Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CO ILE WYMIANA WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Wymiana wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Częstotliwość wymiany wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, w tym od marki i modelu samochodu, sposobu eksploatacji pojazdu oraz jakości i wytrzymałości wtryskiwaczy. W większości przypadków wtryskiwacze powinny działać przez cały okres eksploatacji samochodu, jednak w pewnych sytuacjach konieczna może być ich wymiana. Przede wszystkim, jeśli zauważysz którekolwiek z objawów uszkodzenia wtryskiwacza, takich jak problemy z rozruchem silnika, szarpanie silnika, spadek mocy silnika lub zwiększone zużycie paliwa, należy skonsultować się z mechanikiem lub specjalistą ds. silników diesla, aby przeprowadzić diagnostykę wtryskiwaczy i wykryć ewentualne problemy. Ponadto, wiele producentów samochodów zaleca okresowe czyszczenie wtryskiwaczy, aby utrzymać ich wydajność. Zazwyczaj zaleca się to co około 100 000-150 000 km przebiegu, ale może to się różnić w zależności od konkretnego modelu samochodu i jego warunków eksploatacji.

Co ile wymiana wtryskiwaczy
Co ile wymiana wtryskiwaczy

Wymiana wtryskiwaczy diesel

Wiemy już, że jest to zdecydowanie zajęcie dla wyspecjalizowanego serwisu. To ze względu na to, że elementy, których zadaniem jest bezpośredni wtrysk paliwa, są bardzo skomplikowane i wymagają sporej precyzji. Jednak nie jest to jedyny powód, ponieważ w takim miejscu zostanie przeprowadzona pełna i skrupulatna diagnostyka całego systemu, a nawet silnika. Teraz najpewniej zastanawiacie się, ile trwa wymiana wtryskiwaczy, a w tym miejscu trzeba wiedzieć, że to zależy od rozległości problemu. Tego jak duża jest usterka dowiemy się kiedy zostanie przeprowadzone pełne rozeznanie. Choć sam zabieg nie wymaga dużego nakładu czasu, zwłaszcza kiedy zajmuje się tym wyspecjalizowany serwis, który posiada takie części na miejscu. Poza tym wybierając autoryzowaną placówkę, mamy pewność, że we właściwy sposób zostanie przeprowadzony demontaż wtryskiwaczy, cena też będzie całkiem rozsądna, jak dla takiej jakości usługi. Finalnie mamy pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone w najlepszym porządku, mimo że wymiana tych elementów to zadanie dla wyspecjalizowanych jednostek.

Wymiana wtryskiwaczy diesel
Wymiana wtryskiwaczy diesel
Udostępnij wpis

Komentarze

Jerzy

Wystawiono Rok temu

Okres wymiany wtryskiwaczy zależy od kilku czynników, takich jak: • Typ silnika i jego moc • Rodzaj paliwa używanego (np. olej napędowy, benzyna) • Warunki eksploatacji (np. jazda miejska czy trasy dalekobieżne) • Jak często i jak długo eksploatowany jest pojazd • Jakość paliwa używanego • Regularność konserwacji i czyszczenia wtryskiwaczy Zwykle wtryskiwacze w silnikach diesla wymienia się co 200-300 tys. km lub po około 5-8 latach eksploatacji. Jednak zależnie od warunków eksploatacji, przebieg może być krótszy lub dłuższy. Warto regularnie kontrolować stan wtryskiwaczy i poddawać je czyszczeniu lub naprawie, jeśli to konieczne, aby zapobiec problemom i przedłużyć ich żywotność.

Czy ta opinia była pomocna?

Albinos

Wystawiono 3 lata temu

Moje zaczęły szwankować po 200 tys. km , wyczyściłem wszystkie dla pewności i śmigają jak nowe. Obawiałam sie tylko o to ile trwa regeneracja wtryskiwaczy w waszym serwisie bo jeszcze zawodowo samochodem ale na szczęście czekałam tylko 1 dzień

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki