Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

DEMONTAŻ WTRYSKIWACZY | CENA

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

DEMONTAŻ WTRYSKIWACZY | CENA

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Cena demontażu wtryskiwaczy zależy przede wszystkim od ceny roboczogodziny w danym warsztacie samochodowym oraz czasu, jaki jest potrzebny na wykonanie usługi. Dodatkowo, cena może się różnić w zależności od modelu samochodu i typu silnika, ponieważ w niektórych przypadkach dostęp do wtryskiwaczy jest utrudniony i wymaga dodatkowego czasu i pracy. W skład ceny demontażu wtryskiwaczy może wchodzić również cena niezbędnych narzędzi oraz ewentualnych części zamiennych, które mogą zostać uszkodzone lub zużyte podczas demontażu. Na przykład, może być konieczna wymiana uszczelek lub zacisków w celu zapewnienia szczelności po ponownym zamontowaniu wtryskiwaczy.

Najczęściej demontaż wtryskiwaczy wiąże się z rychłą wymianą lub ewentualnie możliwą regeneracją tych podzespołów, a ceny tych zabiegów mogą być zróżnicowane w zależności od wyboru danej jednostki diagnostycznej. Uszkodzone elementy wtryskowe, po usunięciu muszą zostać zastąpione nowymi bądź zregenerowanymi podzespołami, ponieważ pełnią one funkcję, jaką jest wtrysk paliwa do silnika i bez nich samochód nie mógłby w pełni sprawnie działać.

Demontaż wtryskiwaczy | Cena
Demontaż wtryskiwaczy | Cena

Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny

Sprawny demontaż jest możliwy jedynie przy użyciu odpowiednich maszyn i środków oraz pod nadzorem wykwalifikowanego specjalisty. Wynika to z tego powodu, że elementy wtryskowe są wyjątkowo wrażliwe, a często na tyle zniszczone, że ich usunięcie jest niemożliwe bez ingerencji w inne elementy układu i w tym wypadku należy być szczególnie ostrożnym. Kiedy konieczna jest wymiana wtryskiwaczy Common Rail, także należy zachować wyjątkową uważność, dlatego warto wykonać ten zabieg w specjalistycznej pracowni. Placówki trudniące się tego typu zabiegami podają różne koszty, które uwarunkowane są ilością zniszczeń, jakie zaszły w układzie wtryskowym. W momencie, kiedy możliwa jest regeneracja wtryskiwaczy, cena jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna. Sama operacja regeneracji często jest na tyle skuteczna, że wystarcza, by przywrócić układ zasilania do pełnej sprawności. Jednak jeżeli doszło już do nieodwracalnych uszkodzeń, wynikających z wysokiego zużycia tych podzespołów, konieczna okazuję się wymiana wtryskiwaczy 1.9 TDI, cena takiego zabiegu jest niestety mniej atrakcyjna od kosztów czyszczenia. Jednak kiedy wymiana okazuje się jedynym rozwiązaniem, które może przywrócić sprawność układu, trzeba się na nią bezwzględnie zdecydować. Szczegółowe koszty wszystkich usług poznasz, zaglądając do naszego cennika, a jeżeli masz więcej wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z jedną z naszych konsultantek, która doradzi wybór odpowiedniego do problemu, rozwiązania.

Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny
Wymiana wtryskiwaczy - koszt robocizny
Udostępnij wpis

Komentarze

John

Wystawiono Rok temu

Cena demontażu wtryskiwaczy może się różnić w zależności od modelu samochodu, liczby wtryskiwaczy do demontażu oraz lokalizacji warsztatu, w którym jest to wykonywane. Zazwyczaj cena demontażu jednego wtryskiwacza wynosi od około 30 do 100 dolarów. Jeśli wymagane jest demontaż wszystkich wtryskiwaczy, cena może sięgać od kilkuset do kilku tysięcy dolarów. Ostateczna cena będzie uzależniona od indywidualnych potrzeb i potwierdzona po wykonaniu diagnozy.

Czy ta opinia była pomocna?

Staszek

Wystawiono 3 lata temu

<p>ja odkąd kupiłem swoje Volvo używam od początku dodatku do paliwa do czyszczenia i póki co uniknąłem demontażu wtryskiwaczy</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki