych w wysokoprężne jednostki napędowe. Nie od dziś wiadomo, że koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu potrafi nawet przewyższyć wartość samochodu, zwłaszcza w przypadku nieco starszych pojazdów, tak więc dla wielu posiadaczy samochodów tankowanych olejem napędowym najbardziej opłacalnym rozwiązaniem problemu jest regeneracja wtryskiwaczy. Stalowa Wola, stosunkowo niewielka miejscowość na Podkarpaciu, słynie z największego i najnowocześniejszego serwisu, w którym można zregenerować nie tylko wtryski Common Rail, ale także wtryskiwacze benzynowe, pompowtryskiwacze, pompy wtryskowe, turbosprężarki samochodowe, filtry cząstek stałych DPF/FAP oraz katalizatory. Skuteczna, przynosząca długotrwałe efekty regeneracja wtryskiwaczy Common Rail musi zostać wykonana zgodnie ze standardami producenta. Interesującą usługą, z której chętnie korzystają Klienci ASO, jest regeneracja wtryskiwaczy w systemie Bosch Quality Scan. Jak wskazuje sama nazwa, usługa dedykowana jest właśnie wtryskom Bosch, którym podczas regeneracji nadaje się indywidualny kod QR dostępny dla właściciela wtryskiwaczy. Kod QR danego wtryskiwacza można zeskanować za pomocą dedykowanej aplikacji, która następnie przeniesie nas do certyfikatu jakości wykonanej usługi pochodzącego z centrali Bosch. Przeprowadzana regeneracja wtryskiwaczy Bosch zakłada, że każdy uszkodzony lub zużyty eksploatacyjnie element zostanie wymieniony na nową, oryginalną część, dzięki czemu wszystkie parametry wtrysku zostaną przywrócone i da to długofalowe efekty. Płacąc za regenerację, nie musisz martwić się, jak wysoki będzie koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu, a jedynymi kwestiami, które powinny Cię zainteresować, jest to, ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy oraz ile trwa regeneracja wtryskiwaczy. O cenie, jaką należy zapłacić za przeprowadzenie diagnostyki, czyszczenia, regeneracji i sprawdzenia wtryskiwaczy, Klienci naszego serwisu są informowani na bieżąco, a koszt całości usługi zależy nie tylko od ilości uszkodzonych, przekazanych do regeneracji wtrysków, ale także od ich rodzaju oraz zdiagnozowanego stopnia uszkodzeń. Dla specjalistów zatrudnionych w Bosch Service Pawlik regeneracja wtryskiwaczy to dziedzina, w której nieustannie dążą oni do najwyższej jakości wykonania usługi.

Metody regeneracji wtryskiwaczy Common Rail Bosch
Wtryski Bosch Common Rail - jak je regenerować?


Dostępność regeneracji wtryskiwaczy Bosch w Polsce

Mimo wszystko regeneracja wtryskiwaczy Bosch oraz wtrysków pochodzących od innych producentów trochę kosztuje, dlatego też warto wybrać miejsce, w którym owa usługa zostanie zrealizowana raz, a porządnie. Serwis, w którym dostępna jest także regeneracja wtryskiwaczy benzynowych, świadczy usługi obejmujące sprawdzenie, wyczyszczenie i wymianę niesprawnych części wtrysków (również w opcji Bosch Quality Scan) udostępnia swoje usługi w całej Polsce oraz w pozostałych krajach europejskich. W ASO Bosch Service zregenerujesz wtryskiwacze bez względu na lokalizację, z której mamy je od Ciebie odebrać. Jeśli w Twoim Dieslu objawy uszkodzonych wtrysków stają się coraz bardziej dostrzegalne i chcesz podjąć szybką, skuteczną reakcję, z pewnością zaczniesz poszukiwać rozwiązań takich jak regeneracja wtryskiwaczy Śląsk, regeneracja wtryskiwaczy Kraków czy też regeneracja wtryskiwaczy Szczecin. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą autoryzowaną pracownią – odbierzemy uszkodzone wtryskiwacze, by dzięki regeneracji odzyskać ich fabryczne parametry, które posłużą na kolejne setki tysięcy przejechanych kilometrów.

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch w Polsce - dostępność serwisów
Dostępność regeneracji wtryskiwaczy Bosch w Polsce

Udostępnij wpis

Komentarze

Łukasz

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy Bosch polega na przywróceniu ich do pełnej sprawności poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów. Wtryskiwacze Bosch są poddawane procesowi "remontu" przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie zaplecze techniczne i narzędzia specjalistyczne do "remontu" wtryskiwaczy. Etapy regeneracji wtryskiwaczy Bosch mogą się nieznacznie różnić w zależności od warsztatu, jednak przeważnie proces "remontu" obejmuje następujące etapy: 1. Diagnostyka: W celu określenia stopnia "uszkodzenia" wtryskiwaczy oraz przyczyny awarii. 2. Demontaż i rozbiórka: Wtryskiwacze są rozbierane i "oczyszczane" z "zanieczyszczeń" i "osadów". 3. Czyszczenie: Wtryskiwacze są "myte" specjalistycznymi środkami chemicznymi, które "usuwają" osady i zanieczyszczenia. 4. Wymiana uszkodzonych części: Uszkodzone elementy, takie jak "membrany", "szczeliny", "uszczelki" itp. są "wymieniane" na nowe. 5. Regulacja: Po naprawie i wymianie części, wtryskiwacze są regulowane zgodnie z parametrami producenta. 6. Testowanie: Po "remoncie" wtryskiwacze są testowane na specjalnym stanowisku, w celu sprawdzenia ich poprawnego "działania". 7. Montaż i instalacja: Wtryskiwacze są "montowane" z powrotem do silnika i "instalowane" w pojeździe. 8. Test jazdy: pojazd jest testowany na drodze po "remoncie".

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki