Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

WYCIĄGANIE WTRYSKIWACZY – CENA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

WYCIĄGANIE WTRYSKIWACZY – CENA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Cena wyciągania wtryskiwaczy może znacząco się różnić w każdym przypadku. Ma na to wpływ wiele czynników:
- serwis, w którym wyjmowane są wtryskiwacze,
- rodzaj auta - wiele aut utrudnia dostęp do wtrysków już na poziomie konstrukcyjnym,
- rodzaj usterki - wtryski mogą ulec zapieczeniu lub któryś z elementów może utrudniać jego wyjęcie,
- czas, jaki mechanik poświęcił na wyjęcie wtryskiwaczy.

W Polsce, koszt wyciągnięcia wtryskiwaczy z silnika zwykle wynosi od 150 do 500 złotych za jeden wtryskiwacz. Jednakże, cena może wzrosnąć w przypadku samochodów, które są trudne do naprawy, wymagają stosowania specjalistycznych narzędzi lub wymagają dodatkowych napraw po usunięciu wtryskiwaczy. Warto zauważyć, że cena wyciągania wtryskiwaczy z silnika to tylko część kosztów związanych z naprawą układu wtryskowego. Konieczne może okazać się również wykonanie dodatkowych napraw, takich jak regeneracja lub wymiana wtryskiwaczy, co wpłynie na łączny koszt naprawy.

Przykładowy wtryskiwacz Bosch
Wyciąganie wtryskiwaczy – cena

 W przypadku awarii układu wtryskowego nierzadko niezbędne będzie wyciąganie wtryskiwaczy, cena zaś jest bez wątpienia jedną z najważniejszych kwestii, nad którymi zastanawiają się kierowcy. Dzieje się tak nie bez powodu – wymiana wtrysku paliwa może nieraz oznaczać wydatki rzędu kilku tysięcy złotych. Od czego jednak zależy, ile zapłacimy za tą naprawę? Koszty wymiany wtrysków zależne są od kilku czynników. Są to przede wszystkim model, marka producenta czy też ich dostępność na rynku. Ponadto, biorąc pod uwagę sam demontaż wtryskiwaczy, cena może różnić się w zależności od stopnia uszkodzenia wtrysków.

Co wpływa na cenę demontażu wtrysków?

Nieraz zdarza się, że usterka układu wtryskowego we wcześniejszej fazie nie została zauważona bądź też ją zignorowano. Nawet jeden wadliwy wtryskiwacz zaś wpływa bardzo negatywnie na pracę pozostałych części układu. System wtryskowy musi stale korygować pracę całego układu względem uszkodzonego wtrysku, co powoduje jego szybsze zużywanie się. W tej sytuacji może dojść do solidnego zapieczenia się wtrysku w jego gnieździe. Próby usunięcia wtrysku „na siłę” mogą skończyć się tragicznie. Pęknięty wtryskiwacz, złamane narzędzia, czy też uszkodzenia pokryw zaworów lub głowicy, to tylko niektóre ze skutków nieumiejętnego demontażu, które wydłużają czas naprawy. Często więc konieczne jest użycie specjalistycznego sprzętu napędzanego hydraulicznie. Z jego pomocą możliwe jest usunięcie każdego wtrysku, lecz nie każdy serwis jest w niego wyposażony. Wtedy niezbędne jest skorzystanie z usług podwykonawców. Wszystko to sprawia, że cena, na którą składa się demontaż, wymiana wtryskiwaczy, koszt robocizny, jak i zakup nowych części idzie w górę.

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą wtryskiwaczy Diesel, zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Dzięki pomocy wykwalifikowanych specjalistów oraz najnowocześniejszego sprzętu gwarantujemy skuteczne i trwałe przeprowadzenie naprawy.

Wtryskiwacz marki Bosch
Co wpływa na cenę demontażu wtrysków?
Udostępnij wpis

Komentarze

Janek

Wystawiono Rok temu

Cena wyciągania wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak model samochodu, stopień skomplikowania procesu oraz lokalizacja warsztatu. W przypadku prostych modeli samochodów cena może wynieść od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. W przypadku bardziej skomplikowanych modeli cena może być wyższa. Zaleca się skontaktowanie się z kilkoma warsztatami w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat ceny.

Czy ta opinia była pomocna?

marcinzpolski

Wystawiono 3 lata temu

Wydaje mi sie, ze wymiana wtryskiwaczy samemu moze wiazac sie z zagrozeniem uszkodzenia, wiec lepiej chyba, aby zrobil to profesjonalista.

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki