25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

DEMONTAŻ WTRYSKIWACZY | CENA

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.98

Najczęściej demontaż wtryskiwaczy wiąże się z rychłą wymianą lub ewentualnie możliwą regeneracją tych podzespołów, a ceny tych zabiegów mogą być zróżnicowane w zależności od wyboru danej jednostki diagnostycznej. Uszkodzone elementy wtryskowe, po usunięciu muszą zostać zastąpione nowymi bądź zregenerowanymi podzespołami, ponieważ pełnią one funkcję, jaką jest wtrysk paliwa do silnika i bez nich samochód nie mógłby w pełni sprawnie działać.

 

Demontaż wtryskiwaczy | Cena
Demontaż wtryskiwaczy | Cena

 

Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny

 

Sprawny demontaż jest możliwy jedynie przy użyciu odpowiednich maszyn i środków oraz pod nadzorem wykwalifikowanego specjalisty. Wynika to z tego powodu, że elementy wtryskowe są wyjątkowo wrażliwe, a często na tyle zniszczone, że ich usunięcie jest niemożliwe bez ingerencji w inne elementy układu i w tym wypadku należy być szczególnie ostrożnym. Kiedy konieczna jest wymiana wtryskiwaczy Common Rail, także należy zachować wyjątkową uważność, dlatego warto wykonać ten zabieg w specjalistycznej pracowni. Placówki trudniące się tego typu zabiegami podają różne koszty, które uwarunkowane są ilością zniszczeń, jakie zaszły w układzie wtryskowym. W momencie kiedy, możliwa jest regeneracja wtryskiwaczy, cena jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Sama operacja regeneracji często jest na tyle skuteczna, że wystarcza, by przywrócić układ zasilania do pełnej sprawności. Jednak jeżeli doszło już do nieodwracalnych uszkodzeń, wynikających z wysokiego zużycia tych podzespołów, konieczna okazuję się wymiana wtryskiwaczy 1.9 TDI, cena takiego zabiegu jest niestety mniej atrakcyjna od kosztów czyszczenia. Jednak kiedy wymiana okazuje się jedynym rozwiązaniem, które może przywrócić sprawność układu, trzeba się na nią bezwzględnie zdecydować. Szczegółowe koszty wszystkich usług poznasz, zaglądając do naszego cennika, a jeżeli masz więcej wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z jedną z naszych konsultantek, która doradzi wybór odpowiedniego do problemu, rozwiązania.

 

Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny
Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO