Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik Pracownia regeneracji i sprzedaży wtryskiwaczy Bosch Pawlik

Regenerujemy i sprzedajemy wtryskiwacze

Dostępne od ręki Wysyłka w 24h

CZAS REGENERACJI WTRYSKIWACZY

Zadzwoń +48 601 856 277 Jak zamówić? Napisz do nas
Mamy dla Ciebie ponad 4000 dostępnych wtryskiwaczy
Cena Gotowe wtryskiwacze - od 190 zł
Regeneracja wtryskiwaczy - 80 zł + części
Czas realizacji 24 - 48 godzin
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów

Regeneracja wtryskiwaczy Zadzwoń +48 601 856 277 - nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz wtryskiwacze, pompowtryskiwacze oraz pompy Common Rail!

  • nowe
  • regenerowane na wymianę
  • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny

Czas regeneracji wtryskiwaczy może być różny i zależy od kilku czynników, takich jak rodzaj wtryskiwacza, stopień jego zużycia oraz technika regeneracji stosowana przez warsztat. Czas regeneracji może wahać się od kilku godzin do kilku dni. W przypadku regeneracji wtryskiwaczy z użyciem nowoczesnych maszyn i narzędzi oraz wykwalifikowanej kadry pracowników, czas regeneracji może być krótszy. Jeśli wtryskiwacz jest w bardzo złym stanie i wymaga wymiany kilku elementów, czas regeneracji może być dłuższy. W takim przypadku może być konieczna dostawa części zamiennej, co wydłuża czas regeneracji. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni warsztat, który jest w stanie przeprowadzić skuteczną i dokładną regenerację wtryskiwaczy. Należy pamiętać, że niskiej jakości regeneracja może prowadzić do poważnych problemów z silnikiem, dlatego nie należy oszczędzać na kosztach regeneracji wtryskiwaczy. Ogólnie to ile trwa regeneracja wtryskiwaczy, zależy od wyboru placówki, bowiem nie każdy warsztat będzie oferował takie usługi z wykonaniem od ręki, to ze względu na dostępność części. 

Czas regeneracji wtryskiwaczy
Czas regeneracji wtryskiwaczy

Jaki jest koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu

Czas wykonania nie jest zwykle odosobnionym zagadnieniem, ponieważ wątpliwości w takim wypadku pojawia się nieco więcej. Zwykle rozmyślając nad czasem wykonania takiej usługi, interesuje nas też, ile kosztuje regeneracja wtryskiwaczy, co jest zjawiskiem zupełnie naturalnym. W końcu to druga z najważniejszych dla kierowcy kwestii, jak chodzi o tego typu zabieg. Taka regeneracja wtryskiwaczy Bosch lub również tych marki Delphi w naszym serwisie to całkiem niewielki koszt, jaki trzeba ponieść. Ceny jednak osiągać wyższe wartości, a wszystko to uzależnione jest od rodzaju wtryskiwacza, a nawet od jego producenta. W przypadku pompowtryskiwaczy regeneracja jest znacznie bardziej kosztowym zabiegiem. Dokładne ceny, także innych zabiegów możecie znaleźć w naszym cenniku. Zachęcamy też, by zadzwonić do naszego specjalistycznego serwisu. Zasięgniesz u nas nie tylko informacji dotyczącej kosztów, ale być może dowiesz się więcej o tym niezbędnym zabiegu.

Jaki jest koszt wymiany wtryskiwaczy
Jaki jest koszt wymiany wtryskiwaczy w dieslu
Udostępnij wpis

Komentarze

Tomasz

Wystawiono Rok temu

Regeneracja wtryskiwaczy trwa z reguły od 30 minut do 2 godzin. Jednak czas regeneracji zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju wtryskiwaczy, stanu wtryskiwaczy, rodzaju czyszczenia, warunków otoczenia i wielu innych czynników. Regeneracja wtryskiwaczy powinna odbywać się przy użyciu profesjonalnych narzędzi i mieć na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i uszkodzeń mechanicznych wtryskiwaczy.

Czy ta opinia była pomocna?

Kamyś

Wystawiono 3 lata temu

<p>jedno jest pewne, regeneracja wtryskiwaczy boscha na pewno jest dużo tańsza niż zakup nowych. Pytałem o to w serwisie ostatnio</p>

Czy ta opinia była pomocna?

Elon_Leon

Wystawiono 3 lata temu

Specjalnie dzwoniłem upewnić się ile trawa czas trwa regeneracjia wtryskiwaczy, bo jechaliśmy na wakacje i zależało mi na czasie. CCzekałem tylko 1 dzień a na drugi wyczyszczone wtryski były już u mnie. Pozdrawiam

Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj komentarz

Uzupełnij pole poprawnie
Oceń wpis:
Oceń wpis!
Uzupełnij pole poprawnie
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki