25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

CO ILE WYMIANA WTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Wiemy, że skoro to czytacie bardzo was zapewne interesuje to, co ile wymiana wtryskiwaczy, może lub powinna się odbywać. Generalnie, zagadnienie to nie jest takie proste, jak się wydaje, bo zależy to od całkiem dużej ilości zmiennych, które oddziałują na te elementy, a w ten sposób także na całe układy. Jednak standardowym przedziałem czasu jest około 8 do 9 lat stałego użytkowania, co w efekcie przekłada się na przebieg około 250 tysięcy kilometrów. To właśnie ten przebieg można uznać za wzorcowy, jak chodzi o konieczność wymiany. Z tego powodu zastanawiacie się pewnie, ile kosztuje wymiana wtryskiwaczy w dieslu, jeżeli nastąpi taka konieczność. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zabieg na tyle drogi, co po prostu wymagający, dlatego warto przeprowadzić go w autoryzowanym serwisie, który wpierw postawi odpowiednią diagnozę oraz przedstawi nam szczegółowy koszt takiego zabiegu.

 

Co ile wymiana wtryskiwaczy
Co ile wymiana wtryskiwaczy

 

Wymiana wtryskiwaczy diesel

 

Wiemy już, że jest to zdecydowanie zajęcie dla wyspecjalizowanego serwisu. To ze względu na to, że elementy, których zadaniem jest bezpośredni wtrysk paliwa, są bardzo skomplikowane i wymagają sporej precyzji. Jednak nie jest to jedyny powód, ponieważ w takim miejscu zostanie przeprowadzona pełna i skrupulatna diagnostyka całego systemu, a nawet silnika. Teraz najpewniej zastanawiacie się, ile trwa wymiana wtryskiwaczy, a w tym miejscu trzeba wiedzieć, że to zależy od rozległości problemu. Tego jak duża jest usterka dowiemy się kiedy zostanie przeprowadzone pełne rozeznanie. Choć sam zabieg nie wymaga dużego nakładu czasu, zwłaszcza kiedy zajmuje się tym wyspecjalizowany serwis, który posiada takie części na miejscu. Poza tym wybierając autoryzowaną placówkę, mamy pewność, że we właściwy sposób zostanie przeprowadzony demontaż wtryskiwaczy, cena też będzie całkiem rozsądna, jak dla takiej jakości usługi. Finalnie mamy pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone w najlepszym porządku, mimo że wymiana tych elementów to zadanie dla wyspecjalizowanych jednostek.

 

Wymiana wtryskiwaczy diesel
Wymiana wtryskiwaczy diesel

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO