Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WTRYSK NIE CHCE WYJŚĆ

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
CENA Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
CZAS REALIZACJI 24 - 48 godzin
GWARANCJA 2 lata bez limitu przejechanych kilometrów

WTRYSK NIE CHCE WYJŚĆ

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Taka sytuacja spowodowana jest zazwyczaj nagromadzeniem się zbyt dużej ilości osadu powstałego z niedopalonych resztek mieszanki paliwowej i sadzy, czy też przedostaniem się wody do wrażliwych części podzespołów wywołującym korozję. Na rynku istnieje kilka preparatów, które mogą pomóc w demontażu wtrysków. Jednakże, chcielibyśmy podkreślić, że nigdy nie należy wyciągać uszkodzonego wtrysku na siłę. Jest to szczególnie ważna informacja dla tych kierowców, którzy zastanawiają się nad tym, jak wyciągnąć wtryski domowym sposobem. Nieumiejętne przeprowadzenie takiego zabiegu bez użycia odpowiedniego sprzętu może grozić uszkodzeniem głowicy czy pokrywy zaworów, nie mówiąc już o ilości zmarnowanego czasu i wysiłku. Bywa również tak, że w wyniku użycia zwykłego młotka lub łomu wtrysk może się zwyczajnie złamać. Może to spowodować, że urwany wtryskiwacz będzie niemożliwy do usunięcia typowymi metodami. Co więc można zrobić w przypadku, gdy uszkodzonego wtrysku nie da się w żaden sposób ruszyć, a wszelkie zalewania go różnego rodzaju preparatami czy colą także nie przynoszą efektów?

Wtryskiwacze pod maską samochodu
Wtrysk nie chce wyjść


Doradzamy – sposób na zapieczony wtrysk

Znacznie bezpieczniejszym sposobem na rozwiązanie problemu ciężkich do wyjęcia, zapieczonych wtrysków jest skorzystanie z pomocy fachowców. Doświadczony mechanik będzie wiedział jak odkręcić i czym zalać zapieczone wtryski aby sprawnie przeprowadzić zabieg. Przy użyciu specjalistycznych narzędzi o napędzie hydraulicznym będzie on w stanie wyjąć każdy, nawet najbardziej uporczywy wtryskiwacz. Przy tym należy pamiętać, że nie każdy serwis jest wyposażony w taki sprzęt. Gdy przychodzi konieczność jego użycia, wiele serwisów korzysta z pomocy podwykonawców. Jeśli więc masz problemy z wtryskami, które nie dają się łatwo wyciągnąć, zachęcamy do kontaktu z nami – dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń i doświadczeniu gwarantujemy sprawne wykonanie tej i innych usług.

Przykładowy wtryskiwacz podczas regeneracji w naszym salonie
Doradzamy – sposób na zapieczony wtrysk
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Jeśli wtryskiwacz nie chce wyjść, oznacza to, że nie jest on w stanie otworzyć się i wtryskiwać paliwo do komory spalania. Może to być spowodowane różnymi przyczynami, takimi jak: Uszkodzenie elektromagnesu lub piezoelementu w wtryskiwaczu, co uniemożliwia jego otwarcie. Zanieczyszczenie lub zablokowanie zaworu wtryskiwacza, co uniemożliwia jego otwarcie. Niskie ciśnienie paliwa, co uniemożliwia wtryskiwaczowi prawidłowe działanie. Uszkodzenie komputera pokładowego, co uniemożliwia wtryskiwaczowi otrzymanie sygnału do otwarcia. Uszkodzenie przewodów paliwowych lub elektrycznych, co uniemożliwia przepływ paliwa lub przesyłanie sygnałów. Aby dokładnie ustalić przyczynę problemu, należy skontaktować się z profesjonalnym mechanikiem lub serwisem specjalizującym się w naprawie pojazdów z silnikami diesla. On powinien przeprowadzić odpowiednią diagnostykę i zalecić odpowiednie działanie naprawcze.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki