25 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalistyczna Pracownia Regeneracji Wtryskiwaczy,

Pompowtryskiwaczy i Pomp Common Rail

Zadzwoń i dowiedz się więcej!

+48 601 856 277

CZAS REGENERACJI WTRYSKIWACZY

Autor: Paulina Markowiak
Czas przeczytania tekstu: 1 minuta
Sklep z wtryskiwaczami i pompowtryskiwaczami Common Rail Bosch, Delphi, Siemens, Denso
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Zastanowimy się tym razem nad tym, jaki jest czas regeneracji wtryskiwaczy, ponieważ to bardzo częste pytanie odnośnie tego zabiegu, jak i każdego innego, dla użytkowników pojazdów zasilanych przez paliwo o wdzięcznej nazwie diesel. Zwykle taki zabieg wykonywany jest na porządku dziennym i w zależności od tego, czy udaliśmy się do serwisu, czy korzystamy z usługi wysyłkowej, może to trwać od 1 do nawet kilku dni roboczych. Ogólnie to ile trwa regeneracja wtryskiwaczy, zależy od wyboru placówki, bowiem nie każdy warsztat będzie oferował takie usługi z wykonaniem od ręki, to ze względu na dostępność części. Za to w naszym serwisie zabieg wykonywany jest błyskawicznie w ciągu zaledwie 1 dnia i to właśnie z tego powodu warto wybrać profesjonalną placówkę.

 

Czas regeneracji wtryskiwaczy
Czas regeneracji wtryskiwaczy

 

Jaki jest koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu

 

Czas wykonania nie jest zwykle odosobnionym zagadnieniem, ponieważ wątpliwości w takim wypadku pojawia się nieco więcej. Zwykle rozmyślając nad czasem wykonania takiej usługi, interesuje nas też, ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy, co jest zjawiskiem zupełnie naturalnym. W końcu to druga z najważniejszych dla kierowcy kwestii, jak chodzi o tego typu zabieg. Taka regeneracja wtryskiwaczy Bosch lub również tych marki Delphi w naszym serwisie to całkiem niewielki koszt, jaki trzeba ponieść. Ceny jednak osiągać wyższe wartości, a wszystko to uzależnione jest od rodzaju wtryskiwacza, a nawet od jego producenta. W przypadku pompowtryskiwaczy regeneracja jest znacznie bardziej kosztowym zabiegiem. Dokładne ceny, także innych zabiegów możecie znaleźć w naszym cenniku. Zachęcamy też, by zadzwonić do naszego specjalistycznego serwisu. Zasięgniesz u nas nie tylko informacji dotyczącej kosztów, ale być może dowiesz się więcej o tym niezbędnym zabiegu.

 

Jaki jest koszt wymiany wtryskiwaczy
Jaki jest koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Filmy

Lista miejscowości

Mapa miejscowości

Samochody

Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 601 856 277
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 601 856 277
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. RODO