25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

Części wtryskiwaczy Bosch

Autor: Anna Skalna
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wiele osób niezwiązanych z mechaniką samochodową nawet nie zdaje sobie sprawy, ile części wtryskiwaczy Bosch składa się na jeden wtrysk. Zazwyczaj tym, jakie są elementy wtryskiwaczy, zaczynamy się interesować dopiero w sytuacji, gdy w mniej lub bardziej spektakularny sposób okazuje się, że pod naszą maską pracują uszkodzone wtryskiwacze. Jednym z najlepszych rozwiązań w obliczu awarii wtrysków jest regeneracja wtryskiwaczy. Bosch oraz Delphi to producenci wtrysków, których regeneracja i naprawa przynoszą znakomite efekty, gdyż zostają im przywrócone fabryczne parametry. Szczegółowa diagnostyka wtrysków Bosch Common Rail, regeneracja przeprowadzona zgodnie ze standardami producenta, a także sprawdzenie pracy wtryskiwaczy po regeneracji gwarantują Klientom naszego serwisu zadowolenie z poprawnie wykonanej przez nas usługi. Katalog wtryskiwaczy Bosch obejmuje wiele rodzajów wtrysków – zgłoś się zatem do serwisu, który umożliwia regenerację każdego rodzaju wtryskiwaczy do samochodów wszystkich marek. W pozostałych naszych artykułach prezentujemy inne związane z wtryskiwaczami zagadnienia, które interesują Klientów naszego serwisu. Strona wtryskiwacz.com to kopalnia wiedzy w zakresie wtryskiwaczy w silniku Diesla. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki zestaw naprawczy wtryskiwaczy Bosch Common Rail będzie pasował do Twoich wtrysków, czy można samemu przeprowadzić test przelewowy wtryskiwaczy oraz jaki jest koszt wymiany wtryskiwaczy w Dieslu, odwiedź stronę Specjalistycznej Pracowni Regeneracji Wtryskiwaczy Common Rail Bosch Service Pawlik.

 

Elementy wtryskiwaczy Bosch Common Rail
Części wtryskiwaczy Bosch

 


Z czego składa się wtryskiwacz Common Rail?

We współpracy z pracownią regeneracji wtryskiwaczy postanowiliśmy wyszczególnić oraz zaprezentować wszystkie elementy wtryskiwacza Bosch Common Rail. Jako wtrysk przykładowy wybraliśmy wtryskiwacz o numerze 0445110083. Na zamieszczonej poniżej fotografii prezentujemy ten wtryskiwacz poddany rozbiórce z zastosowaniem specjalistycznych narzędzi w technologii Bosch.

1. Cewka wtryskiwacza
2. Pierścień samouszczelniający
3. Podkładka regulacyjna
4. Podkładka regulacyjna
5. Sprężyna twornika
6. Tuleja zabezpieczająca
7. Podkładka regulacyjna
8. Płytka twornika
9. Śruba twornika
10. Śruba naprężająca
11. Trzpień twornika
12. Płytka twornika
13. Podkładka regulacyjna
14. Prowadzenie toczne
15. Kulka zaworu
16. Gniazdo zaworu
17. Trzpień zaworu
18. Zestaw zaworu
19. Pierścień uszczelniający
20. Pierścień uszczelniający
21. Korpus wtryskiwacza
22. Króciec rury tłocznej
23. Uszczelka króćca rury tłocznej
24. Podkładka regulacyjna
25. Sprężyna dyszy
26. Tuleja prowadząca
27. Podkładka regulacyjna
28. Kołki walcowe
29. Iglica rozpylacza
30. Rozpylacz
31. Nakrętka mocująca dyszy
32. Wtryskiwacz otworkowy

 

Wtryskiwacz Bosch Common Rail po rozbiórce - elementy wtryskiwacza
Z czego składa się wtryskiwacz Common Rail?

 

Komentarze

Paweł 2020-10-27 14:34:45

Robiliśmy pompę CR do Opla 2009, po weryfikacji okazało się że pompa opiłkuje, stąd problem z autem. Należało dosłać wtryskiwacze do sprawdzenia i tam też niestety były już opiłki z pompy. W gratisie wyczyścili nam magistrale i rurki. Wyszło sprawnie, kompleksowo, dużo fajnych przydatnych informacji. Polecam ich usługi.

Kazimierz 2020-10-08 14:36:59

Współpracujemy razem z Bosch Pawlik od kilku lat, zarówno regeneracja wtryskiwaczy, pomp jak i turbosprężarek. Polecamy firmę jako rzetelnego kontrahenta. Zawsze na czas, z gwarancją, nowe elementy wtryskiwaczy czy turbosprężarek. Warto!

Wiolka 2020-10-06 11:01:02

Super, polecam! Auto super się prowadzi po regeneracji wtryskiwaczy, wszystkie elementy wtryskiwaczy nowe, oryginalne. Warto regenerować!

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO