Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

Efektywna regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

Efektywna regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Efektywna regeneracja wtryskiwaczy Common Rail ma na celu przywrócenie ich sprawności i wydajności, co przekłada się na lepsze osiągi silnika, niższe zużycie paliwa i mniejszą emisję spalin. Warto zauważyć, że efektywność regeneracji wtryskiwaczy Common Rail może się różnić w zależności od stopnia uszkodzenia, wieku wtryskiwaczy i innych czynników, jak np. diagnostyka, usuwanie zanieczyszczeń, zastosowanie odpowiednich części zamiennych oraz od umiejętnej kalibracji. 

Usługę regeneracji wtryskiwaczy Common Rail udostępniamy w naszym autoryzowanym serwisie. Pochodzące od różnych producentów wtryski wykazują znaczną podatność na występowanie awarii, zwłaszcza w przypadkach, gdy kierowca nie wie lub nie pamięta, jak powinno być użytkowane auto z systemem wtryskowym CR. Informacje dotyczące zalecanej eksploatacji samochodu z układem wtrysku Common Rail zawarliśmy w niniejszym artykule, podobnie jak praktyczne info w dziedzinie samej regeneracji wtrysków. Kiedy warto, a kiedy należy zregenerować wtryskiwacze? W jakich sytuacjach należących do układu Common Rail wtryskiwaczy nie da się poddać regeneracji? A przede wszystkim – ile trwa i ile kosztuje regeneracja charakteryzowanych wtrysków? Sprawdź, jakie jeszcze tajemnice skrywa przed Tobą istotne dla użytkowników Diesla zagadnienie, jakim jest naprawa wtryskiwaczy.

Wtryskiwacze Common Rail poddane skutecznej regeneracji
Efektywna regeneracja wtryskiwaczy Common Rail

1. Cechy, jakimi odznacza się skuteczna regeneracja wtrysków

Opisywana przez nas w poprzednich artykułach regeneracja wtryskiwaczy Bosch to zaledwie część zagadnienia, jakim jest regeneracja wtryskiwaczy Common Rail. Wtryski Bosch stanowią odrębną kategorię wtryskiwaczy, które z powodzeniem regenerujemy, tuż obok wtryskiwaczy Delphi czy Siemens. Oddając wtryski Common Rail do regeneracji, powinniśmy zweryfikować kilka faktów, które finalnie przekonają nas do wyboru określonego serwisu lub wprost przeciwnie – sprawią, że nie będziemy chcieli korzystać z jego usług. Rzetelnie, skrupulatnie przeprowadzona regeneracja wtryskiwaczy Common Rail rozpoczyna się od ich wnikliwej diagnostyki. Aby można było sprawdzić faktyczny stan uszkodzeń, wtryski są poddawane rozbiórce, a następnie czyszczeniu. Każdy z tych etapów ma być dla elementów wtryskiwaczy bezinwazyjny, dlatego też części wtrysków są czyszczone za pomocą myjek ultradźwiękowych. Kolejny etap, który jest realizowany w ramach regeneracji wtryskiwaczy Common Rail, jest ściśle związany z ich wcześniejszą diagnostyką. Te elementy, które zostały zakwalifikowane jako zużyte lub uszkodzone, są wymieniane. W tym miejscu z satysfakcją podkreślamy, że w naszej autoryzowanej pracowni w miejsce niesprawnych części wtryskiwaczy montowane są elementy nowe i oryginalne, co w dalszej perspektywie przekłada się na znakomite parametry wtrysków mierzone podczas końcowych testów. Fachowa regeneracja wtryskiwaczy oczywiście na tym się nie kończy, gdyż w ten sposób naprawiony wtrysk Common Rail musi zostać poddany kalibracji, a jego dawki muszą być odpowiednio, zgodnie z zaleceniami producenta, wyregulowane. O podjęciu tego typu działań naprawczych powinniśmy zadecydować w chwili, gdy objawy uszkodzonych wtrysków Common Rail stają się coraz bardziej uciążliwe. Niekomfortowe szarpanie silnika, trudności z przyspieszaniem oraz kopcenie z rury wydechowej to bez wątpienia sygnały przemawiające za tym, że wtryskiwacze muszą zostać zregenerowane. Lepiej zareagować odpowiednio wcześnie, ponieważ zapieczone wtryski nie zawsze da się uratować, a ułamane lub w inny sposób uszkodzone mechanicznie wtryskiwacze niestety nie kwalifikują się do tego, by można było je zregenerować.

Charakterystyka skutecznej, profesjonalnej regeneracji wtryskiwaczy Common Rail
Cechy, jakimi odznacza się skuteczna regeneracja wtrysków


Co czeka wtryskiwacze po regeneracji?

Regeneracja, którą w naszym autoryzowanym serwisie definiujemy jako przywrócenie wtryskiwaczom Common Rail fabrycznych parametrów, nie kończy się na złożeniu i ustawieniu wtrysku. W naszych pracowniach dysponujemy nowoczesną i zaawansowaną technologicznie aparaturą, dzięki której zastosowaniu możemy oddać do rąk Klienta wtryskiwacze ze stuprocentową pewnością, że ich działanie jest w stu procentach właściwe i skuteczne. Usługa, jaką jest regeneracja wtryskiwaczy i cena (forum każdej marki samochodowej mówi wiele na ten temat), obejmują w przypadku ASO także testy komputerowe zadanych i rzeczywistych wartości wtryskowych, wysokociśnieniowe testy szczelności wtrysku z pomiarem przelewu bez wysterowania, pomiary dawek wtryskowych i przelewów wtryskiwaczy w pracy zarówno w pełnym obciążeniu, jak i w obciążeniu pośrednim oraz na biegu jałowym, a także pomiary dotyczące dawki pilotażowej. Dostępna u nas w przypadku układu Common Rail regeneracja wtryskiwaczy Kraków, regeneracja wtryskiwaczy Śląsk czy też regeneracja wtryskiwaczy Szczecin obejmuje także wykonanie testu rozpylania końcówki wtrysku oraz nadanie wtryskiwaczom kodów IMA. Swoje usługi w zakresie regeneracji podzespołów samochodowych świadczymy nie tylko w wymienionych miastach, ale na terenie całego kraju, o czym już niejednokrotnie wspomnieliśmy. Dzięki temu regeneracja wtryskiwaczy, na którą Klienci licznie zgłaszają zapotrzebowanie, może w każdym przypadku zostać wykonana w najnowocześniejszych pracowniach oraz w pełnej zgodności światowej klasy producentów wtryskiwaczy Common Rail.

Testowanie i weryfikacja wtryskiwaczy Common Rail po regeneracji
Co czeka wtryskiwacze po regeneracji?

Udostępnij wpis

Komentarze

Jasiek

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy Common Rail polega na przywróceniu ich do pełnej sprawności poprzez naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów. Proces regeneracji powinien być przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie zaplecze techniczne i narzędzia. Efektywna regeneracja wtryskiwaczy Common Rail powinna obejmować następujące etapy: 1. Diagnostyka: W celu określenia stopnia uszkodzenia wtryskiwaczy oraz przyczyny awarii. 2. Demontaż i rozbiórka: Wtryskiwacze są rozbierane i oczyszczane z zanieczyszczeń i osadów. 3. Czyszczenie: Wtryskiwacze są myte specjalistycznymi środkami chemicznymi, które usuwają osady i zanieczyszczenia. 4. Wymiana uszkodzonych części: Uszkodzone elementy, takie jak membrany, szczeliny, uszczelki itp. są wymieniane na nowe. 5. Regulacja: Po naprawie i wymianie części, wtryskiwacze są regulowane zgodnie z parametrami producenta. 6. Testowanie: Po regeneracji wtryskiwacze są testowane na specjalnym stanowisku, w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. 7. Montaż i instalacja: Wtryskiwacze są montowane z powrotem do silnika i instalowane w pojeździe. 8. Test jazdy: pojazd jest testowany na drodze po regeneracji.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki